Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: REZULTATI Prvenstva PPS-12
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Lep pozdrav!
Spodaj in v priponki so končni rezultati:
Pokalno Prvenstvo v Streljanju!

Vsem tekmovalcev čestitke za dosežene rezultate.
Upam da jih boste v prihajajoči sezoni še izboljšali, predvsem pa da boste pri tem uživali.

Podelitev zasluženih odličij bo ob prvih tekmovanjih v letu 2013.
Vabila za njih bodo zainteresiranim strelcem poslana pravočasno.

Strelski pozdrav!

Vet [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]


POKALNO PRVENSTVO v STRELJANJU 2012

Skupni rezultati PPS-2012
Štern Luka SD Iška vas 5097
Bezek Vlado SD Nanos 4455
Jereb Pavle SD Kopačevina 4163
Jurič Mitja SD J.Kovačič 3239
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 3112
Gregorc Tomaž SD Iška vas 3012
Japelj Simon SD Vrhnika 2486
Zarnik Dean SD SOIT 2239
Krištof Matej SD Jože Kovačič 1950
Fleischmann Bernarda SK 31 1897
Fleischmann Uroš SK 31 1875
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 1827
Žabjek Bojan SD Modri As 1826
Bošnjak Gorazd CVV Logatec 1657
Mankoč Marjan DVV Strelec 1632
Bojkovski Marjan DVV ST 1582
Kodelja Ivan DVV IST 1581
Breskvar Gorazd SD Strelec 1555
Jereb Zvonko CVV Logatec 1553
Sterle Marko SD Iška vas 1479
Akrapovič Vital DVV Strelec-St 1471
Pockaj Paolo DVV IT 1451
Šilc Peter SD IPSC Ribnica 1424
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 1412
Zarnik Marko SD SOIT 1248
Rupnik Alojz SD Modri As 1195
Rojec Tone SD Jože Kovačič 1175
Rozman Mirko SD Modri dirkač 1159
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 1120
Bajc Darko DVV DFE 1109
Gajšek Štefan SD Rifnik1 1098
Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 1092
Grdič Zdenko SD Modri dirkač 1087
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 914
Fuchs Tomaž Club45 865
Lojk Ivan DVV Strelec 865
Jerman Valter DVV IST 859
Klemenc Miran DVV Strelec 846
Deželak Danilo SD Rifnik3 842
Mezgec Marino DVV Varnost 807
Candotti Giovani DVV IT 806
Frece Slavko SD Celje1 806
Virant Bogdan DVV Strelec 803
Borštnar Anton SD Jože Kovačič 778
Slemnik Anton SK Elite Team 777
Oblak Marko SD Rifnik2 754
Peterka Branko SD Kremen Moravče 753
Kalšek Anton SD Celje2 748
Biščak Valter SD Nanos 745
Bulat Darko SD Dum Dum 741
Benčič Egon SD Kanela 738
Belič Jadran DVV JOD113 724
Omerza Andrej DVV MNZ 718
Fedoruk Igor SD Modri As 680
Cerkvenik Branko DVV Strelec 673
Albreht Mitja CVV Logatec 671
Spinelli Drago SD Postojna 669
Ožura Davor SD Jože Kovačič 664
Kovač Peter SK Elite Team 642
Lesjak Rajko DVVSPO 627
Žgajner Cveto SD Celje2 624
Kofol Ivan DPS Cerkno 617
Ribič Žiga Klub Body Guard LY 587
Gujt Marjan SK 31 570
Guček Drago SD Celje1 537
Softić Selim DVV Strelec 536
Košir Robert SD Modri As 523
Čekić Srđan SD Iška vas 499
Johan Ivan SD Rifnik3 493
Drobnak Slavko 490
Miklavc Jurij SD Valuk 477
Uršič Jože SŠK Tolmin 469
Mihelčič Anton DVV Strelec 466
Palhartinger Uroš SD Celje3 462
Pintar Aleš CVV Logatec 450
Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 436
Zupančič Marko SD SOIT 433
Miccoli Ombretta Opicina Team IT 410
