Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdo bi si mislil
http://www.mikstone.si/mikstone-report/i...-siptarija
Sploh pa tukaj kjer se najdejo nekatera imena iz vrst strelcev in organizatorjev.....kaj pa ce je vse res
http://www.mikstone.si/mikstone-special/...ial-16-del
Za vsaj dve stvari vem, da sta se res zgodili kot piše. Potem je verjetno še kakšna resnica vmes v pisanju. Je pa res, da strela NI med dvema preverjenima resnicama, a pisec očitno nekatere stvari dejansko ve, morda pa tudi to...Wave 

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
No, o 'streli' je pisal tudi brane praznik, je pa res, da smo sedaj že krepko zašli s teme
Mene pa zanima ali je kaj od tega kar je očitano Streli tudi podkrepljeno z dokazi ? Ali se samo nabija v prazno? Ozirma, zdi se, da nekateri veliko veste. No, dajte razsvetlite tudi ostale, ki tega ne vemo. Stalno se nekaj piše med vrsticami. Dajte, napišite eno in edino resnico. Pa,ne skrivajte se za raznimi izmišljenimi imeni, podpišite se pod svoje izjave. Ima kdo jajca ??? Clap
Zzz
zork, vpiši v iskalnik brane praznik inu strelino ime, pa dobiš rezultat...kaj je res in kaj ne, pa ne vem, ker nisem bil zraven.
(25-01-2016, 01:27)Ales Napisal: zork, vpiši v iskalnik brane praznik inu strelino ime, pa dobiš rezultat...kaj je res in kaj ne, pa ne vem, ker nisem bil zraven.

Vem kdo je Brane Praznik, vem kako je Streli ime. Ne vem pa zakaj pogrevaš zadeve o katerih sam priznavaš, da ne veš kaj je res. In ne vem kaj ima to iskati na strelskem forumu? Razen, če...... Think Think

Sicer mislim, da je človek nedolžen, dokler se mu krivda ne dokaže. Mogoče pa živim v zmoti. Ma zmeraj pozabljam, da živim v Slovenistanu.
ta tema me niti malo ne zanima in tiče vendar pa:

Citat:Sicer mislim, da je človek nedolžen, dokler se mu krivda ne dokaže.

mislim da ti malo mešaš pravno in moralno plat...
(25-01-2016, 09:45)Marks Napisal: ta tema me niti malo ne zanima in tiče vendar pa:

Citat:Sicer mislim, da je človek nedolžen, dokler se mu krivda ne dokaže.

mislim da ti malo mešaš pravno in moralno plat...

Razsvetli me prosim, po kateri plati je torej Strela kriv in česa? Pa, ne pozabi se podpisati.
nobene strele, nobenega groma, samo misel kot misel.
Zork, želel si, da te 'razsvetlim' in to sem tudi naredil. Ali trditve ex obveščevalca držijo in kako se je, če se je ukrepalo, pa ne vem.
(25-01-2016, 11:38)Ales Napisal: Zork, želel si, da te 'razsvetlim' in to sem tudi naredil. Ali trditve ex obveščevalca držijo in kako se je, če se je ukrepalo, pa ne vem.

Sem šel gledat in očitno obstaja tudi uradni dokument o dogodku...Razen če obveščevalec ne govori resnice.
Smo res zapadli tako nizko? Sem mislil, da se vsaj na tem forumu uporabniki vzdržijo predrkavanju čenč, ampak očitno se motim.
(25-01-2016, 14:01)Barbapapa Napisal: Smo res zapadli tako nizko? Sem mislil, da se vsaj na tem forumu uporabniki vzdržijo predrkavanju čenč, ampak očitno se motim.

Takole bom rekel. Uradno ta forum spremljam že skoraj 7 let. Na vsake toliko časa se posamezniki obregnejo ob Strelo, včasih direktno, včasih med vrsticami. Zanimalo me je, če bo kdo povedal kateri so Strelini glavni  "smrtni grehi" in seveda tudi stal za svojimi besedami.

Zakaj se stalno pogrevajo te zadeva in s kakšnim namenom pa vprašaj začetnika te teme in dežurne pljuvače tega foruma.

Zame je zadeva zaključena, povedano je bilo vse.

Hvala vsem

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)