Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: REZULTATI Prvenstva Pištola/Revolver 2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Lep pozdrav!
Spodaj in v priponki so končni rezultati prvenstva v
Pištola/Revolver 2012!

Vsem tekmovalcev čestitke za dosežene rezultate.
Upam da jih boste v prihajajoči sezoni še izboljšali, predvsem pa da boste pri tem uživali.

Podelitev zasluženih odličij bo ob prvih tekmovanjih v letu 2013.
Vabila za njih bodo zainteresiranim strelcem poslana pravočasno.

Strelski pozdrav!

Vet [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]


POKALNO PRVENSTVO Pištola/Revolver 2012
Uradni Rezultati in Zmagovalci sezone 2012!

Vrstni red strelcev PP-PR12 Pištola

Mesto ----- Priimek Ime Klub Skupaj
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 1728
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 1719
3 Smole Viktor SD Rifnik1 1695
4 Frece Slavko SD Celje1 1689
5 Kotnik Bogomir SD Dolič1 1686
6 Peterka Branko SD Kremen Moravče1 1685
7 Guček Drago SD Celje1 1679
8 Toman Anton SD Celje1 1660
9 Kotnik Marjan SD Dolič1 1655
10 Žgajner Cveto SD Celje2 1595


Vrstni red strelcev PP-PR12 Revolver
Mesto Priimek Ime Klub SkupajRE
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 1743
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 1728
3 Smole Viktor SD Rifnik1 1703
4 Guček Drago SD Celje1 1700
5 Kotnik Bogomir SD Dolič1 1700
6 Frece Slavko SD Celje1 1696
7 Toman Anton SD Celje1 1687
8 Kotnik Marjan SD Dolič1 1675
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče1 1674
10 Žgajner Cveto SD Celje2 1601

REZULTATI EKIP
(Seštevek rezultatov Pištola in Revolver)

EKIPA - Kluba Seštevek obeh disiciplin vseh članov ekipe
SD Rifnik1 10316
SD Celje1 10111
SD Dolič1 9466
SD Kremen Moravče1 8183
S.D.P.S. Sl.Konjice 7475
SD Celje2 7372
SD Rifnik2 6669
SD Rifnik4 4779
SD Rifnik3 4304
SK Elite Team 3370
SD Kremen Moravče2 2057
SD 10 1944
SD Celje3 1911
SK Ptuj 1846
SD Iška vas 1767
CVV Logatec1 1707
SD Hot Range 1631
SD Modri As 1478
DVV JOD113 1477
SK Sv.Jurij 1404
SD Rifnik8 1171
SD Dum Dum2 1166
DVV IST 1151
SD Strelec 1046
SD Dolič2 1019
SD Dušan poženel 1016
SD Rifnik7 989
SD Nanos 988
SD SOIT 905
SD Škofja Loka 873
SD Braslovče 830
SD Dum Dum 830
DVV Strelec4 826
DVV Strelec1 781
SD Slovenj Gradec 741
SD Dum Dum1 727
SD Rifnik9 712
SDPS Sl.Konjice 613
DVV DFE 583
SD Policist 542
SD Vrhnika 525
ŠSK Gaj 521
SD Kaliber 508
SD Rifnik6 502
ZPE 493
DVV ST 492
DVV Varnost 488
SD IPSC Ribnica 482
DVV Strelec2 464
SK 31 453
DVV 438
CVV Logatec 425
DVV PDČ 309
SD Rifnik5 223
DVV Strelec3 151
DVV Strelec 131
LŠD Vinska Gora2 116
SD Rifnik10 115
DVV SPO 60


