Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na precizno streljanje s pištolo in revolverjem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE
V PRECIZNEM STRELJANJU s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


SD RIFNIK Šentjur
SOBOTA, 17. november 2012


(Avtocesta Celje-MB izvoz Dramlje-skozi Šentjur proti Planini).
Koordinate: V GPS vnesete Vezovje. 46.184830, 15.411804? ali +46° 11' 5.39", +15° 24' 42.49"

Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem. Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.


Začetek ob 9.30. Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM od 8.30 do 12 ure.
Info in prijave:
Beno 031705707
Štefan 041743849
Rajko 070734625


Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot SEDMA tekme sezone 2012.

Strelske discipline:

- Disciplina VK pištola: pištola kalibra 30 – 50.

- Disciplina VK revolver: revolver kalibra 30 – 50.


Velja za obe disciplini. Tarče so standardne ISSF.
Strelja se neomejeno poizkusnih v času 5 minut, nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut na serijo.


- Dodatna Disciplina: MK puška 100m odprti merki
Tarča za MK100. Strelja se poizkusne in 15 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

- Dodatna Disciplina: MK puška 100m optika
Tarča za VK optika 100 1+5. Strelja se poizkusne in 15 strelov (5x3) za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

Na tekmi se podeli odličja:
- medalje za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane teh ekip v kategorijah pištola in revolver
- za prve tri v obeh dodatnih disciplinah


ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči:
večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Opozorilo!
Strelci ki uporabljajo magnum polnitve so to dolžni povedati ob prijavi in bodo streljali skupaj.
OBVESTILO!

Na predlog strelcev se spremeni tarča za MK puško na 100m.
Uporabila se bo standardna pištolska tarča ISSF.
Za MK 100m bo tarča VKsniper100 1+5.
Strelska pozicija ostane enaka - sede s prednjim naslonom.

Strelski MUŠ.

OO PP-PR12
POKALNO PRVENSTVO Pištola/Revolver 2012
7.kolo * Rifnik, 17.11.2012



REZULTATI Pištola 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Pi1 Pi2 Pi3 Seštevek
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 97 98 98 293
2 Kotnik Bogomir SD Swaty Comet 95 99 96 290
3 Jelen Bojan SD Rifnik1 97 97 95 289
4 Kovač Darko SD Strelec 96 95 97 288
5 Kotnik Marjan SD Swaty Comet 93 98 91 282

6 Peterka Branko SD Kremen Moravče 92 93 94 279+
7 Guček Drago SD Celje1 93 95 91 279
8 Frece Slavko SD Celje1 95 92 91 278
9 Smole Viktor SD Rifnik1 90 91 95 276
10 Cigler Jurij Hot Range 88 91 96 275+
11 Toman Anton SD Celje1 91 89 95 275
12 Kotnik Drago SD Swaty Comet 95 92 86 273
13 Gajšek Alojz SD Rifnik2 87 90 91 268+
14 Žgajner Cveto SD Celje2 88 91 89 268
15 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 85 87 92 264+
16 Cigale Borut SD Kremen Moravče 88 89 87 264
17 Gregorc Tomaž SD Iška vas 84 88 87 259
18 Kalšek Anton SD Celje2 80 87 91 258+
19 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 85 87 86 258
20 Golc Stanislav SK Ptuj 73 89 95 257
21 Zdovc Marjan SD Celje2 83 80 92 255++
22 Tomažin Denis SD Celje3 84 85 86 255+
23 Kos Boris SD Rifnik4 86 87 82 255
24 Slemnik Anton SK Elite Team 85 83 81 249
25 Pečar Benjamin SD Rifnik2 83 82 80 245
26 Mlačnik Mitja SD Rifnik5 74 77 91 242+
27 Biščak Valter SD Nanos 84 86 72 242
28 Arčan Dušan SD Rifnik2 79 82 80 241
29 Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 70 85 85 240+
30 Kelc Alojz SK Ptuj 81 79 80 240
31 Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice1 77 77 78 232
32 Jereb Zvonko CVV Logatec 73 78 69 220
33 Istenič Stiven CVV Logatec 69 80 70 219
34 Kantužar Branko SD Rifnik3 69 73 75 217
35 Meglič Klemen SDPS Sl.Konjice2 72 73 68 213
36 Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 62 68 72 202
37 Lončar Roman SD Rifnik5 66 58 72 196
38 Omerza Andrej DVV MNZ 66 71 57 194
39 Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 68 66 52 186
40 Petkovšek Dragan CVV Logatec 64 58 48 170
41 Mankoč Marjan DVV Strelec 51 53 48 152
42 Kladnik Boris 62 44 45 151
43 Jadek Daniel SD Rifnik3 54 35 37 126
44 Novak Franci SD Rifnik3 40 45 30 115
45 Soldatić Svetlana DVV Var 38 42 34 114
46 Akrapovič Vital DVV Strelec-St 0 0 0 30
47 Lesjak Rajko DVVSPO 0 0 0 10
48 Vahen Kralj Matic SD Rifnik4 0 0 0 0

