Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: REZULTATI Prvenstva PrimLiga-12
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Lep pozdrav!
Spodaj in v priponki so končni rezultati prvenstva v
PrimLiga2012!

Vsem tekmovalcev čestitke za dosežene rezultate.
Upam da jih boste v prihajajoči sezoni še izboljšali, predvsem pa da boste pri tem uživali.

Podelitev zasluženih odličij bo ob prvih tekmovanjih v letu 2013.
Vabila za njih bodo zainteresiranim strelcem poslana pravočasno.

Strelski pozdrav!

Vet [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

PrimLiga 2012
Skupni rezultati

Mesto Priimek Ime Klub Seštevek

1 Žabjek Bojan SD Modri As 2600
2 Jereb Zvonko CVV Logatec 2536
3 Breskvar Gorazd SD Strelec 2122
4 Slemnik Anton SK Elite Team 2113
5 Gregorc Tomaž SD Iška vas 2106
6 Košir Robert SD Modri As 1603
7 Fedoruk Igor SD Modri As 1485
8 Černigoj Robert SD Strelec 1157
9 Lukan Robert CVV Logatec 1095
10 Toman Anton SD Celje1 1074
11 Akrapovič Vital DVV Strelec-St 1021
12 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 1019
13 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 846
14 Lojk Ivan DVV Strelec 832
15 Bezek Vlado SD Nanos 828
16 Kovač Darko SD Strelec 749
17 Cigler Jurij Hot Range 699
18 Rojec Tone SD Jože Kovačič 693
19 Spinelli Drago SD Postojna 667
20 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 655
21 Jagodic Marko SD Dum Dum 655
22 Jeras Tomaž SD Kaliber 647
23 Petrak Božidar DVV IST 642
24 Rozman Mirko SD Modri dirkač 632
25 Virant Bogdan DVV Strelec 620
26 Petkovšek Dragan CVV Logatec 574
27 Frece Slavko SD Celje1 566
28 Pintar Aleš CVV Logatec 557
29 Mankoč Marjan DVV Strelec 546
30 Rupnik Alojz SD Modri As 530
31 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 530
32 Krištof Matej SD Jože Kovačič 526
33 Bulat Darko SD Dum Dum 511
34 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 507
35 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 495
36 Luštrik Urban SD Dum Dum 474
37 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 471
38 Končar Franc SD Dum Dum 471
39 Mihelčič Anton DVV Strelec 450
40 Rink Iztok SD Soit 419
41 Možina Martin SD Dum Dum 401
42 Japelj Simon SD Vrhnika 371
43 Kodelja Ivan DVV IST 357
44 Bujan Branko GSK Rijeka 353
45 Toškan Valter DVV IST 347
46 Prevec Miha SD Kaliber 342
47 Rahelić Davorin SD Soit 337
48 Rink Primož SD SOIT 336
49 Softić Selim DVV Strelec 335
50 Sežun Dimitrij SD Dum Dum 335
51 Rupnik Anton CVV Logatec 334
52 PONIKVAR MARTIN DVV Jod113 327
53 Schwartz Joachim SD Soit 321
54 Jerman Valter DVV IST 319
55 Omerza Andrej DVV MNZ 308
56 Kofol Ivan DPS Cerkno 302
57 Jamnik Miha SD Dum Dum 297
58 Fuchs Tomaž Club45 289
59 Povh Željko CPS Krško 285
60 Kovač Vojko DVV DFE 271
61 Mihelčič Uroš SD Dum Dum 267
62 Ožura Davor SD Jože Kovačič 261
63 Sterle Marko SD Iška vas 256
64 Turšič Bojan CVV Logatec 253
65 Mezgec Marino DVV Varnost 243
66 Soldatić Svetlana DVV Var 223
67 Cerkvenik Branko DVV Strelec 221
68 Novak Emil SD Dum Dum2 210
69 Fleischmann Uroš SK 31 183
70 Tkalec Sašo SD Dum Dum 180
71 Barbo Paulo Maj DVV Strelec 178
72 Draščić Dean SK A.Vivoda Buzet 176
73 Brglez Branko SK Ptuj 175
74 Totman Damir SK A.Vivoda Buzet 163
75 Cantarut Stefano Team Sniper TS(IT) 163
76 Lesjak Rajko DVVSPO 160
77 Pirc Zvonko 160
78 Lajovic Zala SD Dum Dum 157
79 Nikolić Tomica GSK Rijeka 155
80 Žbona Stanislav SD Sodražica 154
81 Belas Jure SD Dum Dum 153
82 Kastelic Gregor SD Iška vas 150
83 Štern Luka SD Iška vas 145
84 Palhartinger Uroš SD Celje3 144
85 Vujić David SD Soit 133
86 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 133
87 Javoršek Matej SD Dum Dum2 132
88 Ahmetagić Sadin DVV Strelec 128
89 Semić Selim DVV Strelec 120
90 Klančar Stanko CVV Logatec 96
91 Šekoranja Matjaž DVV Sintal 94
92 Primožič Viljem DVV RAK 86
93 Galovec Stanislav KPS Črnomelj 81
94 Peroša Matej DVV Strelec 78
95 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 72
96 Bah Astrid SK Norik 69
97 Mihelčič Tomaž DVV Strelec 64
98 Ciomaga Adrian SD Dum Dum 63
99 Čuk Peter SD Postojna 55
100 Dimčič Danilo SK Norik 53
101 Batič Peter DVV Varnost 52


