Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na precizno streljanje s pištolo in revolverjem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE
V PRECIZNEM STRELJANJU s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču SD CELJE Petriček
v SOBOTO 3. novembra 2012 s pričetkom po 9.30 uri


Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem. Razen v primeru zelooo slabega vremena tekma bo.


Tekmovalci se lahko prijavijo najkasneje do 12.30 ure.
Info in predprijave : [email protected] GSM: 070734625
Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot šesta tekma.


Strelske discipline:

- Disciplina VK pištola: v tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 0.30 – 0.50

- Disciplina VK revolver: revolver kalibra 0.30 – 0.50


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.



- Dodatna disciplina: hitrostno streljanje.

HITROSTNO (posamezniki-ni ekip): Izvedlo se bo tri serije po 5 strelov v času 10 sekund na serijo.
Štartna pozicija (velja samo za hitrostno):
- orožje pripravljeno na strel v roki pod kotom 45 stopinj s prstom vidno odmaknjenim od sprožilca.

Na tekmi se podeli odličja za:
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v obeh kategorijah
- medalje za najboljših pet posameznikov v obeh kategorijah

Na tekmi se bo podelilo tri praktične nagrade za tekmovalce dodatne discipline:
Za 1. Mesto.
Za 2. Mesto.
Za 8. Mesto.

Tri dodatne praktične nagrade bodo med vse prisotne tekmovalce podeljene z žrebom.

ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk. V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Opozorilo!
Strelci ki uporabljajo
magnum polnitve
so to dolžni povedati ob prijavi in bodo streljali skupaj.
Obvestilo

Tekmovanje Pištola/Revolver v Celju.
Strelišče Petriček Strelskega Društva Celje.
Po Google Mapu: 46.230381,15.233231

TEKMA BO!

Kako priti do strelišča:

AC izhod Celje - levo - skozi center naravnost do reke - takoj za mostom desno ob reki cca 2km.
Cesta je nova. Po 2km levo v hrib 50m in sta na strelišču.



Informacije na 070 734 625 ali [email protected]
Odlična tekma , ter super varovanje .
Se vidimo na naslednji tekmi.
lp. inko h.
POKALNO PRVENSTVO – Pištola / Revolver 2012
6. kolo
Celje, 3. November 2012


REZULTATI
Ekipno PIŠTOLA
Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 287
Jelen Bojan 285
Smole Viktor 281
Vsota od Izr1 853
SD Dolič1 Kotnik Bogomir 284
Kotnik Drago 283
Kotnik Marjan 278
Vsota od Izr1 845
SD Celje1 Guček Drago 284
Frece Slavko 283
Toman Anton 273
Vsota od Izr1 840

SD Strelec Kovač Darko 289
Hajnšek Kristian 283
Černigoj Robert 268
Vsota od Izr1 840
SD Kremen Moravče Peterka Branko 280
Krašovec Darko 266
Kimovec Borut 261
Vsota od Izr1 807
SD Celje2 Žgajner Cveto 267
Zdovc Marjan 266
Kalšek Anton 250
Vsota od Izr1 783
SD Rifnik2 Obrez Jožef 273
Oblak Marko 268
Arčan Dušan 232
Vsota od Izr1 773
SD Rifnik3 Deželak Danilo 231
Lončar Roman 218
Zupančič Božidar 218
Vsota od Izr1 667
SDPS Sl.Konjice Punčuh Žarko 243
Caf Danijel 230
Korošec Darjan 188
Vsota od Izr1 661
SD Dum Dum Belas Jure 255
Jagodic Marko 235
Vsota od Izr1 490
SD Braslovče Hanžič Inko 267
Tamše Erik 109
Vsota od Izr1 376
SK Ptuj Golc Stanislav 276
Vsota od Izr1 276
Hot Range Cigler Jurij 272
Vsota od Izr1 272


Ekipno REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Celje1 Frece Slavko 289
Guček Drago 287
Toman Anton 285
Vsota od Izr2 861
SD Rifnik1 Jelen Bojan 288
Gajšek Štefan 287
Smole Viktor 285
Vsota od Izr2 860
SD Dolič1 Kotnik Bogomir 285
Kotnik Marjan 276
Kotnik Drago 265
Vsota od Izr2 826