Lukanc Bojan SD SOIT 409
Kleibencetl Iztok DVV 72D 403
Rahelić Davorin SD Soit 400
Toškan Valter DVV IST 391
Arčan Dušan SD Rifnik2 389
Šorgo Uroš DVV Strelec 387
Bianchi Erwin DVV IT 369
Kac Sašo SK Elite Team 369
Kovač Vojko DVV DFE 369
Prenar Tadej DVV Strelec 345
Čuk Peter SD Postojna 336
Madley Steve Škotska 324
Malneršič Marko SD Nanos 306
Demeio Gian Marco Opicina Team IT 304
Cini Stefano Team Sniper TS (IT) 293
Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 285
Šinko Aleš PSC Kamnik 280
Barbo Paulo Maj DVV Strelec 278
Levec Janez CVV Logatec 273
Širca Robert SD Bičun 271
Zdovc Marjan SD Celje2 266
Rupnik Anton CVV Logatec 264
Jelen Marko ŠSK Gaj 261
Jelen Bojan SD Rifnik1 259
Možina Martin SD Dum Dum 251
Toman Anton SD Celje1 251
Stojanovič Boban SK ORTO 250
Jerabek Borislav SD Polzela 246
Povh Željko CPS Krško 244
Forgiarini Andrea Team Sniper TS (IT) 240
Cantarut Stefano 238
Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice1 234
Mavec Matjaž ALFA pro 233
Lukan Robert CVV Logatec 231
Offizia Roberto Ita 227
Fleischmann Vida SK 31 226
Kimovec Borut SD Kremen Moravče 221
Savič Miro SDV Bloke 220
Sever Aleks. DVV Strelec 219
Karov Igor dvv strelec 218
Boltar Erik DVV Strelec 213
Novak Matjaž SD SOIT 213
Bem Branimir DVV Strelec 212
Kos Boris SD Rifnik4 211
Mihelčič Rok DVV Strelec 210
Somer Riccardo DVV IT 210
Forcella Andrea Team Sniper TS (IT) 208
Hudales Martin SD Dolič2 207
Vojvoda Miha SD 10 203
Dunn Alan Irska 201
Petelinšek Vinko SD Rifnik4 201
Vidmar Miro SK ORTO 199
Waldhutter Dušan SD Policist 194
Soldatić Svetlana DVV Var 190
Bortoluso Trevor Team Sniper TS (IT) 188
Bau Gorazd DVV Strelec 185
Faletič Sandi dvv? 184
Kojić Milorad SŠK Tolmin 183
Deana Daniele ITa 182
Žbona Stanislav SD Sodražica 182
Stanković Momčilo DVV Strelec 181
Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 180
Scolz Marco Team Sniper TS (IT) 171
Malec Bogdan DVV IST 169
Požar Ernest dVV 72D 151
Biber Uroš SD SOIT 150
Bellina Elvis DVV Strelec 149
Hrovat Milan SD Dolič2 143
Kocutar Primož 142
Petrak Božidar DVV IST 141
Baranja Karlo SD Postojna 140
Cigler Jurij Hot Range 135
Pesjak Vinko SD Celje2 135
Kotnik Bogomir SD Dolič 134
Primožič Viljem DVV RAK 131
Kotnik Marjan SD Dolič 125
Stančević Dejan SD Grosuplje 123
Mahkovic Nataša z Alan Dunn 122
Tomažin Denis SD Celje3 121
Mihelčič Tomaž DVV Strelec 118
Bassan Joram Opicina Team IT 117
Frece Ferdinand SD Celje2 117
Vrankar Zvonko SD Dum Dum2 117
Jadek Daniel SD Rifnik3 115
Cantarut Giorgio IT 113
Voga Anton SD Rifnik3 111
Kos Amadej SD Dum Dum 107
Klančar Stanko CVV Logatec 104
Štimec Teodor DVV Optik-Trade 104
Ahmetagić Sadin DVV Strelec 101
Bubnič Branko SD Kanela 101
Lesjak Urška DVV Strelec-ST 98
Brinšek Samo 82
Kurinčič Ivan SŠK Tolmin 82
Jamnik Miha SD Dum Dum 81
Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 81
Ciomaga Adrian SD Dum Dum 74
Grčar Bojan Veteran Bloke 73
Alibabič Andrej DVV Strelec 61
Dimčič Danilo SK Norik 59
Novak Emil SD Dum Dum2 57
Kovačevič Boro CVV Logatec 47
Schwartz Joachim SD Soit 40
Bah Astrid SK Norik 33
Ferlat Miroslavo SD Bičun 10