REZULTATI Revolver 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Re1 Re2 Re3 Skupaj
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 97 98 96 291
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 94 96 98 288+
3 Kotnik Bogomir SD Swaty Comet 95 97 96 288
4 Frece Slavko SD Celje1 94 98 95 287
5 Kovač Darko SD Strelec 93 97 96 286

6 Guček Drago SD Celje1 94 94 95 283
7 Peterka Branko SD Kremen Moravče 93 97 92 282
8 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 93 92 96 281
9 Kotnik Marjan SD Swaty Comet 94 90 95 279
10 Kalšek Anton SD Celje2 94 90 94 278+
11 Smole Viktor SD Rifnik1 93 94 91 278
12 Cigale Borut SD Kremen Moravče 91 91 95 277
13 Toman Anton SD Celje1 90 91 94 275
14 Kotnik Drago SD Swaty Comet 90 90 93 273+
15 Zdovc Marjan SD Celje2 92 91 90 273
16 Arčan Dušan SD Rifnik2 91 91 90 272+
17 Žgajner Cveto SD Celje2 87 95 90 272
18 Golc Stanislav SK Ptuj 87 93 90 270
19 Biščak Valter SD Nanos 88 92 87 267
20 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 89 83 88 260
21 Cigler Jurij Hot Range 85 81 92 258
22 Slemnik Anton SK Elite Team 81 89 87 257+
23 Gajšek Alojz SD Rifnik2 81 90 86 257
24 Lončar Roman SD Rifnik5 85 83 87 255
25 Kelc Alojz SK Ptuj 86 82 86 254
26 Mlačnik Mitja SD Rifnik5 86 79 88 253
27 Kos Boris SD Rifnik4 83 82 86 251
28 Tomažin Denis SD Celje3 77 82 88 247
29 Istenič Stiven CVV Logatec 84 78 78 240
30 Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice1 78 87 72 237
31 Pečar Benjamin SD Rifnik2 81 74 81 236
32 Jadek Daniel SD Rifnik3 73 86 68 227
33 Jereb Zvonko CVV Logatec 75 74 74 223
34 Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 71 78 70 219
35 Omerza Andrej DVV MNZ 72 69 62 203
36 Petkovšek Dragan CVV Logatec 59 73 70 202
37 Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 74 47 71 192
38 Mankoč Marjan DVV Strelec 57 74 33 164
39 Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 44 58 59 161
40 Soldatić Svetlana DVV Var 0 0 0 135
41 Lesjak Rajko DVVSPO 0 0 0 10


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 293
Jelen Bojan 289
Smole Viktor 276
Vsota od Izr1 858
SD Swaty Comet Kotnik Bogomir 290
Kotnik Marjan 282
Kotnik Drago 273
Vsota od Izr1 845
SD Celje1 Guček Drago 279
Frece Slavko 278
Toman Anton 275
Vsota od Izr1 832
SD Kremen Moravče Peterka Branko 279
Kimovec Borut 264
Cigale Borut 264
Vsota od Izr1 807
SD Celje2 Žgajner Cveto 268
Kalšek Anton 258
Zdovc Marjan 255
Vsota od Izr1 781
SD Rifnik2 Gajšek Alojz 268
Pečar Benjamin 245
Arčan Dušan 241
Vsota od Izr1 754
SDPS Sl.Konjice1 Caf Danijel 240
Punčuh Žarko 232
Fijavž Bojan 186
Vsota od Izr1 658
CVV Logatec Jereb Zvonko 220
Istenič Stiven 219
Petkovšek Dragan 170
Vsota od Izr1 609
SD Rifnik4 Gospić Ninoslav 258
Kos Boris 255
Vahen Kralj Matic 0
Vsota od Izr1 513
SK Ptuj Golc Stanislav 257
Kelc Alojz 240
Vsota od Izr1 497
SD Rifnik3 Kantužar Branko 217
Jadek Daniel 126
Novak Franci 115
Vsota od Izr1 458
SD Rifnik5 Mlačnik Mitja 242
Lončar Roman 196
Vsota od Izr1 438
SDPS Sl.Konjice2 Meglič Klemen 213
Lajnšček Danijel 202
Vsota od Izr1 415