Skupni rezultati - Pištola
Mesto Priimek Ime Klub Skupaj
1 Jereb Zvonko CVV Logatec 725
2 Breskvar Gorazd SD Strelec 717
3 Žabjek Bojan SD Modri As 698
4 Gregorc Tomaž SD Iška vas 671
5 Slemnik Anton SK Elite Team 628
6 Fedoruk Igor SD Modri As 492
7 Akrapovič Vital DVV Strelec-St 465
8 Košir Robert SD Modri As 419
9 Toman Anton SD Celje1 366
10 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 352
11 Prevec Miha SD Kaliber 342
12 Spinelli Drago SD Postojna 334
13 Černigoj Robert SD Strelec 325
14 Jagodic Marko SD Dum Dum 322
15 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 313
16 Jeras Tomaž SD Kaliber 311
17 Mihelčič Anton DVV Strelec 216
18 Lukan Robert CVV Logatec 212
19 Lojk Ivan DVV Strelec 211
20 Kovač Darko SD Strelec 194
21 Frece Slavko SD Celje1 186
22 Japelj Simon SD Vrhnika 185
23 Fleischmann Uroš SK 31 183
24 Bujan Branko GSK Rijeka 180
25 Barbo Paulo Maj DVV Strelec 178
26 Petrak Božidar DVV IST 175
27 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 174
28 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 173
29 Cigler Jurij Hot Range 172
30 Bulat Darko SD Dum Dum 170
31 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 168
32 Rojec Tone SD Jože Kovačič 168
33 Rupnik Alojz SD Modri As 165
34 Rupnik Anton CVV Logatec 164
35 Cantarut Stefano Team Sniper TS (IT) 163
36 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 162
37 Mankoč Marjan DVV Strelec 159
38 Sežun Dimitrij SD Dum Dum 159
39 Virant Bogdan DVV Strelec 157
40 Pintar Aleš CVV Logatec 156
41 Soldatić Svetlana DVV Var 156
42 Nikolić Tomica GSK Rijeka 155
43 Žbona Stanislav SD Sodražica 154
44 Belas Jure SD Dum Dum 153
45 Rozman Mirko SD Modri dirkač 153
46 Kastelic Gregor SD Iška vas 150
47 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 146
48 Fuchs Tomaž Club45 145
49 Štern Luka SD Iška vas 145
50 Palhartinger Uroš SD Celje3 144
51 Bezek Vlado SD Nanos 143
52 Luštrik Urban SD Dum Dum 139
53 Kofol Ivan DPS Cerkno 135
54 Vujić David SD Soit 133
55 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 133
56 Javoršek Matej SD Dum Dum2 132
57 Turšič Bojan CVV Logatec 128
58 Možina Martin SD Dum Dum 125
59 Končar Franc SD Dum Dum 122
60 Omerza Andrej DVV MNZ 121
61 Kodelja Ivan DVV IST 112
62 Ožura Davor SD Jože Kovačič 111
63 Mihelčič Uroš SD Dum Dum 110
64 Jamnik Miha SD Dum Dum 109
65 Rahelić Davorin SD Soit 108
66 Lajovic Zala SD Dum Dum 105
67 Rink Iztok SD Soit 103
68 Kovač Vojko DVV DFE 97
69 Klančar Stanko CVV Logatec 96
70 Šekoranja Matjaž DVV Sintal 94
71 Mezgec Marino DVV Varnost 91
72 Sterle Marko SD Iška vas 91
73 Petkovšek Dragan CVV Logatec 89
74 Toškan Valter DVV IST 88
75 Pirc Zvonko 86
76 Tkalec Sašo SD Dum Dum 86
77 Galovec Stanislav KPS Črnomelj 81
78 Jerman Valter DVV IST 79
79 Peroša Matej DVV Strelec 78
80 Krištof Matej SD Jože Kovačič 74
81 Novak Emil SD Dum Dum2 74
82 Softić Selim DVV Strelec 74
83 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 72
84 Bah Astrid SK Norik 69
85 Semić Selim DVV Strelec 68
86 Cerkvenik Branko DVV Strelec 67
87 Mihelčič Tomaž DVV Strelec 64
88 Ciomaga Adrian SD Dum Dum 63
89 Ahmetagić Sadin DVV Strelec 59
90 Dimčič Danilo SK Norik 53
91 Batič Peter DVV Varnost 52
92 Primožič Viljem DVV RAK 45
93 Schwartz Joachim SD Soit 45
94 Lesjak Rajko DVVSPO 40


