Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na decemberski strelski TURNIR-BLED 2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Spoštovani člani in ostali navdušenci preciznega streljanja....z dnem: SOBOTA 08.12.2012 ORGANIZIRAMO prijateljski strelski TURNIR za POKAL BLED 2012.
Tekmovanje bomo izvedli na strelišču SV Bohinjska Bela-Mačkovec s pričetkom ob 10,00 uri.

Tekmovalne discipline:

1.Revolver VK - 20 strelov
2.Pištola VK - 20 strelov

3.MK puška OPTIKA - 100 m - 20 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon) [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
4.Puška VK - 100 m (starodobne RP) - 20 strelov (dovoljen sprednji naslon)
5.VP puška - 100 m - 20 strelov (z RP in PAP delovanjem - diopter- elektronska merilna naprava - dovoljen sprednji naslon) [img]{SMILIES_PATH}/fsniper.gif[/img]

6.OS puška - 100 m - 15 strelov (dovoljen sprednji naslon) [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
7.OS puška - 300 m - 10 strelov (dovoljen sprednji in zadnji naslon) [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]

Pravila za dolgocevno orožje:Tekmovalec strelja iz ležečega položaja, dolgocevno orožje se prenaša v org.embalaži z odprtim zaklepom.
Tekmovalec, ki se nahaja na strelni liniji mora upoštevati navodila sodnika ali organizatorja, v nasprotnem primeru se tekmovalec diskvalificira.

Tekmovalci prejmejo medalje do tretjega mesta..pokal prejme tekmovalec , ki bo dosegel najboljši rezultat v disciplini..praktične nagrade podarja Telekom-Mobitel in Pivnica - RAVBAR, ki slavijo po dogoletni tradiciji varjenja domačega PIVA.......VABLJENI......(vreme bo)

VARNOST NA STRELIŠČU:
Za vse prisotne na strelišču je obvezno, da upoštevajo pravilnik strelišča in navodila varnostne službe.

Org:SDVV
upam da ne pozabim spet nabojnikov za M70 da sprobam končno Red Dot =)
...pripravi si kakšen dan prej...lp
ne morm si prej prpravt če more bit v sefu =) hehe
am..........sneg bo baje...... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_think.gif[/img]

Gost

Jap, res je slaba napoved za soboto. [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img] .
pa jest s svojimi hitlerjevimi sankami sploh ne pridem do strelišča po snegu =)
Moram povedat, da je v BB zelo malo snega..Bruno predlagam ti, da si kupi potem Musolinija (Fiat) pa boš priplezal do Bele..he,he (BMW je res kripa za po snegu) miklavžev turnirček bo..pa če tud pade kakšna snežinka.(malo romantike prosim)
musolinija nikoli!!! Za kšnga rusa bi se pa dal zment...BMW je zakon!

Im kok vs je dons na tekmi? Pr nm ga je skor pou metra namedl in je že do gostilne kar podvig pridit.
"Bruno///Po Napisal:"... je že do gostilne kar podvig pridit."
Ponekod je, tudi če ni snega, večja težava pridet iz gostilne..
Verjetno zaradi pomanjkanja kondicije.
Meni se je zadnjic zgodilo, da sem sel mirno iz gostilne domov in se brigal zase, ko mi je neka budala stopila na prste.
glede na napoved snega in strelino trmo (on pa že ne bo odpovedal tekme pa čeprav je bilo na Bledu -5°C, severni veter in občasen sneg) se je treba primerno opremit, da lahko prideš na strelišče. Evo, Stanetov novi strelski mobil... premakne vse, samo strele ne. [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

Attached files [Image: 2525_0cabdd3c4e62d24363398c43c9f88fad.jpg]
Bruno...v BB je bilo bore malo snega približno dobrih 5 cm tako, da so se vsi čudili..vreme za ta čas super tako, da smo odpokali brez težav tudi mraza ni bilo, pa drugič vem, da je zapadlo v tvojem koncu kar precej snega...v tem mesecu bo zadnja tekma v Vipavi boš pa tokrat prišel na vrsto..finale.

Rezultati Miklavževega turnirja Bled - 2012...

Objavljam skupni rezultat v disciplinah: MK Puška 100 Optika - OS Puška 300m - Puška VK 100m

1. mesto je zasedel TOMAŽ JAMNIK z rezultatom 189 / 87 / 182 skupaj = 458 krogov [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
2. mesto je zasedel PRIMOŽ CENTA z rezultatom 184*/ 81 / 179 skupaj = 444 krogov [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]
3. mesto je zasedel LUKA ŠTERN z rezultatom 184 /71 / 172 skupaj = 427 krogov [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img]

OS Puška 100m
1.mesto Luka Štern - 96 krogov
2.mesto Jure Milavc - 95 krogov

OS Puška 300m
1.mesto Tomaž Jamnik - 87 krogov
2.mesto Primož Centa - 81 krogov
3.mesto Luka Štern - 71 krogov
4.mesto Jure Miklavc - 70 krogov

VP 100m
1.mesto Tomaž Jamnik - 182 krogov
2.mesto Primož Cekuta - 179 krogov
3.mesto Luka Štern - 172 krogov
4.mesto Damjan Pazlar - 160 krogov

MK Puška optika - 100m
1.mesto Tomaž Jamnik - 189 krogov
2.mesto Centa Primož - 184 krogov*
3.mesto Luka Štern - 184 krogov

Pištola VK:
1.mesto Luka Štern - 169 krogov
2.mesto Vito Selan - 167 krogov
3.mesto Boris Demič - 163 krogov

Revolver VK:
1.mesto Vito Selan - 173 krogov
2.mesto Samo Stanovšek - 159 krogov
3.mesto Boris Demič - 149 krogov

Vsem skupaj čestitke za vaše dosežke..priznanja in nagrade so bile podeljene..hvala Petri za dobro malico in kosilo..lep pozdrav do naslednjič..

Vsem tekmovalcem LIGE REBEC 2012...v decembru bomo imeli končno finalno tekmovanje, lokacijo vam sporočimo glede vremena...Bled ali Vipava..vabilo sledi v najkrajšem času, do takrat pa lepo pozdravljeni.

org: sdvv ljubljana
Mater vola....

V OS smo tekmovali 4 (štirje).

Na 100 metrov sem bil 2. (drugi) na 300 metrov pa 4. (četrti).

Boris, če res ne zmoreš stvari napisati kot se spodobi, potem rajši pusti vse skupaj. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_wall.gif[/img]

Pa nisem jezen ampak.....ah....lep vikend, pa se vidimo naslednjič.
Waffentreue....opss...sem šel po napačnem seznamu, sem že popravil...se ti opravičujem prav tako Šternu..lp [img]{SMILIES_PATH}/eusa_shifty.gif[/img]
mraz me nič ne moti, je pa moje vozilo rahlo neprimerno za dostavo po razriti poti in visokem snegu (odbijač se že po 10 cm snega pritožuje) [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Mosin Nagant je navajen zime in mraza.... samo tale trvoj M3 je problem....Bruno če si že rusofil potem pa Ladica Niva...mislim, da se dobi še kakšna v dobrem stanju (TT jac, kali, nagant, baikal, in niva gre skupaj) ho,ho. V bistvu ni slaba izbira orožje, ki deluje brezhibno..kaj meniš tovariš.Malo potipaj na forumu [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]