PIŠTOLA
Japelj Simon SD Vrhnika 801
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 636
Jereb Pavle SD Kopačevina 582
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 543
Jurič Mitja SD J.Kovačič 542
Fleischmann Uroš SK 31 530
Žabjek Bojan SD Modri As 524
Breskvar Gorazd SD Strelec 519
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 506
Gregorc Tomaž SD Iška vas 503
Štern Luka SD Iška vas 497
Fleischmann Bernarda SK 31 444
Jereb Zvonko CVV Logatec 439
Bezek Vlado SD Nanos 429
Akrapovič Vital DVV Strelec-St 405
Rupnik Alojz SD Modri As 373
Zarnik Dean SD SOIT 369
Klemenc Miran DVV Strelec 356
Šilc Peter SD IPSC Ribnica 344
Candotti Giovani DVV IT 336
Spinelli Drago SD Postojna 336
Pockaj Paolo DVV IT 335
Mankoč Marjan DVV Strelec 296
Bojkovski Marjan DVV ST 277
Kodelja Ivan DVV IST 268
Rojec Tone SD Jože Kovačič 257
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 250
Biščak Valter SD Nanos 245
Grdič Zdenko SD Modri dirkač 241
Slemnik Anton SK Elite Team 238
Kovač Peter SK Elite Team 232
Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 232
Lesjak Rajko DVVSPO 228
Fedoruk Igor SD Modri As 224
Zarnik Marko SD SOIT 223
Rozman Mirko SD Modri dirkač 214
Boltar Erik DVV Strelec 213
Ožura Davor SD Jože Kovačič 196
Bau Gorazd DVV Strelec 185
Virant Bogdan DVV Strelec 184
Lojk Ivan DVV Strelec 179
Gujt Marjan SK 31 178
Mezgec Marino DVV Varnost 177
Kofol Ivan DPS Cerkno 171
Rahelić Davorin SD Soit 158
Omerza Andrej DVV MNZ 153
Krištof Matej SD Jože Kovačič 149
Ribič Žiga Klub Body Guard LY 145
Softić Selim DVV Strelec 141
Kleibencetl Iztok DVV 72D 140
Prenar Tadej DVV Strelec 137
Drobnak Slavko 135
Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 132
Pintar Aleš CVV Logatec 130
Bulat Darko SD Dum Dum 127
Mavec Matjaž ALFA pro 127
Rupnik Anton CVV Logatec 127
Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 126
Bajc Darko DVV DFE 124
Stančević Dejan SD Grosuplje 123
Lukanc Bojan SD SOIT 121
Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice1 117
Barbo Paulo Maj DVV Strelec 114
Albreht Mitja CVV Logatec 113
Košir Robert SD Modri As 113
Stojanovič Boban SK ORTO 113
Vojvoda Miha SD 10 113
Miklavc Jurij SD Valuk 112
Deželak Danilo SD Rifnik3 110
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 109
Cerkvenik Branko DVV Strelec 107
Kos Amadej SD Dum Dum 107
Fuchs Tomaž Club45 104
Savič Miro SDV Bloke 104
Sterle Marko SD Iška vas 103
Jerman Valter DVV IST 99
Kos Boris SD Rifnik4 97
Madley Steve Škotska 96
Kac Sašo SK Elite Team 95
Možina Martin SD Dum Dum 94
Širca Robert SD Bičun 92
Faletič Sandi dvv? 89
Šinko Aleš PSC Kamnik 89
Kurinčič Ivan SŠK Tolmin 82
Žbona Stanislav SD Sodražica 82
Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 81
Sever Aleks. DVV Strelec 81
Stanković Momčilo DVV Strelec 80
Bianchi Erwin DVV IT 79
Klančar Stanko CVV Logatec 79
Čekić Srđan SD Iška vas 78
Cini Stefano Team Sniper TS (IT) 77
Vidmar Miro SK ORTO 75
Jerabek Borislav SD Polzela 74
Šorgo Uroš DVV Strelec 72
Soldatić Svetlana DVV Var 69
Mihelčič Tomaž DVV Strelec 67
Mihelčič Anton DVV Strelec 65
Malec Bogdan DVV IST 63
Toškan Valter DVV IST 63
Kovač Vojko DVV DFE 61
Lukan Robert CVV Logatec 60
Miccoli Ombretta Opicina Team IT 60
Dimčič Danilo SK Norik 59
Mihelčič Rok DVV Strelec 59
Karov Igor dvv strelec 58
Demeio G. Marco Opicina Team IT 57
Grčar Bojan Veteran Bloke 57
Mahkovic Nataša z Alan Dunn 56
Dunn Alan Irska 51
Kovačevič Boro CVV Logatec 47
Primožič Viljem DVV RAK 46
Ahmetagić Sadin DVV Strelec 45
Požar Ernest dVV 72D 37
Bah Astrid SK Norik 33
Bassan Joram Opicina Team IT 26



