Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: REZULTATI 2.kolo PPS in 4.kolo PP-LR
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
POKALNO PRVENSTVO v STRELJANJU
2. kolo
11. maj 2013 MLAKE pri Vipavi

REZULTATI
Seštevek vseh rezultatov
Mesto ----- Priimek Ime Klub Skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 1015
2 Štern Luka SD Iška vas 1012
3 Fuchs Tomaž Club45 806

4 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 798
5 Kreft Zlatko SD Svarun 795
6 Gregorc Tomaž SD Iška vas 762
7 Rojec Tone SD Jože Kovačič 757
8 Tinta Peter LD Toško Čelo 742
9 Žakelj Aleš SD Iška Vas 717
10 Fleischmann Bernarda SK 31 681
11 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 633
12 Sabadin Valter Obala Koper 627
13 Bezek Vlado SD Postojna 612
14 Fleischmann Uroš SK 31 596
15 Komac Uroš SD Modri dirkač 510
16 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 489
17 Žabjek Bojan SD Modri As1 488
18 Candotti Giovani DVV Sniper Team IT 411
19 Bitenc Drago SD Modri As 400
20 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 395
21 Mankoč Marjan DVV Strelec 389
22 Gujt Marjan SK 31 333
23 Akrapovič Vital DVV Strelec 314
24 Sommer Riccardo DVV Sniper Team IT 308
25 Kump Andrej DVV Strelec 252
26 Pečnik Luka 243
27 Svetelšek Marko SD Rifnik4 242
28 Bubnič Branko DVV Kanela 228
29 Zoran Robert SD Iška vas 228
30 Pintar Aleš CVV Logatec 224
31 Tombazzi Giovanni DVV Sniper Team IT 214
32 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 175
33 Mezgec Marino DVV WTW 174
34 Caharija Maša DVV Strelec 160
35 Vrbinc Miha DVV WD 142
36 Barbo Paulo Maj DVV Strelec 114
37 Fleischmann Vida SK 31 112
38 Pahor Kristjan Zisk Koper 112
39 Soldatić Svetlana DVV Wtn 109
40 Javoršek Matej SD Celje 96
41 Lesjak Rajko DVVSPO 50
42 Blažič Andrej SD Iška vas 10

Rezultati PISTOLA
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Kreft Zlatko SD Svarun 137
2 Fleischmann Uroš SK 31 135+
3 Komac Uroš SD Modri dirkač 135

4 Štern Luka SD Iška vas 132
5 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 130
6 Žakelj Aleš SD Iška Vas 129+
7 Žabjek Bojan SD Modri As1 129
8 Rojec Tone SD Jože Kovačič 128
9 Kump Andrej DVV Strelec 126
10 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 125
11 Bezek Vlado SD Postojna 118
12 Bitenc Drago SD Modri As 115
13 Gregorc Tomaž SD Iška vas 112
14 Candotti Giovani DVV Sniper Team IT 111
15 Pahor Kristjan Zisk Koper 108
16 Svetelšek Marko SD Rifnik4 107
17 Fleischmann Bernarda SK 31 105
18 Akrapovič Vital DVV Strelec 102
19 Pintar Aleš CVV Logatec 100
20 Javoršek Matej SD Celje 96
21 Sterle Marko SD Iška vas 96
22 Tinta Peter LD Toško Čelo 95
23 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 94
24 Mezgec Marino DVV WTW 93
25 Caharija Maša DVV Strelec 92
26 Gujt Marjan SK 31 86
27 Fuchs Tomaž Club45 85
28 Mankoč Marjan DVV Strelec 83
29 Soldatić Svetlana DVV Wtn 67
30 Pečnik Luka 66
31 Barbo Paulo Maj DVV Strelec 55
32 Lesjak Rajko DVVSPO 10


Rezultati REVOLVER
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Kreft Zlatko SD Svarun 138
2 Komac Uroš SD Modri dirkač 137
3 Žabjek Bojan SD Modri As1 136

4 Svetelšek Marko SD Rifnik4 135
5 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 127
6 Kump Andrej DVV Strelec 126+
7 Fleischmann Bernarda SK 31 126
8 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 124
9 Gregorc Tomaž SD Iška vas 121
10 Fuchs Tomaž Club45 119
11 Rojec Tone SD Jože Kovačič 117+
12 Štern Luka SD Iška vas 117
13 Fleischmann Uroš SK 31 115
14 Žakelj Aleš SD Iška Vas 114
15 Sterle Marko SD Iška vas 107
16 Bitenc Drago SD Modri As 106
17 Zoran Robert SD Iška vas 104
18 Tinta Peter LD Toško Čelo 100
19 Bezek Vlado SD Postojna 91
20 Mankoč Marjan DVV Strelec 87
21 Pečnik Luka 70
22 Lesjak Rajko DVVSPO 10


Rezultati MK puška odprti merki
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 131+
2 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 131
3 Bezek Vlado SD Postojna 128

