Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Vabilo Na Odprto Strelsko Tekmovanje-Bled -2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Spoštovani člani, in ostali strelci pristaši preciznega streljanja.......
S tem VABILOM..vas vabimo na prijateljsko strelsko tekmovanje, ki ga organiziramo na področju druženja strelcev iz različnih krajev SLO. Tekmovanje bo odprtega tipa (precizmnjak) za POKAL BLED-2012. Dan tekmovanja: SOBOTA 10.11.2012 ob 09.30 uri na lokaciji Bohinjska Bela.
Za hrano in pijačo bo poskrbljeno...povrh pa še Martinova sobota..torej upajmo na lepo sončno vreme.

Tekmovalne discipline:

1.Revolver VK / 30 strelov
2.Pištola VK / 30 strelov
3.MK Puška - 50 m optika / 20 strelov (dovoljen sprednji naslon) : [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
4.Puška VK Repetirka - 100 m / 20 strelov (dovoljen sprednji naslon)
5.Puška RP/PAP - 100 m elektronske merilne naprave ( laser- red dot ) (dovoljen sprednji njaslon)
6.OS Puška 100 m / 15 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon) [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
7.OS Puška 300 m / 10 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon) [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]

Za vse discipoline so določeni tudi probni streli po želji tekmovalca, vsak nastopajoči si lahko v času leplenja ogleda svojo tarčo.(lepi jo sodnik)
Streljanje je časvno omejeno na 25 minut (disciplina).

Za vse tekmovalce in obiskovalce je obvezno, da spoštujejo red STRELIŠČA in navodila sodnika in organizatorja.Oseba, ki ne bo spoštovala navodil se ga diskvalificira.
Torej se vidimo v soboto na prijateljskem strelskem srečanju BLED-2012, do takret pa vsem skupaj...lep pozdrav..org SZPS/SDVV
Če bo vreme pridem
Glede na to kakšno je bilo danes v Bohinju bom presenečen če bo sploh strelišče... [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Waffentrue...danes je bil res urnebes v vašem delu gorenjske, sem bil ravno takrat na Bledu..pa bodimo malo optimistični, do sobote se bo vse umirilo vsaj reka Sava Bohinjka, pa upajmo vsaj na nekaj sončnih žarkov, jutr bo malo več informacij pa bo vse jasno. lp v tvoj prelepi del Slo. [img]{SMILIES_PATH}/slam.gif[/img]
vreme na telefonu mi kaže dež ceu vikend...bomo vidl u petk zvečer če gremo =)
Sp.Bruno predlagam, da zamenjaš telefon..vreme bo lepo, ti bom pa vseeno rezerviral štrtno št.1 za vsak slučaj........ [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
sm dons spet gledu vreme na telefonu pa mi kaže da bo šele v nedeljo dež...mam pa na M70 zdj tud jest el. optiko =)

Ne rabim št. 1, bom pa use prvleku sabo kar uradno smem uzet sabo =)
No...Bruno vse bo OK...računam tud, da boš prejel kakšno medaljico: [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img] lol:

lp
"str Napisal:No...Bruno vse bo OK...računam tud, da boš prejel kakšno medaljico

potem bodo šli pa spet vsi lasje pokonci, ko bo marijan rekel, da se medalje delijo že vnaprej.

p.s. aja, kaj imata Janša in Strela skupnega? Obema je vseeno, če se dvigne DDV za frizerske storitve [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Attached files [Image: 2525_e0d3c533237d992b1d4ed102e7b544b9.jpg]
"S.Vi Napisal:....Obema je vseeno, če se dvigne DDV za frizerske storitve [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Več nas je takih... nazadnje sem bil pri frizerju pred kakimi 15timi leti...
sorry za OT [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]
Ob lepem sončnem vremenu smo izpeljali strelsko tekmovanje v B.B. Tekmovalci so bili izjemno razpoloženi saj so temu primerni tudi lepi rezultati. Vsem skupaj se org.prav lepo zahvaljuje za vašo prisotnost.
Pri organizaciji tekmovanja bi se rad zahvalil pri vodenju logistike, članom: Kristijanu, Boškotu, Bojanu, Tonetu in seveda našiu Petri za dobro pripravljeno pojedino, in vse ostalo.
Pa, da ne pozabimo na našega mojstra Petra Medelta, ki je odlično opravil delo na strehi...hvala PERO...

Gremo na rezultate, ki ste jih dosegli v soboto:

Disciplina Revolver VK:

1.Vlado Kržič - 276
2.Anton Lesar - 273
3.Dušan Seražin - 270
4.Vito Selan - 268
5.Bruno Petrovič - 265

Disciplina Pištola VK:

1.Anton Lesar - 279
2.Kržič Vlado - 269
3.Dušan Seražin - 267
4.Luka Štern - 261
5.Luka Cerar - 259

Disciplina MK Puška 50m optika:

1.Rudi Pogačar - 192
2.Luka Štern - 184
3.Vito Selan - 175
4.Anton Lesar - 165
5.Luka Cerar - 162

VP Puška RP/PAP - 100m:

1.Ervin Černuta - 196
2.Vlado Kržič - 192
3.Dušan Seražin - 190
4.Primož Zadnikar - 188
5.Milan Gasparini - 187

OS Puška 100m:

1.Rudi Pogačar - 150
2.Vlado Kržič - 149
3.Jure Miklavc - 148
4.Aljoša Kobal - 145
5.Luka Štern - 136

OS Puška 300m:

1.Rudi Pogačar - 90
2.Ervin Černuta - 89
3.Kržič Vlado - 87
4. Luka Štern - 80
5.Jure Miklavc - 79

VK PUŠKA 100m - Red dot:

1.Jure Miklavc - 199
2.Aljoša Kobal - 193
3.Luka Štern - 190
4.Boris Zafran - 189
5.Ervin Černuta - 184

Pokal Bled 2012 je prejel Jure Miklavc,prvo nagrado je prejel REudi Pogačar, drugo Anton Lesar in tretjo Lado Kržič..vsem čestitke za vaš uspeh.

Naslednje tekmovanje organiziramo v SOBOTO 17.11. 2012 na strelišču SV MLAKE PRI VIPAVI ......RAZPIS SLEDI. Lp....
OS puška 100 m ; tole je šlo pa zelo na knap!Čestitke vsem trem za dosežen rezultat.
Škoda ,da nisem imel časa za udeležbo.
lp.
Viking..hvala za pohvale, res imaš športni duh v sebi..., te pa pogrešamo, pridi v soboto na Mlake. lp boris
Kje pa so ostali rezultati? Nisem med prvih 5 bi pa vseen rad vedel kolk sem nastreljal. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
"Schwa Napisal:"Kje pa so ostali rezultati?..."
Dobrodošel.
Na tako "boleča" vprašanja od "strele" navadno ni odgovora. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] Meni jih dolguje kar lepo število. Ob tej priliki ga obveščam, da sem mu dolg odpisal. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Schwarci..ne vem kdo stoji za tem imenom???? ko se mi ligitimiraš bom objavil tvoje rezultate. lp
Karlo, tebi pa pozdrave iz Ljubljane.....
To pa je miličniški pristop!!! [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
"Schwa Napisal:Kje pa so ostali rezultati? Nisem med prvih 5 bi pa vseen rad vedel kolk sem nastreljal. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

se boš moral pa malo bolj potruditi da boš med prvih 5 [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img] Kam pa pridemo da bo moral strela za borih 30e pisat rezultate vseh udeležencev...

[attachment=0]s_vizec.jpg[/attachment]

Attached files [Image: 2525_bd025cdfb718493632d8dbc341b0d3c8.jpg]