REVOLVER
Japelj Simon SD Vrhnika 817
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 584
Jereb Zvonko CVV Logatec 576
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 561
Jereb Pavle SD Kopačevina 520
Žabjek Bojan SD Modri As 510
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 504
Breskvar Gorazd SD Strelec 497
Jurič Mitja SD Jože Kovačič 483
Gregorc Tomaž SD Iška vas 467
Zarnik Dean SD SOIT 407
Rupnik Alojz SD Modri As 406
Bezek Vlado SD Nanos 351
Virant Bogdan DVV Strelec 337
Spinelli Drago SD Postojna 333
Krištof Matej SD Jože Kovačič 284
Lojk Ivan DVV Strelec 268
Rojec Tone SD Jože Kovačič 259
Slemnik Anton SK Elite Team 257
Biščak Valter SD Nanos 255
Fedoruk Igor SD Modri As 249
Fleischmann Uroš SK 31 248
Kovač Peter SK Elite Team 247
Grdič Zdenko SD Modri dirkač 242
Fleischmann Bernarda SK 31 233
Rozman Mirko SD Modri dirkač 233
Ožura Davor SD Jože Kovačič 231
Zarnik Marko SD SOIT 220
Kodelja Ivan DVV IST 209
Bojkovski Marjan DVV ST 201
Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 200
Rahelić Davorin SD Soit 184
Mankoč Marjan DVV Strelec 166
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 152
Softić Selim DVV Strelec 145
Mihelčič Anton DVV Strelec 140
Košir Robert SD Modri As 137
Bulat Darko SD Dum Dum 135
Lesjak Rajko DVVSPO 129
Rupnik Anton CVV Logatec 129
Vidmar Miro SK ORTO 124
Kojić Milorad SŠK Tolmin 122
Punčuh Žarko SDPS Sl.Konjice1 117
Pintar Aleš CVV Logatec 116
Kos Boris SD Rifnik4 114
Borštnar Anton SD Jože Kovačič 112
Kac Sašo SK Elite Team 111
Širca Robert SD Bičun 111
Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 110
Jerabek Borislav SD Polzela 109
Jerman Valter DVV IST 108
Deželak Danilo SD Rifnik3 105
Cerkvenik Branko DVV Strelec 100
Fuchs Tomaž Club45 97
Lukanc Bojan SD SOIT 97
Šinko Aleš PSC Kamnik 97
Faletič Sandi dvv? 95
Omerza Andrej DVV MNZ 94
Lukan Robert CVV Logatec 92
Vojvoda Miha SD 10 90
Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 87
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 77
Madley Steve Škotska 73
Kovač Vojko DVV DFE 72
Bajc Darko DVV DFE 71
Kleibencetl Iztok DVV 72D 66
Mahkovic Nataša z Alan Dunn 66
Belič Jadran DVV JOD113 62
Malec Bogdan DVV IST 59
Toškan Valter DVV IST 59
Dunn Alan Irska 58
Sever Aleks. DVV Strelec 57
Ahmetagić Sadin DVV Strelec 56
Ribič Žiga Klub Body Guard LY 55
Soldatić Svetlana DVV Var 54
Mihelčič Tomaž DVV Strelec 51
Šorgo Uroš DVV Strelec 49
Alibabič Andrej DVV Strelec 39
Mihelčič Rok DVV Strelec 37
Stanković Momčilo DVV Strelec 26