SD Strelec Hajnšek Kristian 286
Kovač Darko 282
Černigoj Robert 251
Vsota od Izr2 819
SD Kremen Moravče Kimovec Borut 281
Peterka Branko 276
Krašovec Darko 261
Vsota od Izr2 818
SD Celje2 Žgajner Cveto 274
Kalšek Anton 268
Zdovc Marjan 263
Vsota od Izr2 805
SD Rifnik2 Arčan Dušan 270
Obrez Jožef 266
Oblak Marko 243
Vsota od Izr2 779
SDPS Sl.Konjice Punčuh Žarko 248
Caf Danijel 236
Korošec Darjan 212
Vsota od Izr2 696
SD Rifnik3 Lončar Roman 239
Deželak Danilo 210
Zupančič Božidar 189
Vsota od Izr2 638
SD Braslovče Hanžič Inko 264
Tamše Erik 190
Vsota od Izr2 454

Rezultati Pištola 3x10
Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Pi1 Pi2 Pi3 Skupaj
1 Kovač Darko SD 10 96 97 96 289
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 97 98 92 287
3 Jelen Bojan SD Rifnik1 93 97 95 285
4 Kotnik Bogomir SD Dolič1 95 92 97 284+
5 Guček Drago SD Celje1 95 94 95 284

6 Kotnik Drago SD Dolič1 96 92 95 283++
7 Frece Slavko SD Celje1 96 95 92 283+
8 Hajnšek Kristian SD Celje3 99 93 91 283
9 Smole Viktor SD Rifnik1 90 96 95 281
10 Peterka Branko SD Kremen Moravče 93 98 89 280
11 Kotnik Marjan SD Dolič1 92 91 95 278
12 Golc Stanislav SK Ptuj 90 95 91 276
13 Toman Anton SD Celje1 89 91 93 273+
14 Obrez Jožef SD Rifnik2 88 93 92 273
15 Cigler Jurij Hot Range 92 93 87 272
16 Černigoj Robert SD Dum Dum 83 96 89 268+
17 Oblak Marko SD Rifnik2 89 91 88 268
18 Hanžič Inko SD Braslovče 86 88 93 267+
19 Žgajner Cveto SD Celje2 89 87 91 267
20 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 86 89 91 266+
21 Zdovc Marjan SD Celje2 88 90 88 266
22 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 86 83 92 261
23 Belas Jure SD Dum Dum 79 89 87 255
24 Kalšek Anton SD Celje2 80 88 82 250
25 Štupar Rok SK Sv.Jurij 74 89 86 249
26 Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice 80 79 84 243
27 Slemnik Anton SK Elite Team 79 83 79 241
28 Jagodic Marko SD Dum Dum 78 79 78 235
29 Arčan Dušan SD Rifnik2 76 76 80 232+
30 Javoršek Matej SD Dum Dum2 79 79 74 232
31 Deželak Danilo SD Rifnik3 85 77 69 231
32 Caf Danijel SDPS Sl.Konjice 73 80 77 230
33 Lončar Roman SD Rifnik3 60 76 82 218+
34 Zupančič Božidar SD Rifnik3 84 69 65 218
35 Korošec Darjan SDPS Sl.Konjice 69 66 53 188
36 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 58 67 62 187
37 Jerabek Borislav SD Polzela 67 65 53 185
38 Palhartinger Uroš SD Celje3 48 43 70 161+
39 Jadek Daniel SD Rifnik4 49 62 50 161
40 Mankoč Marjan DVV Strelec 43 53 50 146
41 Soldatić Svetlana DVV Var 49 26 50 125
42 Tamše Erik SD Braslovče 24 45 40 109


Rezultati Revolver 3x10
Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Re1 Re2 Re3 Skupaj
1 Frece Slavko SD Celje1 95 98 96 289
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 94 96 98 288
3 Gajšek Štefan SD Rifnik1 99 91 97 287+
4 Guček Drago SD Celje1 97 97 93 287
5 Hajnšek Kristian SD Celje3 95 97 94 286