Skupni rezultati - Revolver
Mesto Priimek Ime Klub Skupaj
1 Jereb Zvonko CVV Logatec 773
2 Žabjek Bojan SD Modri As 675
3 Slemnik Anton SK Elite Team 649
4 Breskvar Gorazd SD Strelec 505
5 Fedoruk Igor SD Modri As 496
6 Košir Robert SD Modri As 490
7 Gregorc Tomaž SD Iška vas 479
8 Toman Anton SD Celje1 373
9 Spinelli Drago SD Postojna 333
10 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 322
11 Černigoj Robert SD Strelec 304
12 Lojk Ivan DVV Strelec 287
13 Lukan Robert CVV Logatec 279
14 Petrak Božidar DVV IST 193
15 Kovač Darko SD Strelec 188
16 Jamnik Miha SD Dum Dum 188
17 Frece Slavko SD Celje1 187
18 Japelj Simon SD Vrhnika 186
19 Cigler Jurij Hot Range 181
20 Rupnik Alojz SD Modri As 181
21 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 178
22 Draščić Dean SK A.Vivoda Buzet 176
23 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 175
24 Brglez Branko SK Ptuj 175
25 Bujan Branko GSK Rijeka 173
26 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 173
27 Rupnik Anton CVV Logatec 170
28 Bulat Darko SD Dum Dum 169
29 Luštrik Urban SD Dum Dum 165
30 Jagodic Marko SD Dum Dum 164
31 Virant Bogdan DVV Strelec 164
32 Rojec Tone SD Jože Kovačič 163
33 Totman Damir SK A.Vivoda Buzet 163
34 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 159
35 Mihelčič Uroš SD Dum Dum 157
36 Petkovšek Dragan CVV Logatec 152
37 Ožura Davor SD Jože Kovačič 150
38 Krištof Matej SD Jože Kovačič 149
39 Bezek Vlado SD Nanos 148
40 Rozman Mirko SD Modri dirkač 147
41 Možina Martin SD Dum Dum 146
42 Fuchs Tomaž Club45 144
43 Novak Emil SD Dum Dum2 136
44 Pintar Aleš CVV Logatec 132
45 Povh Željko CPS Krško 130
46 Kodelja Ivan DVV IST 124
47 Kovač Vojko DVV DFE 117
48 Cerkvenik Branko DVV Strelec 107
49 Končar Franc SD Dum Dum 102
50 Schwartz Joachim SD Soit 98
51 Mankoč Marjan DVV Strelec 96
52 Tkalec Sašo SD Dum Dum 94
53 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 91
54 Toškan Valter DVV IST 90
55 Jerman Valter DVV IST 87
56 PONIKVAR MARTIN DVV Jod113 79
57 Pirc Zvonko 74
58 Ahmetagić Sadin DVV Strelec 69
59 Mihelčič Anton DVV Strelec 68
60 Rahelić Davorin SD Soit 65
61 Softić Selim DVV Strelec 62
62 Lajovic Zala SD Dum Dum 52
63 Semić Selim DVV Strelec 52
64 Lesjak Rajko DVVSPO 40
65 Primožič Viljem DVV RAK 19