MK PUŠKA ODPRTI
Bezek Vlado SD Nanos 820
Štern Luka SD Iška vas 791
Jereb Pavle SD Kopačevina 696
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 643
Jurič Mitja SD J. Kovačič 548
Jereb Zvonko CVV Logatec 538
Akrapovič Vital DVV Strelec-St 454
Mankoč Marjan DVV Strelec 429
Gregorc Tomaž SD Iška vas 427
Gajšek Štefan SD Rifnik1 408
Guček Drago SD Celje1 399
Žgajner Cveto SD Celje2 385
Peterka Branko SD Kremen Moravče 381
Kalšek Anton SD Celje2 366
Krištof Matej SD Jože Kovačič 365
Oblak Marko SD Rifnik2 365
Zarnik Dean SD SOIT 345
Šilc Peter SD IPSC Ribnica 334
Kodelja Ivan DVV IST 328
Bojkovski Marjan DVV ST 294
Frece Slavko SD Celje1 277
Sterle Marko SD Iška vas 265
Rozman Mirko SD Modri dirkač 252
Palhartinger Uroš SD Celje3 245
Bulat Darko SD Dum Dum 242
Deželak Danilo SD Rifnik3 231
Bajc Darko DVV DFE 229
Grdič Zdenko SD Modri dirkač 229
Zarnik Marko SD SOIT 218
Belič Jadran DVV JOD113 193
Mezgec Marino DVV Varnost 193
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 186
Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 175
Cerkvenik Branko DVV Strelec 169
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 167
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 167
Bem Branimir DVV Strelec 164
Žabjek Bojan SD Modri As 157
Lojk Ivan DVV Strelec 149
Baranja Karlo SD Postojna 140
Kotnik Bogomir SD Dolič 134
Ribič Žiga Klub Body Guard LY 132
Šorgo Uroš DVV Strelec 129
Jerman Valter DVV IST 128
Zdovc Marjan SD Celje2 128
Hudales Martin SD Dolič2 126
Povh Željko CPS Krško 126
Kotnik Marjan SD Dolič 125
Arčan Dušan SD Rifnik2 124
Borštnar Anton SD Jože Kovačič 124
Mihelčič Anton DVV Strelec 124
Jelen Bojan SD Rifnik1 123
Johan Ivan SD Rifnik3 122
Kofol Ivan DPS Cerkno 122
Uršič Jože SŠK Tolmin 122
Hrovat Milan SD Dolič2 121
Jelen Marko ŠSK Gaj 120
Kleibencetl Iztok DVV 72D 120
Bianchi Erwin DVV IT 117
Waldhutter Dušan SD Policist 112
Levec Janez CVV Logatec 108
Čuk Peter SD Postojna 107
Somer Riccardo DVV IT 106
Lesjak Urška DVV Strelec-ST 98
Čekić Srđan SD Iška vas 96
Novak Matjaž SD SOIT 96
Pintar Aleš CVV Logatec 96
Breskvar Gorazd SD Strelec 95
Ožura Davor SD Jože Kovačič 95
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 94
Šinko Aleš PSC Kamnik 94
Dunn Alan Irska 92
Fedoruk Igor SD Modri As 92
Lesjak Rajko DVVSPO 90
Barbo Paulo Maj DVV Strelec 87
Omerza Andrej DVV MNZ 85
Brinšek Samo 82
Virant Bogdan DVV Strelec 82
Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 81
Karov Igor dvv strelec 80
Lukan Robert CVV Logatec 79
Slemnik Anton SK Elite Team 75
Petrak Božidar DVV IST 73
Kovač Peter SK Elite Team 71
Kac Sašo SK Elite Team 68
Rupnik Alojz SD Modri As 67
Soldatić Svetlana DVV Var 67
Biščak Valter SD Nanos 66
Kovač Vojko DVV DFE 63
Softić Selim DVV Strelec 61
Toškan Valter DVV IST 61
Stojanovič Boban SK ORTO 60
Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 59
Mihelčič Rok DVV Strelec 59
Savič Miro SDV Bloke 58
Novak Emil SD Dum Dum2 57
Sever Aleks. DVV Strelec 54
Primožič Viljem DVV RAK 51
Malec Bogdan DVV IST 47
Alibabič Andrej DVV Strelec 22


MK PUŠKA DIOPTER
Štern Luka SD Iška vas 865
Bezek Vlado SD Nanos 831
Jereb Pavle Kopačevina 704
Jurič Mitja SD J.Kovačič 580
Bošnjak Gorazd CVV Logatec 553
Gregorc Tomaž SD Iška vas 451
Krištof Matej SD J. Kovačič 420
Bojkovski Marjan DVV ST 333
Grdič Zdenko SD Modri dirkač 275
Zarnik Dean SD SOIT 269
Rozman Mirko SD Modri dirkač 268
Sterle Marko SD Iška vas 263
Breskvar Gorazd SD Strelec 236
Jerman Valter DVV IST 171
Bajc Darko DVV DFE 163
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 161
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 142
Borštnar Anton SD J.Kovačič 139
Albreht Mitja CVV Logatec 131
Uršič Jože SŠK Tolmin 119
Žabjek Bojan SD Modri As 117
Omerza Andrej DVV MNZ 116
Pintar Aleš CVV Logatec 108
Čekić Srđan SD Iška vas 106
Možina Martin SD Dum Dum 103
Rupnik Alojz SD Modri As 95
Kodelja Ivan DVV IST 81
Šorgo Uroš DVV Strelec 80
Belič Jadran DVV JOD113 68
Lojk Ivan DVV Strelec 68
Širca Robert SD Bičun 68
Mankoč Marjan DVV Strelec 67
Softić Selim DVV Strelec 67
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 45
Lesjak Rajko DVVSPO 30


