Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE v preciznem streljanju
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE
V PRECIZNEM STRELJANJU s PIŠTOLO in REVOLVERJEM

SD RIFNIK Šentjur
SOBOTA, 20. Oktober 2012

(Avtocesta Celje-MB izvoz Dramlje-skozi Šentjur proti Planini).
Koordinate: 46-10' 56.64'' S(N) 15-25' 35.51'' V(E) V GPS vnesete Vezovje.
Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem. Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.


Začetek ob 9.30. Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM od 8.30 do 12 ure.
Info in prijave:
Beno 031705707
Štefan 041743849
Rajko 070734625


Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot PETA tekme sezone 2012.

Strelske discipline:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 30 – 50.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 30 – 50.


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.


- Dodatna Disciplina: MK puška 50m odprti merki
Tarča za MK50 1+3. Strelja se poizkusne in 3x5 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

- Dodatna Disciplina: MK puška 50m optika
Tarča za MK optika 15x. Strelja se poizkusne in 15 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

Na tekmi se podeli odličja:
- medalje za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane teh ekip v kategorijah pištola in revolver
- za prve tri v obeh dodatnih disciplinah

ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči:
večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.

Opozorilo!
Strelci ki uporabljajo magnum polnitve so to dolžni povedati ob prijavi in bodo streljali skupaj.
MAJHNA SPREMEMBA v RAZPISU!
Sobota, 20. oktober 2012

Dodatna disciplina je MK puška odprti merki (in ne diopter).
Obe dodatni disciplini, MK puška odprti in optični merki
se izvajata sede s prednjim naslonom(ne leže).
Ostalo je enako.
Vabljeni.
OO PR
Pokalno Prvenstvo Pištola – Revolver 2012
5. tekma
Rifnik, 20.10.2012


REZULTATI


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1
Smole Viktor 284
Gajšek Štefan 284
Jelen Bojan 280
Vsota od Izr1 848
SD Celje1
Guček Drago 281
Toman Anton 279
Frece Slavko 277
Vsota od Izr1 837
SD Kremen Moravče
Peterka Branko 280
Cigale Borut 274
Kimovec Borut 255
Vsota od Izr1 809

SD Rifnik2 Gajšek Alojz 278
Oblak Marko 269
Arčan Dušan 235
Vsota od Izr1 782
SD Celje2 Žgajner Cveto 268
Zdovc Marjan 263
Kalšek Anton 238
Vsota od Izr1 769
SD Rifnik3 Pikelj Aleksander 279
Deželak Danilo 241
Lončar Roman 227
Vsota od Izr1 747
S.D.P.S. Sl.Konjice Caf Danijel 250
Punčuh Žarko 249
Fijavž Bojan 221
Vsota od Izr1 720
SD Rifnik4 Gospić Ninoslav 266
Kos Boris 213
Vsota od Izr1 479
SD Dum Dum Belas Jure 210
Mihelčič Uroš 134
Ciomaga Adrian 133
Vsota od Izr1 477



Rezultati PIŠTOLA 3X10

Mesto ----- Priimek Ime Klub --- Pi1 Pi2 Pi3 Skupaj
1 Smole Viktor SD Rifnik1 93 96 95 284+
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 96 93 95 284
3 Guček Drago SD Celje1 93 94 94 281
4 Jelen Bojan SD Rifnik1 94 92 94 280+
5 Peterka Branko SD Kremen Moravče 95 90 95 280