Uradni rezultati Pištola in/ali Revolver
----- Priimek Ime Klub Skupaj Revolver Skupaj Pištola
Ahmetagić Sadin DVV Strelec 0 92
Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 0 734
Arčan Dušan SD Rifnik4 1086 966
Bajc Darko DVV DFE 274 309
Belas Jure SD Dum Dum 0 465
Belič Jadran DVV JOD113 469 459
Bem Branimir DVV Strelec 266 289
Bezek Vlado SD Nanos 250 229
Bianchi Erwin DVV IT 204 187
Biščak Valter SD Nanos 267 242
Bojkovski Marjan DVV ST 65 427
Boltar Erik DVV Strelec 0 127
Borovič Zlatko DVV PDČ 165 144
Brglez Branko SK Ptuj 520 471
Brinšek Samo 123 161
Bulat Darko SD Dum Dum 510 497
Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 1230 1294
Cerkvenik Branko DVV Strelec 141 130
Cigale Borut SD Kremen Moravče2 1026 1031
Cigler Jurij SD Hot Range 811 820
Ciomaga Adrijan SD Dum Dum 0 133
Černigoj Robert SD Strelec 509 537
Deželak Danilo SD Rifnik4 1111 1090
Drobnak Slavko 495 530
Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 597 644
Fleischmann Uroš SK 31 0 453
Fleischmann Bernarda SK 31 0 347
Frece Slavko SD Celje1 1696 1689
Friškovec Matic SD Rifnik5 262 766
Gajšek Štefan SD Rifnik1 1728 1728
Gajšek Alojz SD Rifnik3 1066 1075
Golc Stanislav SK Ptuj 819 533
Gorenc Luka DVV 164 117
Gorjanc Aleš SD Rifnik8 0 525
Gospić Ninoslav SD Rifnik5 1116 1030
Gregorc Tomaž SD Iška vas 493 1274
Guček Drago SD Celje1 1700 1679
Gunjač Klavdij DVV Strelec 0 131
Hajnšek Kristian SD Celje2 286 567
Hanžič Inko SD Braslovče 264 267
Harbaš Damir SD Škofja Loka 167 227
Hlupič Boris SD Rifnik7 202 207
Hrovat Milan SD Dolič2 505 514
Hudales Martin SD Dolič2 499 458
Istenič Stiven CVV Logatec 240 219
Jadek Daniel SD Rifnik7 641 651
Jagodic Marko SD Dum Dum 197 235
Jakupović Refik LŠD Vinska Gora 0 160
Japelj Simon SD Vrhnika 266 259
Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 175 174
Javoršek Matej SD Dum Dum 0 232
Jelen Bojan SD Rifnik1 1743 1719
Jelen Marko ŠSK Gaj 268 253
Jerabek Borislav SD Polzela 279 185
Jereb Zvonko CVV Logatec 443 433
Jerman Valter DVV IST 147 158
Johan Ivan SD Rifnik3 532 526
Kac Sašo SK Elite Team 487 436
Kalšek Anton SD Celje2 1320 1264
Kantužar Branko SD Rifnik 0 217
Kelc Alojz SK Ptuj 254 240
Kimovec Borut SD Kremen Moravče1 1394 1319
Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 461 517
Kladnik Boris 0 151
Klemen Franci SD Dum Dum 241 156
Kodelja Ivan DVV IST 257 304
Kolar Dušan SD Rifnik6 437 0
Korošec Darjan SDPS Sl.Konjice 212 188
Kos Boris SD Rifnik8 474 645
Košir Robert SD Modri As 243 197
Kotnik Bogomir SD Dolič1 1700 1686
Kotnik Marjan SD Dolič1 1675 1655