MK PUŠKA OPTIKA
Štern Luka SD Iška vas 803
Japelj Simon SD Vrhnika 770
Bezek Vlado SD Nanos 748
Jereb Pavle SD Kopačevina 684
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 660
Jurič Mitja SD Jože Kovačič 543
Žabjek Bojan SD Modri As 518
Gajšek Štefan SD Rifnik1 420
Šilc Peter SD IPSC Ribnica 405
Oblak Marko SD Rifnik2 389
Kalšek Anton SD Celje2 382
Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 379
Peterka Branko SD Kremen Moravče 372
Krištof Matej SD Jože Kovačič 366
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 362
Gregorc Tomaž SD Iška vas 313
Mankoč Marjan DVV Strelec 284
Frece Slavko SD Celje1 279
Kodelja Ivan DVV IST 276
Košir Robert SD Modri As 273
Arčan Dušan SD Rifnik2 265
Sterle Marko SD Iška vas 260
Rupnik Alojz SD Modri As 254
Zarnik Dean SD SOIT 244
Ribič Žiga Klub Body Guard LY 231
Kofol Ivan DPS Cerkno 229
Fleischmann Vida SK 31 226
Palhartinger Uroš SD Celje3 217
Deželak Danilo SD Rifnik3 210
Breskvar Gorazd SD Strelec 208
Bošnjak Gorazd CVV Logatec 207
Slemnik Anton SK Elite Team 207
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 206
Petelinšek Vinko SD Rifnik4 201
Mezgec Marino DVV Varnost 185
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 142
Jelen Marko ŠSK Gaj 141
Borštnar Anton SD Jože Kovačič 138
Cerkvenik Branko DVV Strelec 138
Zdovc Marjan SD Celje2 138
Fuchs Tomaž Club45 137
Jelen Bojan SD Rifnik1 136
Zupančič Marko SD SOIT 136
Cigler Jurij Hot Range 135
Belič Jadran DVV JOD113 133
Rozman Mirko SD Modri dirkač 131
Toman Anton SD Celje1 129
Drobnak Slavko 124
Johan Ivan SD Rifnik3 123
Omerza Andrej DVV MNZ 123
Pikelj Aleksander SD Rifnik3 122
Žgajner Cveto SD Celje2 122
Tomažin Denis SD Celje3 121
Albreht Mitja CVV Logatec 119
Benčič Egon SD Kanela 118
Povh Željko CPS Krško 118
Zarnik Marko SD SOIT 118
Vrankar Zvonko SD Dum Dum2 117
Bulat Darko SD Dum Dum 115
Čekić Srđan SD Iška vas 113
Prenar Tadej DVV Strelec 112
Voga Anton SD Rifnik3 111
Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 110
Lukanc Bojan SD SOIT 108
Ožura Davor SD Jože Kovačič 108
Fleischmann Bernarda SK 31 107
Kimovec Borut SD Kremen Moravče 106
Uršič Jože SŠK Tolmin 106
Bianchi Erwin DVV IT 104
Fedoruk Igor SD Modri As 101
Žbona Stanislav SD Sodražica 100
Levec Janez CVV Logatec 98
Malneršič Marko SD Nanos 96
Kac Sašo SK Elite Team 95
Kovač Peter SK Elite Team 92
Madley Steve Škotska 86
Akrapovič Vital DVV Strelec-St 83
Waldhutter Dušan SD Policist 82
Hudales Martin SD Dolič2 81
Jamnik Miha SD Dum Dum 81
Barbo Paulo Maj DVV Strelec 77
Stojanovič Boban SK ORTO 77
Ciomaga Adrian SD Dum Dum 74
Jerman Valter DVV IST 71
Kovač Vojko DVV DFE 71
Bajc Darko DVV DFE 68
Biščak Valter SD Nanos 68
Bojkovski Marjan DVV ST 68
Petrak Božidar DVV IST 68
Lojk Ivan DVV Strelec 59
Rahelić Davorin SD Soit 58
Savič Miro SDV Bloke 58
Šorgo Uroš DVV Strelec 57
Toškan Valter DVV IST 56
Lesjak Rajko DVVSPO 50
Bem Branimir DVV Strelec 48
Schwartz Joachim SD Soit 40
Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 39
Čuk Peter SD Postojna 34
Jadek Daniel SD Rifnik3 28
Hrovat Milan SD Dolič2 22
Grčar Bojan Veteran Bloke 16
Rupnik Anton CVV Logatec 8
Scolz Marco Team Sniper TS (IT) 1