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 291
Gajšek Štefan 288
Smole Viktor 278
Vsota od Izr2 857
SD Celje1 Frece Slavko 287
Guček Drago 283
Toman Anton 275
Vsota od Izr2 845
SD Swaty Comet Kotnik Bogomir 288
Kotnik Marjan 279
Kotnik Drago 273
Vsota od Izr2 840
SD Kremen Moravče Peterka Branko 282
Kimovec Borut 281
Cigale Borut 277
Vsota od Izr2 840
SD Celje2 Kalšek Anton 278
Zdovc Marjan 273
Žgajner Cveto 272
Vsota od Izr2 823
SD Rifnik2 Arčan Dušan 272
Gajšek Alojz 257
Pečar Benjamin 236
Vsota od Izr2 765
CVV Logatec Istenič Stiven 240
Jereb Zvonko 223
Petkovšek Dragan 202
Vsota od Izr2 665
SDPS Sl.Konjice1 Punčuh Žarko 237
Caf Danijel 219
Fijavž Bojan 192
Vsota od Izr2 648
SK Ptuj Golc Stanislav 270
Kelc Alojz 254
Vsota od Izr2 524
SD Rifnik4 Gospić Ninoslav 260
Kos Boris 251
Vsota od Izr2 511
SD Rifnik5 Lončar Roman 255
Mlačnik Mitja 253
Vsota od Izr2 508



REZULTATI MK puška odprti merki 100m

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Guček Drago SD Celje1 146
2 Zdovc Marjan SD Celje2 145
3 Žgajner Cveto SD Celje2 144

4 Peterka Branko SD Kremen Moravče 143
5 Frece Slavko SD Celje1 140+
6 Petkovšek Dragan CVV Logatec 140
7 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 137+
8 Kalšek Anton SD Celje2 137
9 Gajšek Štefan SD Rifnik1 136
10 Arčan Dušan SD Rifnik2 134
11 Kotnik Bogomir SD Swaty Comet 132
12 Kotnik Marjan SD Swaty Comet 129
13 Kotnik Drago SD Swaty Comet 123+
14 Novak Franci SD Rifnik3 123
15 Gregorc Tomaž SD Iška vas 122
16 Mankoč Marjan DVV Strelec 117
17 Omerza Andrej DVV MNZ 109
18 Jereb Zvonko CVV Logatec 108
19 Slemnik Anton SK Elite Team 102
20 Mlačnik Mitja SD Rifnik5 101
21 Pečar Benjamin SD Rifnik2 98
22 Vahen Kralj Matic SD Rifnik4 82
23 Lesjak Rajko DVVSPO 10


REZULTATI MK puška optični merki 100m

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Zdovc Marjan SD Celje2 126
2 Frece Slavko SD Celje1 113
3 Peterka Branko SD Kremen Moravče 111+

4 Kotnik Drago SD Swaty Comet 111
5 Toman Anton SD Celje1 110
6 Gajšek Štefan SD Rifnik1 109
7 Gajšek Alojz SD Rifnik2 107
8 Pečar Benjamin SD Rifnik2 106
9 Jelen Bojan SD Rifnik1 105
10 Cigler Jurij Hot Range 103
11 Kotnik Marjan SD Swaty Comet 102+
12 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 102
13 Cigale Borut SD Kremen Moravče 97
14 Jereb Zvonko CVV Logatec 91
15 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 90
16 Arčan Dušan SD Rifnik2 87
17 Vahen Kralj Matic SD Rifnik4 76
18 Gregorc Tomaž SD Iška vas 68
19 Petkovšek Dragan CVV Logatec 64
20 Slemnik Anton SK Elite Team 58
21 Kalšek Anton SD Celje2 55
22 Mankoč Marjan DVV Strelec 54
23 Kantužar Branko SD Rifnik3 26
24 Omerza Andrej DVV MNZ 22
25 Lesjak Rajko DVVSPO 10