6 Toman Anton SD Celje1 93 90 96 279+
7 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 95 93 91 279
8 Gajšek Alojz SD Rifnik2 93 89 96 278
9 Frece Slavko SD Celje1 93 90 94 277
10 Waldhutter Dušan SD Policist 92 90 93 275
11 Cigale Borut SD Kremen Moravče 90 91 93 274
12 Cigler Jurij Hot Range 87 95 91 273
13 Oblak Marko SD Rifnik2 90 89 90 269
14 Žgajner Cveto SD Celje2 90 87 91 268
15 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 86 87 93 266
16 Zdovc Marjan SD Celje2 90 90 83 263
17 Gregorc Tomaž SD Iška vas 86 86 86 258
18 Slemnik Anton SK Elite Team 93 88 76 257
19 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 87 88 80 255
20 Prevec Miha SD Kaliber 88 79 87 254
21 Jelen Marko ŠSK Gaj 73 90 90 253
22 Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 71 89 90 250
23 Punčuh Žarko S.D.P.S. Sl.Konjice 80 87 82 249
24 Friškovec Matic SD Rifnik 77 83 85 245
25 Deželak Danilo SD Rifnik3 77 86 78 241
26 Kalšek Anton SD Celje2 77 82 79 238
27 Arčan Dušan SD Rifnik2 72 82 81 235
28 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice2 83 82 66 231
29 Lončar Roman SD Rifnik3 67 84 76 227
30 Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 85 75 61 221
31 Kos Boris SD Rifnik4 68 65 80 213
32 Belas Jure SD Dum Dum 57 69 84 210
33 Palhartinger Uroš SD Celje3 66 64 69 199
34 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 58 64 62 184
35 Vrankar Zvonko SD Dum Dum2 58 72 47 177
36 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 55 49 53 157
37 Mihelčič Uroš SD Dum Dum 35 37 62 134
38 Ciomaga Adrian SD Dum Dum 31 61 41 133
39 Soldatić Svetlana DVV Var 34 51 44 129
40 Novak Emil SD Dum Dum2 34 40 37 111
41 Schwartz Joachim SD Soit 32 31 38 101
42 Brglez Branko SK Ptuj 37 24 30 91
43 Lesjak Rajko DVVSPO 10 10 10 30


EKIPNI REZULTATI REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1
Jelen Bojan 293
Gajšek Štefan 289
Smole Viktor 282
Vsota od Izr2 864
SD Celje1
Frece Slavko 281
Toman Anton 279
Guček Drago 278
Vsota od Izr2 838
SD Celje2
Zdovc Marjan 272
Žgajner Cveto 268
Kalšek Anton 261
Vsota od Izr2 801

SD Rifnik2 Gajšek Alojz 273
Arčan Dušan 270
Oblak Marko 248
Vsota od Izr2 791
SD Kremen Moravče Kimovec Borut 279
Peterka Branko 279
Cigale Borut 232
Vsota od Izr2 790
SD Rifnik3 Pikelj Aleksander 276
Lončar Roman 250
Deželak Danilo 228
Vsota od Izr2 754
S.D.P.S. Sl.Konjice Punčuh Žarko 239
Caf Danijel 227
Fijavž Bojan 189
Vsota od Izr2 655
SD Rifnik4 Gospić Ninoslav 245
Kos Boris 223
Vsota od Izr2 468
SK Ptuj Golc Stanislav 275
Brglez Branko 177
Vsota od Izr2 452
SD Dum Dum2 Novak Emil 219
Vrankar Zvonko 211
Vsota od Izr2 430


Rezultati REVOLVER 3X10

Mesto ----- Priimek Ime Klub --- Re1 Re2 Re3 Skupaj
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 97 98 98 293
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 96 96 97 289
3 Cigler Jurij Hot Range 97 98 90 285
4 Smole Viktor SD Rifnik1 92 93 97 282
5 Frece Slavko SD Celje1 90 95 96 281

6 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 90 94 95 279++
7 Peterka Branko SD Kremen Moravče 92 94 93 279+
8 Toman Anton SD Celje1 91 96 92 279
9 Guček Drago SD Celje1 93 93 92 278
10 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 95 92 89 276
11 Golc Stanislav SK Ptuj 93 93 89 275
12 Gajšek Alojz SD Rifnik2 89 92 92 273
13 Zdovc Marjan SD Celje2 94 88 90 272
14 Arčan Dušan SD Rifnik2 89 90 91 270
15 Jelen Marko ŠSK Gaj 90 86 92 268+
16 Žgajner Cveto SD Celje2 92 88 88 268
17 Waldhutter Dušan SD Policist 94 84 89 267
18 Kalšek Anton SD Celje2 88 86 87 261
19 Slemnik Anton SK Elite Team 86 86 83 255
20 Prevec Miha SD Kaliber 73 89 92 254
21 Lončar Roman SD Rifnik3 89 84 77 250
22 Oblak Marko SD Rifnik2 84 82 82 248
23 Gregorc Tomaž SD Iška vas 83 78 85 246
24 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 77 82 86 245
25 Punčuh Žarko S.D.P.S. Sl.Konjice 81 79 79 239
26 Cigale Borut SD Kremen Moravče 73 80 79 232
27 Deželak Danilo SD Rifnik3 79 69 80 228
28 Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 79 72 76 227
29 Kos Boris SD Rifnik4 77 71 75 223
30 Novak Emil SD Dum Dum2 78 67 74 219
31 Mihelčič Uroš SD Dum Dum 77 69 66 212
32 Vrankar Zvonko SD Dum Dum2 63 73 75 211
33 Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 60 65 64 189
34 Schwartz Joachim SD Soit 59 71 55 185
35 Brglez Branko SK Ptuj 45 77 55 177
36 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice2 58 53 62 173
37 Lesjak Rajko DVVSPO 10 10 10 30