Kotnik Drago SD Dolič1 1355 1395
Kovač Darko SD 10 853 862
Kovač Peter SK Elite Team 506 502
Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 200 192
Krašovec Darko SD Kremen Moravče1 1058 1053
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 0 151
Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 947 1066
Lesjak Rajko DVV SPO 30 30
Lesjak Urška DVV 0 157
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 271 278
Lončar Roman SD Rifnik6 1429 1187
Lukan Robert CVV 217 208
Mankoč Marjan DVV Strelec 756 553
Mansutti Jože SD Rifnik4 269 257
Marin Rok SD 10 0 229
Markelj Matjaž DVV Strelec 256 247
Meglič Klemen SDPS Sl.Konjice 0 213
Mezgec Marino DVV Varnost 0 95
Mihelčič Uroš SD Dum Dum 212 134
Mihelčič Rok DVV Strelec 0 121
Mlačnik Mitja SD Rifnik 253 242
Musa Mustafa LŠD Vinska Gora 0 116
Novak Emil SD Dum Dum 219 111
Novak Franci SD Rifnik 0 115
Oblak Marko SD Rifnik2 1303 1306
Obrez Jožef SD Rifnik2 1057 1082
Obrez Dušan SD Rifnik6 208 294
Omerza Andrej DVV MNZ 396 385
Oprešnik Aleš SD Rifnik5 0 223
Ozkan Mentesh SD Soit 222 157
Palhartinger Uroš SD Celje3 229 555
Pečar Benjamin SD Rifnik2 928 993
Pesjak Vinko SD Celje2 526 532
Pesko Kristian 0 38
Petelinšek Vinko SD Rifnik9 200 184
Peterka Branko SD Kremen Moravče1 1674 1685
Petkovšek Dragan CVV Logatec 202 170
Petrak Božidar DVV IST 117 168
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 234 248
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 552 553
Pintar Jože SD Škofja Loka 255 224
Pintar Aleš CVV Logatec 0 179
Povh Željko CPS Krško 192 141
Praprotnik Damjan LŠD Vinska gora 0 79
Prevec Miha SD Kaliber 254 254
Pulin Diego DVV IT 211 185
Punčuh Žarko S.D.P.S. Sl.Konjice 1487 1451
Rupnik Alojz SD Modri As 267 251
Schwartz Joachim SD Soit 185 101
Semić Selim DVV Strelec 145 0
Slemnik Anton SK Elite Team 1292 1155
Smole Viktor SD Rifnik1 1703 1695
Softić Selim DVV Strelec 150 296
Soldatič Svetlana Varnost 0 488
Somer Riccardo DVV IT Opicina Police 0 191
Studen Janez ZPE 241 252
Šorgo Uroš DVV Strelec 184 135
Štupar Rok SK Sv.Jurij 438 517
Tajnšek Miha LŠD Vinska gora 0 100
Tamše Erik SD Braslovče 190 109
Teršek Zdravko SD SOIT 0 240
Toman Anton SD Celje1 1687 1660
Tomažin Denis SD Dušan poženel 247 769
Vidmar Miro SK ORTO 198 117
Voga Anton SD Rifnik7 510 479
Vojvoda Miha SD 10 256 0
Vrankar Zvonko SD Dum Dum 211 177
Waldhutter Dušan SD Policist 267 275
Zdovc Marjan SD Celje 808 784
Zupančič Božidar SD Rifnik8 189 457
Žabjek Bojan SD Modri As 264 256
Žgajner Cveto SD Celje2 1601 1595
Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 218 231


