Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fireforming - silvester
#1
Zdravo
Ker nimam pištolskega prahu na voljo, bi vljudno prosil, če kdo ve, kolk bi dal ladunge klasik puškarskega prahu, da bi mi lepo ramo pritisnilo pri debelem mesingu PPU (cca 0.01'')  za fireforming. Čavra je 57 mm.
Zdajle je ravno cajt, da enih 100 tulcev formiram, ker itak poka okrog bajt in mi ni treba na strelišče trockat, pa tut ne bi še en dan probaval ladunge ... - a kdo ve?
Odgovori
#2
(30-12-2015, 08:48)Anza Napisal: Zdravo
Ker nimam pištolskega prahu na voljo, bi vljudno prosil, če kdo ve, kolk bi dal ladunge klasik puškarskega prahu, da bi mi lepo ramo pritisnilo pri debelem mesingu PPU (cca 0.01'')  za fireforming. Čavra je 57 mm.
Zdajle je ravno cajt, da enih 100 tulcev formiram, ker itak poka okrog bajt in mi ni treba na strelišče trockat, pa tut ne bi še en dan probaval ladunge ... - a kdo ve?

Mislim no imaš idejo ki tle gor ne sodi Not  daj čim več tako da boš to poskusu samo ENKRAT in bo pol mir  Wall
Odgovori
#3
(30-12-2015, 12:52)jabolko Napisal: Mislim no imaš idejo ki tle gor ne sodi Not  daj čim več tako da boš to poskusu samo ENKRAT in bo pol mir  Wall

Thumbup
Imam vse kar potrebujem.
Odgovori
#4
Iskreno se zahvaljujem za dva sicer kratka a zelo povedna odgovora. To bo gotovo koristno še za koga, ki se slučajno pase po topiku za polnjenje in je za silvestrovo tudi slabovoljen in nataknjen.
 
Hvala bogu, svet je kljub vsemu začuda poln dobrih ljudi, ki v vsakem trenutku lahko drugim pomagajo s svojim znanjem, izkušnjami, predvsem pa z moralnimi nauki, nasveti za tradicionolno lokalno blatnodolsko obnašanje in etično držo ter seveda s pisanjem litanij o postavah, ki na vasi štejejo (z ravno pravšnjo svetovljansko trohico prepotrebnega mu cinizma).
 
Sicer sem žalibog medtem že našel % minimalne polnitve, ki je potrebna za optimalno reformiranje medenine. ... in zadeva je ,ti smola, no!' že s prvim poskusom uspela (mislim, noben strešnik mi ni na nogo padel).
 
Hvala in vesele praznike privoščim
Odgovori
#5
Kakšen odgovor si pričakoval glede na tvoj drugi del prispevka? Lepo da ti je uspel fireforming, vendar na silvestrovo naredi uslugo vsem imetnikom registriranega orožja, ne "letaj" s pušo okol hiše da ne boš na naslovnici Slovenskih novic, možjem v modrem boš težko dopovedal, da moraš pač nujno narediti fireforming...pa vse naj v 2016 Nod
Odgovori
#6
(30-12-2015, 19:28)Anza Napisal: Iskreno se zahvaljujem za dva sicer kratka a zelo povedna odgovora. To bo gotovo koristno še za koga, ki se slučajno pase po topiku za polnjenje in je za silvestrovo tudi slabovoljen in nataknjen.
 
Hvala bogu, svet je kljub vsemu začuda poln dobrih ljudi, ki v vsakem trenutku lahko drugim pomagajo s svojim znanjem, izkušnjami, predvsem pa z moralnimi nauki, nasveti za tradicionolno lokalno blatnodolsko obnašanje in etično držo ter seveda s pisanjem litanij o postavah, ki na vasi štejejo (z ravno pravšnjo svetovljansko trohico prepotrebnega mu cinizma).
 
Sicer sem žalibog medtem že našel % minimalne polnitve, ki je potrebna za optimalno reformiranje medenine. ... in zadeva je ,ti smola, no!' že s prvim poskusom uspela (mislim, noben strešnik mi ni na nogo padel).
 
Hvala in vesele praznike privoščim

na nogo a na nogo, mogu bi ti na GLAVO  Nod sam škoda strešnika  Think
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)