Skupni rezultati – MK kratkocevno
Mesto Priimek Ime Klub Skupaj
1 Breskvar Gorazd SD Strelec 724
2 Gregorc Tomaž SD Iška vas 703
3 Žabjek Bojan SD Modri As 602
4 Slemnik Anton SK Elite Team 500
5 Jereb Zvonko CVV Logatec 371
6 Fedoruk Igor SD Modri As 347
7 Černigoj Robert SD Strelec 345
8 Toman Anton SD Celje1 335
9 Virant Bogdan DVV Strelec 299
10 Akrapovič Vital DVV Strelec-St 267
11 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 253
12 Lukan Robert CVV Logatec 249
13 Končar Franc SD Dum Dum 247
14 Lojk Ivan DVV Strelec 227
15 Petrak Božidar DVV IST 203
16 Frece Slavko SD Celje1 193
17 Bezek Vlado SD Nanos 190
18 Kovač Darko SD Strelec 184
19 Rupnik Alojz SD Modri As 184
20 Košir Robert SD Modri As 182
21 Gospić Ninoslav SD Rifnik4 178
22 Schwartz Joachim SD Soit 178
23 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 177
24 Sežun Dimitrij SD Dum Dum 176
25 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 175
26 Cigler Jurij Hot Range 173
27 Bulat Darko SD Dum Dum 172
28 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 170
29 Luštrik Urban SD Dum Dum 170
30 Rozman Mirko SD Modri dirkač 170
31 Jagodic Marko SD Dum Dum 169
32 Rojec Tone SD Jože Kovačič 168
33 Mankoč Marjan DVV Strelec 168
34 Jeras Tomaž SD Kaliber 167
35 Mihelčič Anton DVV Strelec 166
36 Rahelić Davorin SD Soit 164
37 Pintar Aleš CVV Logatec 163
38 Rink Primož SD SOIT 160
39 Rink Iztok SD Soit 159
40 Povh Željko CPS Krško 155
41 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 145
42 Petkovšek Dragan CVV Logatec 137
43 Možina Martin SD Dum Dum 130
44 Turšič Bojan CVV Logatec 125
45 Kodelja Ivan DVV IST 121
46 PONIKVAR MARTIN DVV Jod113 116
47 Krištof Matej SD Jože Kovačič 114
48 Softić Selim DVV Strelec 98
49 Toškan Valter DVV IST 81
50 Soldatić Svetlana DVV Var 67
51 Jerman Valter DVV IST 64
52 Kovač Vojko DVV DFE 57
53 Čuk Peter SD Postojna 55
54 Cerkvenik Branko DVV Strelec 47
55 Lesjak Rajko DVVSPO 40
56 Primožič Viljem DVV RAK 22


Skupni rezultati – MK serijska puška stoje 25m
Mesto Priimek Ime Klub Skupaj
1 Jereb Zvonko CVV Logatec 667
2 Žabjek Bojan SD Modri As 625
3 Gregorc Tomaž SD Iška vas 553
4 Košir Robert SD Modri As 512
5 Lukan Robert CVV Logatec 355
6 Bezek Vlado SD Nanos 347
7 Slemnik Anton SK Elite Team 336
8 Akrapovič Vital DVV Strelec-St 289
9 Petkovšek Dragan CVV Logatec 196
10 Rojec Tone SD Jože Kovačič 194
11 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 189
12 Krištof Matej SD Jože Kovačič 189
13 Omerza Andrej DVV MNZ 187
14 Černigoj Robert SD Strelec 183
15 Kovač Darko SD Strelec 183
16 Lesjak Urška DVV Strelec-ST 180
17 Breskvar Gorazd SD Strelec 176
18 Rink Primož SD SOIT 176
19 Cigler Jurij Hot Range 173
20 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 170
21 Jeras Tomaž SD Kaliber 169
22 Kofol Ivan DPS Cerkno 167
23 Sterle Marko SD Iška vas 165
24 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 163
25 Rozman Mirko SD Modri dirkač 162
26 Rink Iztok SD Soit 157
27 Mezgec Marino DVV Varnost 152
28 Fedoruk Igor SD Modri As 150
29 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 137
30 PONIKVAR MARTIN DVV Jod113 132
31 Mankoč Marjan DVV Strelec 123
32 Lojk Ivan DVV Strelec 107
33 Pintar Aleš CVV Logatec 106
34 Softić Selim DVV Strelec 101
35 Jerman Valter DVV IST 89
36 Toškan Valter DVV IST 88
37 Petrak Božidar DVV IST 71
38 Lesjak Rajko DVVSPO 40

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...680518.pdf (227.9 KB)Â