Končni rezultati PIŠTOLA 2012

Mesto Priimek Ime Klub SkupajPI
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 1728
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 1719
3 Smole Viktor SD Rifnik1 1695
4 Frece Slavko SD Celje1 1689
5 Kotnik Bogomir SD Dolič1 1686
6 Peterka Branko SD Kremen Moravče1 1685
7 Guček Drago SD Celje1 1679
8 Toman Anton SD Celje1 1660
9 Kotnik Marjan SD Dolič1 1655
10 Žgajner Cveto SD Celje2 1595
Punčuh Žarko S.D.P.S. Sl.Konjice 1451
Kotnik Drago SD Dolič1 1395
Kimovec Borut SD Kremen Moravče1 1319
Oblak Marko SD Rifnik2 1306
Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 1294
Gregorc Tomaž SD Iška vas 1274
Kalšek Anton SD Celje2 1264
Lončar Roman SD Rifnik6 1187
Slemnik Anton SK Elite Team 1155
Deželak Danilo SD Rifnik4 1090
Obrez Jožef SD Rifnik2 1082
Gajšek Alojz SD Rifnik3 1075
Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 1066
Krašovec Darko SD Kremen Moravče1 1053
Cigale Borut SD Kremen Moravče2 1031
Gospić Ninoslav SD Rifnik5 1030
Pečar Benjamin SD Rifnik2 993
Arčan Dušan SD Rifnik4 966
Kovač Darko SD 10 862
Cigler Jurij SD Hot Range 820
Zdovc Marjan SD Celje 784
Tomažin Denis SD Dušan poženel 769
Friškovec Matic SD Rifnik5 766
Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 734
Jadek Daniel SD Rifnik7 651
Kos Boris SD Rifnik8 645
Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 644
Hajnšek Kristian SD Celje2 567
Palhartinger Uroš SD Celje3 555
Mankoč Marjan DVV Strelec 553
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 553
Černigoj Robert SD Strelec 537
Golc Stanislav SK Ptuj 533
Pesjak Vinko SD Celje2 532
Drobnak Slavko 530
Johan Ivan SD Rifnik3 526
Gorjanc Aleš SD Rifnik8 525
Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 517
Štupar Rok SK Sv.Jurij 517
Hrovat Milan SD Dolič2 514
Kovač Peter SK Elite Team 502
Bulat Darko SD Dum Dum 497
Soldatič Svetlana Varnost 488
Voga Anton SD Rifnik7 479
Brglez Branko SK Ptuj 471
Belas Jure SD Dum Dum 465
Belič Jadran DVV JOD113 459
Hudales Martin SD Dolič2 458
Zupančič Božidar SD Rifnik8 457
Fleischmann Uroš SK 31 453
Kac Sašo SK Elite Team 436
Jereb Zvonko CVV Logatec 433
Bojkovski Marjan DVV ST 427
Omerza Andrej DVV MNZ 385
Fleischmann Bernarda SK 31 347
Bajc Darko DVV DFE 309
Kodelja Ivan DVV IST 304
Softić Selim DVV Strelec 296
Obrez Dušan SD Rifnik6 294
Bem Branimir DVV Strelec 289
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 278
Waldhutter Dušan SD Policist 275
Hanžič Inko SD Braslovče 267
Japelj Simon SD Vrhnika 259
Mansutti Jože SD Rifnik4 257
Žabjek Bojan SD Modri As 256
Prevec Miha SD Kaliber 254
Jelen Marko ŠSK Gaj 253
Studen Janez ZPE 252
Rupnik Alojz SD Modri As 251
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 248
Markelj Matjaž DVV Strelec 247
Biščak Valter SD Nanos 242
Mlačnik Mitja SD Rifnik 242
Kelc Alojz SK Ptuj 240
Teršek Zdravko SD SOIT 240
Jagodic Marko SD Dum Dum 235
Javoršek Matej SD Dum Dum 232
Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 231
Bezek Vlado SD Nanos 229
Marin Rok SD 10 229
Harbaš Damir SD Škofja Loka 227
Pintar Jože SD Škofja Loka 224
Oprešnik Aleš SD Rifnik5 223
Istenič Stiven CVV Logatec 219
Kantužar Branko SD Rifnik 217
Meglič Klemen SDPS Sl.Konjice 213
Lukan Robert CVV 208
Hlupič Boris SD Rifnik7 207
Košir Robert SD Modri As 197
Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 192
Somer Riccardo DVV IT Opicina Police 191
Korošec Darjan SDPS Sl.Konjice 188
Bianchi Erwin DVV IT 187
Jerabek Borislav SD Polzela 185
Pulin Diego DVV IT 185
Petelinšek Vinko SD Rifnik9 184
Pintar Aleš CVV Logatec 179
Vrankar Zvonko SD Dum Dum 177
Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 174
Petkovšek Dragan CVV Logatec 170
Petrak Božidar DVV IST 168
Brinšek Samo 161
Jakupović Refik LŠD Vinska Gora 160
Jerman Valter DVV IST 158
Ozkan Mentesh SD Soit 157
Lesjak Urška DVV 157
Klemen Franci SD Dum Dum 156
Kladnik Boris 151
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 151
Borovič Zlatko DVV PDČ 144
Povh Željko CPS Krško 141
Šorgo Uroš DVV Strelec 135
Mihelčič Uroš SD Dum Dum 134
Ciomaga Adrijan SD Dum Dum 133
Gunjač Klavdij DVV Strelec 131
Cerkvenik Branko DVV Strelec 130
Boltar Erik DVV Strelec 127
Mihelčič Rok DVV Strelec 121
Vidmar Miro SK ORTO 117
Gorenc Luka DVV 117
Musa Mustafa LŠD Vinska Gora 116
Novak Franci SD Rifnik 115
Novak Emil SD Dum Dum 111
Tamše Erik SD Braslovče 109
Schwartz Joachim SD Soit 101
Tajnšek Miha LŠD Vinska gora 100
Mezgec Marino DVV Varnost 95
Ahmetagić Sadin DVV Strelec 92
Praprotnik Damjan LŠD Vinska gora 79
Pesko Kristian 38
Lesjak Rajko DVV SPO 30