6 Toman Anton SD Celje1 93 95 97 285++
7 Smole Viktor SD Rifnik1 94 95 96 285+
8 Kotnik Bogomir SD Dolič1 95 96 94 285
9 Kovač Darko SD 10 92 97 93 282
10 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 95 93 93 281
11 Kotnik Marjan SD Dolič1 90 92 94 276
12 Peterka Branko SD Kremen Moravče 90 92 94 276
13 Golc Stanislav SK Ptuj 93 88 93 274+
14 Žgajner Cveto SD Celje2 89 93 92 274
15 Arčan Dušan SD Rifnik2 88 91 91 270
16 Kalšek Anton SD Celje2 88 89 91 268+
17 Cigler Jurij Hot Range 92 85 91 268
18 Slemnik Anton SK Elite Team 89 87 90 266+
19 Obrez Jožef SD Rifnik2 86 95 85 266
20 Kotnik Drago SD Dolič1 91 85 89 265
21 Hanžič Inko SD Braslovče 86 89 89 264
22 Zdovc Marjan SD Celje2 91 86 86 263
23 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 84 88 89 261
24 Černigoj Robert SD Dum Dum 84 82 85 251
25 Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice 79 83 86 248
26 Oblak Marko SD Rifnik2 76 81 86 243
27 Lončar Roman SD Rifnik3 85 77 77 239
28 Caf Danijel SDPS Sl.Konjice 71 85 80 236
29 Palhartinger Uroš SD Celje3 82 71 76 229
30 Jadek Daniel SD Rifnik4 63 77 73 213
31 Korošec Darjan SDPS Sl.Konjice 69 73 70 212
32 Deželak Danilo SD Rifnik3 75 72 63 210
33 Jagodic Marko SD Dum Dum 65 65 67 197
34 Jerabek Borislav SD Polzela 58 68 70 196
35 Tamše Erik SD Braslovče 55 77 58 190
36 Zupančič Božidar SD Rifnik3 51 58 80 189
37 Štupar Rok SK Sv.Jurij 94 79 0 173
38 Mankoč Marjan DVV Strelec 49 58 55 162


HITROSTNO 3X15 str. v 3x10 sekundah
Mesto ----- Priimek Ime Klub Rezultat
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 124
2 Slemnik Anton SK Elite Team 121
3 Gajšek Štefan SD Rifnik1 119
4 Smole Viktor SD Rifnik1 118
5 Hanžič Inko SD Braslovče 113
6 Žgajner Cveto SD Celje2 112
7 Obrez Jožef SD Rifnik2 106+
8 Zdovc Marjan SD Celje2 106

9 Kotnik Drago SD Dolič1 104
10 Cigler Jurij Hot Range 102
11 Kalšek Anton SD Celje2 97+
12 Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice 97
13 Kotnik Marjan SD Dolič1 91
14 Oblak Marko SD Rifnik2 90
15 Guček Drago SD Celje1 88++
16 Arčan Dušan SD Rifnik2 88+
17 Korošec Darjan SDPS Sl.Konjice 88
18 Toman Anton SD Celje1 86
19 Lončar Roman SD Rifnik3 85
20 Palhartinger Uroš SD Celje3 81
21 Deželak Danilo SD Rifnik3 73
22 Hajnšek Kristian SD Celje3 71+
23 Kotnik Bogomir SD Dolič1 71
24 Černigoj Robert SD Dum Dum 67
25 Frece Slavko SD Celje1 62
26 Caf Danijel SDPS Sl.Konjice 48
27 Zupančič Božidar SD Rifnik3 24
28 Tamše Erik SD Braslovče 21

MK puška odprti merki 25m stoje
Mesto ----- Priimek Ime Klub Rezultat
1 Frece Slavko SD Celje1 86
2 Guček Drago SD Celje1 83
3 Kalšek Anton SD Celje2 75

4 Hanžič Inko SD Braslovče 74
5 Zdovc Marjan SD Celje2 72
6 Cigler Jurij Hot Range 69
7 Černigoj Robert SD Dum Dum 59