4 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 125
5 Štern Luka SD Iška vas 118
6 Fuchs Tomaž Club45 115
7 Tinta Peter LD Toško Čelo 108+
8 Gregorc Tomaž SD Iška vas 108
9 Akrapovič Vital DVV Strelec 104
10 Sabadin Valter Obala Koper 102+
11 Žakelj Aleš SD Iška Vas 102
12 Žabjek Bojan SD Modri As1 102
13 Bitenc Drago SD Modri As 85
14 Mezgec Marino DVV WTW 81
15 Mankoč Marjan DVV Strelec 72
16 Caharija Maša DVV Strelec 68
17 Barbo Paulo Maj DVV Strelec 59
18 Candotti Giovani DVV Sniper Team IT 47
19 Soldatić Svetlana DVV Wtn 42
20 Lesjak Rajko DVVSPO 10


Rezultati MK puška diopter merki
Mesto Priimek Ime Klub skupaj
1 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 147
2 Štern Luka SD Iška vas 143
3 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 142

4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 139
5 Sabadin Valter Obala Koper 138
6 Bezek Vlado SD Postojna 137
7 Sterle Marko SD Iška vas 136
8 Gregorc Tomaž SD Iška vas 132
9 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 130
10 Rojec Tone SD Jože Kovačič 126
11 Komac Uroš SD Modri dirkač 125
12 Pintar Aleš CVV Logatec 124
13 Žakelj Aleš SD Iška Vas 122

Rezultati MK puška optični merki
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Štern Luka SD Iška vas 140
2 Fuchs Tomaž Club45 139+
3 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 139

4 Kreft Zlatko SD Svarun 138
5 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 136
6 Sterle Marko SD Iška vas 135
7 Sabadin Valter Obala Koper 130
8 Tinta Peter LD Toško Čelo 128
9 Rojec Tone SD Jože Kovačič 125
10 Fleischmann Bernarda SK 31 124+
11 Zoran Robert SD Iška vas 124
12 Fortuna Anton SD Jože Kovačič 123
13 Sommer Riccardo DVV Sniper Team IT 122
14 Žabjek Bojan SD Modri As1 121
15 Komac Uroš SD Modri dirkač 113
16 Fleischmann Vida SK 31 112
17 Žakelj Aleš SD Iška Vas 110
18 Grdič Zdenko SD Modri dirkač 107+
19 Pečnik Luka 107
20 Bubnič Branko DVV Kanela 101+
21 Gregorc Tomaž SD Iška vas 101
22 Bitenc Drago SD Modri As 94
23 Vrbinc Miha DVV WD 77
24 Mankoč Marjan DVV Strelec 56
25 Lesjak Rajko DVVSPO 10

Rezultati VK puška odprti merki
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Bezek Vlado SD Postojna 138
2 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 135
3 Rojec Tone SD Jože Kovačič 133

4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 132
5 Sterle Marko SD Iška vas 126
6 Fuchs Tomaž Club45 122
7 Sabadin Valter Obala Koper 121
8 Kreft Zlatko SD Svarun 113
9 Akrapovič Vital DVV Strelec 108
10 Štern Luka SD Iška vas 102
11 Tinta Peter LD Toško Čelo 93
12 Mankoč Marjan DVV Strelec 91
13 Fleischmann Bernarda SK 31 90
14 Fleischmann Uroš SK 31 88
15 Krsmanovič Dušan DVV Strelec 81
16 Gregorc Tomaž SD Iška vas 78
17 Vrbinc Miha DVV WD 65
18 Lesjak Rajko DVVSPO 10

Rezultati ostrostrelska puška 100m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 145
2 Tombazzi Giovanni DVV Sniper Team IT 142
3 Sabadin Valter Obala Koper 136

4 Štern Luka SD Iška vas 134
5 Kreft Zlatko SD Svarun 133
6 Candotti Giovani DVV Sniper Team IT 129++
7 Gujt Marjan SK 31 129+
8 Fleischmann Uroš SK 31 129
9 Rojec Tone SD Jože Kovačič 128
10 Bubnič Branko DVV Kanela 127
11 Fleischmann Bernarda SK 31 127
12 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 122
13 Fuchs Tomaž Club45 119
14 Žakelj Aleš SD Iška Vas 117
15 Tinta Peter LD Toško Čelo 112
16 Gregorc Tomaž SD Iška vas 110
17 Sommer Riccardo DVV Sniper Team IT 70
18 Pahor Kristjan Zisk Koper 4


POKALNO PRVENSTVO LONG RANGE 2013
4. kolo
11. maj 2013 MLAKE pri Vipavi


REZULTATI
Ostrostrelska puška 400m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 139
2 Kreft Zlatko SD Svarun 136
3 Fleischmann Uroš SK 31 129

4 Štern Luka SD Iška vas 126
5 Žakelj Aleš SD Iška Vas 125
6 Candotti Giovani DVV Sniper Team IT 124
7 Gujt Marjan SK 31 118
8 Sommer Riccardo DVV Sniper Team IT 116
9 Fleischmann Bernarda SK 31 109
10 Fuchs Tomaž Club45 107
11 Tinta Peter LD Toško Čelo 106
12 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 101
13 Tombazzi Giovanni DVV Sniper Team IT 72