Rezultati MK puška odprti merki 15 strelov

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Frece Slavko SD Celje 142
2 Gajšek Štefan SD Rifnik 135+
3 Peterka Branko SD Kremen Moravče 135

4 Guček Drago SD Celje 134
5 Zdovc Marjan SD Celje 128+
6 Žgajner Cveto SD Celje 128
7 Kalšek Anton SD Celje 126
8 Arčan Dušan SD Rifnik 124
9 Oblak Marko SD Rifnik 123
10 Jelen Marko ŠSK Gaj 120
11 Palhartinger Uroš SD Celje 119
12 Waldhutter Dušan SD Policist 112
13 Pikelj Aleksander SD Rifnik 111
14 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 105
15 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 101
16 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 98
17 Soldatić Svetlana DVV Var 67
18 Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 59
19 Novak Emil SD Dum Dum 57
20 Slemnik Anton SK Elite Team 40
21 Lesjak Rajko DVVSPO 30

Rezultati MK puška optični merki 15 strelov

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Frece Slavko SD Celje 144
2 Jelen Marko ŠSK Gaj 141+
3 Gajšek Štefan SD Rifnik 141

4 Zdovc Marjan SD Celje 138+
5 Peterka Branko SD Kremen Moravče 138
6 Oblak Marko SD Rifnik 137
7 Cigler Jurij Hot Range 135
8 Arčan Dušan SD Rifnik 133+
9 Kalšek Anton SD Celje 133
10 Toman Anton SD Celje 129
11 Gospić Ninoslav SD Rifnik 126
12 Vrankar Zvonko SD Dum Dum 117
13 Slemnik Anton SK Elite Team 114
14 Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 110
15 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 106
16 Palhartinger Uroš SD Celje 105
17 Waldhutter Dušan SD Policist 82
18 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 74+
19 Ciomaga Adrian SD Dum Dum 74
20 Deželak Danilo SD Rifnik 53
21 Schwartz Joachim SD Soit 40

Seštevek vseh rezultatov

Mesto ----- Priimek Ime Klub Skupaj
1 Frece Slavko SD Celje 563
2 Gajšek Štefan SD Rifnik 560
3 Peterka Branko SD Kremen Moravče 553
4 Oblak Marko SD Rifnik 529
5 Zdovc Marjan SD Celje 529
6 Jelen Marko ŠSK Gaj 514

7 Kalšek Anton SD Celje 497
8 Arčan Dušan SD Rifnik 492
9 Waldhutter Dušan SD Policist 469
10 Palhartinger Uroš SD Celje 423
11 Guček Drago SD Celje 415
12 Slemnik Anton SK Elite Team 411
13 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 410
14 Cigler Jurij Hot Range 408
15 Toman Anton SD Celje 408
16 Žgajner Cveto SD Celje 396
17 Gospić Ninoslav SD Rifnik 392
18 Pikelj Aleksander SD Rifnik 390
19 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 361
20 Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 360
21 Deželak Danilo SD Rifnik 294
22 Vrankar Zvonko SD Dum Dum 294
23 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 285
24 Smole Viktor SD Rifnik 284
25 Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 280
26 Jelen Bojan SD Rifnik 280
27 Gajšek Alojz SD Rifnik 278
28 Golc Stanislav SK Ptuj 275
29 Cigale Borut SD Kremen Moravče 274
30 Gregorc Tomaž SD Iška vas 258
31 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 255
32 Prevec Miha SD Kaliber 254
33 Punčuh Žarko S.D.P.S. Sl.Konjice 249
34 Friškovec Matic SD Rifnik 245
35 Lončar Roman SD Rifnik 227
36 Kos Boris SD Rifnik 213
37 Belas Jure SD Dum Dum 210
38 Ciomaga Adrian SD Dum Dum 207
39 Soldatić Svetlana DVV Var 196
40 Novak Emil SD Dum Dum 168
41 Schwartz Joachim SD Soit 141
42 Mihelčič Uroš SD Dum Dum 134
43 Brglez Branko SK Ptuj 91
44 Lesjak Rajko DVVSPO 60
45 Baranja Karlo SD Postojna ST