Končni rezultati REVOLVER 2012
Mesto Priimek Ime Klub SkupajRE
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 1743
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 1728
3 Smole Viktor SD Rifnik1 1703
4 Kotnik Bogomir SD Dolič1 1700
5 Guček Drago SD Celje1 1700
6 Frece Slavko SD Celje1 1696
7 Toman Anton SD Celje1 1687
8 Kotnik Marjan SD Dolič1 1675
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče1 1674
10 Žgajner Cveto SD Celje2 1601
Punčuh Žarko S.D.P.S. Sl.Konjice 1487
Lončar Roman SD Rifnik6 1429
Kimovec Borut SD Kremen Moravče1 1394
Kotnik Drago SD Dolič1 1355
Kalšek Anton SD Celje2 1320
Oblak Marko SD Rifnik2 1303
Slemnik Anton SK Elite Team 1292
Caf Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 1230
Gospić Ninoslav SD Rifnik5 1116
Deželak Danilo SD Rifnik4 1111
Arčan Dušan SD Rifnik4 1086
Gajšek Alojz SD Rifnik3 1066
Krašovec Darko SD Kremen Moravče1 1058
Obrez Jožef SD Rifnik2 1057
Cigale Borut SD Kremen Moravče2 1026
Lajnšček Danijel S.D.P.S. Sl.Konjice 947
Pečar Benjamin SD Rifnik2 928
Kovač Darko SD 10 853
Golc Stanislav SK Ptuj 819
Cigler Jurij SD Hot Range 811
Zdovc Marjan SD Celje 808
Mankoč Marjan DVV Strelec 756
Jadek Daniel SD Rifnik7 641
Fijavž Bojan S.D.P.S. Sl.Konjice 597
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 552
Johan Ivan SD Rifnik3 532
Pesjak Vinko SD Celje2 526
Brglez Branko SK Ptuj 520
Bulat Darko SD Dum Dum 510
Voga Anton SD Rifnik7 510
Černigoj Robert SD Strelec 509
Kovač Peter SK Elite Team 506
Hrovat Milan SD Dolič2 505
Hudales Martin SD Dolič2 499
Drobnak Slavko 495
Gregorc Tomaž SD Iška vas 493
Kac Sašo SK Elite Team 487
Kos Boris SD Rifnik8 474
Belič Jadran DVV JOD113 469
Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 461
Jereb Zvonko CVV Logatec 443
Štupar Rok SK Sv.Jurij 438
Kolar Dušan SD Rifnik6 437
Omerza Andrej DVV MNZ 396
Hajnšek Kristian SD Celje2 286
Jerabek Borislav SD Polzela 279
Bajc Darko DVV DFE 274
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 271
Mansutti Jože SD Rifnik4 269
Jelen Marko ŠSK Gaj 268
Waldhutter Dušan SD Policist 267
Rupnik Alojz SD Modri As 267
Biščak Valter SD Nanos 267
Bem Branimir DVV Strelec 266
Japelj Simon SD Vrhnika 266
Hanžič Inko SD Braslovče 264
Žabjek Bojan SD Modri As 264
Friškovec Matic SD Rifnik5 262
Kodelja Ivan DVV IST 257
Markelj Matjaž DVV Strelec 256
Vojvoda Miha SD 10 256
Pintar Jože SD Škofja Loka 255
Prevec Miha SD Kaliber 254
Kelc Alojz SK Ptuj 254
Mlačnik Mitja SD Rifnik 253
Bezek Vlado SD Nanos 250
Tomažin Denis SD Dušan poženel 247
Košir Robert SD Modri As 243
Studen Janez ZPE 241
Klemen Franci SD Dum Dum 241
Istenič Stiven CVV Logatec 240
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 234
Palhartinger Uroš SD Celje3 229
Ozkan Mentesh SD Soit 222
Novak Emil SD Dum Dum 219
Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 218
Lukan Robert CVV 217
Korošec Darjan SDPS Sl.Konjice 212
Mihelčič Uroš SD Dum Dum 212
Pulin Diego DVV IT 211
Vrankar Zvonko SD Dum Dum 211
Obrez Dušan SD Rifnik6 208
Bianchi Erwin DVV IT 204
Hlupič Boris SD Rifnik7 202
Petkovšek Dragan CVV Logatec 202
Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 200
Petelinšek Vinko SD Rifnik9 200
Vidmar Miro SK ORTO 198
Jagodic Marko SD Dum Dum 197
Povh Željko CPS Krško 192
Tamše Erik SD Braslovče 190
Zupančič Božidar SD Rifnik8 189
Schwartz Joachim SD Soit 185
Šorgo Uroš DVV Strelec 184
Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 175
Harbaš Damir SD Škofja Loka 167
Borovič Zlatko DVV PDČ 165
Gorenc Luka DVV 164
Softić Selim DVV Strelec 150
Jerman Valter DVV IST 147
Semić Selim DVV Strelec 145
Cerkvenik Branko DVV Strelec 141
Brinšek Samo 123
Petrak Božidar DVV IST 117
Bojkovski Marjan DVV ST 65
Lesjak Rajko DVV SPO 30

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...7637fd.pdf (370.3 KB)Â