Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zbiranje orožja
(08-12-2015, 10:42)bna Napisal: torej lahko ????

nabavim  novo pištolo in naboje ter streljam na strelišču

in se mogoče kasneje pridružim strelski organizaciji kot športni strelec če mi bo všeč

Lahko... vendar moraš biti član društva.
Odgovori
Ker mi tale zadeva okrog dovoljenja za zbiranje ni dala miru sem tale odgovor Gos. Milana Zemljiča spotoma oddal našemu referentu na UE ki zakon o orožju res kar obvlada, če neki ne ve pa zadevi do dna pride. Seveda je bil odgovor prej ko je videl dopis NE se ne sme... po prebranem dopisu in preučitvi zadeve tako zakona kot ponovnega pogovora z Gos. Zemljičem iz MNZ mi je ob ponovnem obisku enote podal pritrdilni odgovor.

Torej z dovoljenjem za zbiranje orožja se lahko nabavi strelivo [seveda ne prosto ampak z njihovim dovoljenjem] količina ni omejena in lahko streljaš na strelišču seveda pa moraš biti član društva.
Do tega smo itak že prišli ma eni so trdili nasprotno...vsak naj se sam odloči, mislim da so argumenti jasni.

ps...sam sem koj nabavu čebelico na zbiranje in ko sem doma jo imam tam kjer bo nepridiprav najmanj pričakoval da bi lahko bila...ko me ni je pa v sefu.
eno od neobičajnih mest...pač ponudiš pršut lahko pa dobiš spotoma kaj drugega Mrgreen

Priponke Male slike

Odgovori
Tisti pipec tudi ne zgleda tako nedolžen. A to imaš za primer če čebelica zataji? Whistle
Odgovori
(19-01-2016, 19:15)Barbapapa Napisal: Tisti pipec tudi ne zgleda tako nedolžen. A to imaš za primer če čebelica zataji? Whistle

Če bi kdaj pršut prijatlom rezal bi vedu. Twisted
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)