VK PUŠKA ODPRTI
Bezek Vlado SD Nanos 848
Štern Luka SD Iška vas 751
Jereb Pavle SD Kopačevina 639
Petrič Igor SD IPSC Ribnica 589
Jurič Mitja SD J.Kovačič 543
Gregorc Tomaž SD Iška vas 444
Akrapovič Vital DVV Strelec-St 407
Krištof Matej SD Jože Kovačič 366
Zarnik Dean SD SOIT 359
Bojkovski Marjan DVV ST 336
Kodelja Ivan DVV IST 275
Mankoč Marjan DVV Strelec 272
Rojec Tone SD Jože Kovačič 262
Krsmanovič Dušan DVV Strelec 258
Mezgec Marino DVV Varnost 252
Zarnik Marko SD SOIT 244
Benčič Egon SD Kanela 241
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 226
Albreht Mitja CVV Logatec 217
Bajc Darko DVV DFE 207
Virant Bogdan DVV Strelec 200
Čuk Peter SD Postojna 151
Deželak Danilo SD Rifnik3 145
Lojk Ivan DVV Strelec 142
Frece Slavko SD Celje1 139
Borštnar Anton SD Jože Kovačič 138
Cerkvenik Branko DVV Strelec 138
Gajšek Štefan SD Rifnik1 138
Guček Drago SD Celje1 138
Mihelčič Anton DVV Strelec 137
Pesjak Vinko SD Celje2 135
Miklavc Jurij SD Valuk 129
Bulat Darko SD Dum Dum 122
Softić Selim DVV Strelec 122
Uršič Jože SŠK Tolmin 122
Belič Jadran DVV JOD113 120
Novak Matjaž SD SOIT 117
Sterle Marko SD Iška vas 117
Žgajner Cveto SD Celje2 117
Kimovec Borut SD Kremen Moravče 115
Fleischmann Bernarda SK 31 113
Johan Ivan SD Rifnik3 113
Biščak Valter SD Nanos 111
Fuchs Tomaž Club45 111
Pockaj Paolo DVV IT 107
Čekić Srđan SD Iška vas 106
Lajnšček Danijel SDPS Sl.Konjice2 106
Grdič Zdenko SD Modri dirkač 100
Japelj Simon SD Vrhnika 98
Zupančič Marko SD SOIT 97
Prenar Tadej DVV Strelec 96
Kofol Ivan DPS Cerkno 95
Caf Danijel SDPS Sl.Konjice1 90
Jerman Valter DVV IST 84
Omerza Andrej DVV MNZ 82
Kleibencetl Iztok DVV 72D 77
Kovač Vojko DVV DFE 72
Požar Ernest dVV 72D 70
Madley Steve Škotska 69
Bošnjak Gorazd CVV Logatec 68
Levec Janez CVV Logatec 67
Jerabek Borislav SD Polzela 63
Kocutar Primož 63
Kojić Milorad SŠK Tolmin 61
Toškan Valter DVV IST 61
Lesjak Rajko DVVSPO 60
Mihelčič Rok DVV Strelec 55
Možina Martin SD Dum Dum 54
Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 48
Jadek Daniel SD Rifnik3 43
Ožura Davor SD Jože Kovačič 34
Primožič Viljem DVV RAK 34
Stanković Momčilo DVV Strelec 33
Klančar Stanko CVV Logatec 25
Ribič Žiga Klub Body Guard LY 24
Fijavž Bojan SDPS Sl.Konjice1 19
Fedoruk Igor SD Modri As 14


MALI SNIPER 100m
Štern Luka SD Iška vas 756
Fleischmann Bernarda SK 31 687
Fleischmann Uroš SK 31 660
Bošnjak Gorazd CVV Logatec 483
Bezek Vlado SD Nanos 428
Pockaj Paolo DVV IT 385
Jereb Pavle SD Kopačevina 338
Candotti Giovani DVV IT 287
Sterle Marko SD Iška vas 280
Rojec Tone SD Jože Kovačič 273
Gregorc Tomaž SD Iška vas 259
Zarnik Dean SD SOIT 246
Klemenc Miran DVV Strelec 236
Zarnik Marko SD SOIT 225
Gujt Marjan SK 31 220
Fuchs Tomaž Club45 217
Bajc Darko DVV DFE 203
Benčič Egon SD Kanela 178
Miklavc Jurij SD Valuk 164
Cantarut Stefano 157
Bortoluso Trevor Team Sniper TS (IT) 152
Belič Jadran DVV JOD113 148
Gospić Ninoslav SD Rifnik4 146
Kodelja Ivan DVV IST 144
Drobnak Slavko 136
Johan Ivan SD Rifnik3 135
Gajšek Štefan SD Rifnik1 132
Borštnar Anton SD Jože Kovačič 127
Biber Uroš SD SOIT 126
Scolz Marco Team Sniper TS (IT) 124
Akrapovič Vital DVV Strelec-St 122
Toman Anton SD Celje1 122
Forgiarini Andrea Team Sniper TS (IT) 121
Offizia Roberto Ita 119
Frece Ferdinand SD Celje2 117
Cini Stefano Team Sniper TS (IT) 114
Frece Slavko SD Celje1 111
Demeio Gian Marco Opicina Team IT 109
Jerman Valter DVV IST 109
Forcella Andrea Team Sniper TS (IT) 107
Mavec Matjaž ALFA pro 106
Malneršič Marko SD Nanos 104
Somer Riccardo DVV IT 104
Štimec Teodor DVV Optik-Trade 104
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 102
Miccoli Ombretta Opicina Team IT 102
Bubnič Branko SD Kanela 101
Deana Daniele ITa 96
Mankoč Marjan DVV Strelec 96
Bellina Elvis DVV Strelec 89
Lukanc Bojan SD SOIT 83
Bojkovski Marjan DVV ST 73
Zupančič Marko SD SOIT 67
Cantarut Giorgio IT 65
Omerza Andrej DVV MNZ 65
Rozman Mirko SD Modri dirkač 61
Kocutar Primož 46
Jadek Daniel SD Rifnik3 44
Požar Ernest dVV 72D 44
Toškan Valter DVV IST 43
Stanković Momčilo DVV Strelec 42
Deželak Danilo SD Rifnik3 41
Lesjak Rajko DVVSPO 40
Kovač Vojko DVV DFE 30
Sever Aleks. DVV Strelec 27
Ferlat Miroslavo SD Bičun 10


VELIKI SNIPER 300m
Štern Luka SD Iška vas 634
Pockaj Paolo DVV IT 624
Fleischmann Uroš SK 31 437
Bošnjak Gorazd CVV Logatec 346
Šilc Peter SD IPSC Ribnica 341
Fleischmann Bernarda SK 31 313
Klemenc Miran DVV Strelec 254
Miccoli Ombretta Opicina Team IT 248
Benčič Egon SD Kanela 201
Fuchs Tomaž Club45 199
Sterle Marko SD Iška vas 191
Candotti Giovani DVV IT 183
Gujt Marjan SK 31 172
Gregorc Tomaž SD Iška vas 148
Demeio Gian Marco Opicina Team IT 138
Zupančič Marko SD SOIT 133
Rojec Tone SD Jože Kovačič 124
Forgiarini Andrea Team Sniper TS (IT) 119
Offizia Roberto Ita 108
Malneršič Marko SD Nanos 106
Cini Stefano Team Sniper TS (IT) 102
Forcella Andrea Team Sniper TS (IT) 101
Drobnak Slavko 95
Albreht Mitja CVV Logatec 91
Bassan Joram Opicina Team IT 91
Jerman Valter DVV IST 89
Deana Daniele ITa 86
Cantarut Stefano 81
Karov Igor dvv strelec 80
Miklavc Jurij SD Valuk 72
Bianchi Erwin DVV IT 69
Bellina Elvis DVV Strelec 60
Cantarut Giorgio IT 48
Toškan Valter DVV IST 48
Scolz Marco Team Sniper TS (IT) 46
LETIĆ ZORAN DVV JOD113 45
Bajc Darko DVV DFE 44
Čuk Peter SD Postojna 44
Bortoluso Trevor Team Sniper TS (IT) 36
Kocutar Primož 33
Biber Uroš SD SOIT 24
Mankoč Marjan DVV Strelec 22
Cerkvenik Branko DVV Strelec 21

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...a0bec8.pdf (96.9 KB)Â