Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nivo govora na forumu
#41
Mah, očitno nima smisla nadaljevati diskusijo.
V bistvu bo še najbolje, da se postavim v read-only način. 
Srečno vsem!
Odgovori
#42
Če bob prodaja buče in temu bobu rečeš bob in je potem bob užaljen ker mu je nekdo rekel bob, potem tudi read-only način ni pravi.
Odgovori
#43
Črncu rečeš da je zamorc in je že užaljenost! Pa rasizem in ne vem kaj še! Torej bobu rečeš bob in je narobe? Debilu pa debil! Forumi za finega se delat so po moje drugje in za druge skupine......
Odgovori
#44
Tudi sam sem že enkrat izpostavil ta problem. Zato se popolnoma strinjam s sirius-em.
A ko malo bolje razmislim, pridem do zaključka da je vsa srž problema v pomankanju sexa.
Rešitev je preprosta, treba je več sexat !! Več fuka pomeni bolj sproščene odnose, manj napetosti, večjo toleranco in osebno zadovoljstvo.
CZ 75 SP-01 SHADOW.   S&W M&P SHIELD
Odgovori
#45
Komur ta forum ni dovolj fin, naj ga pač ne bere ali pa naj ustanovi svojega, saj mu nihče ne brani. Če neka stvar izgleda kot pasji drek in smrdi kot pasji drek, potem to tudi je pasji drek in ga tako tudi imenujemo.
Odgovori
#46
Ni potrebno, da bi bil forum fin, dovolj bi bilo, da bi bil spoštljiv in strpen.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
#47
(01-03-2016, 09:33)Mato Napisal: Se oproščam očitno sem edini ki ga moti vzvišenost in apel na visoko izobražene posameznike, ki bodo rešili strelstvo pred kmetavzi, ki se obkladajo z žaljivkami. Očitno sem s svojim magisterijem edini kmet tu pa me moti, če nekdo prvi post izkoristi za to, da popljuva vsebino (ki ga očitno niti ne zanima, ker bi drugače našel ogromno znanja, ki smo ga nekateri tu kljub na trenutke patetičnim poizkusom bastardizacije vsebine s strani osnovno neizobraženih osebkov pustili) in članstvo ter edini resni strelski forum označi za škodljivega za strelstvo. Kakor mi je znano v uglednih zvezah sedijo ravno taki tiči kot jih v prvem postu omenja in tudi na različnih mestih v javni upravi, ki problematizira našo dejavnost in zdej naj bi ta isti profil na vljuden, konstruktiven način rešil šport?

Na to pisanje nimam kaj dodati. Tudi mene je v siriusovem prvem postu zmotila njegova pokroviteljska vzvišenost in jebeno svetohlinstvo nekega "športnika". BU-HU...
Sem v dilemi, ker ne vem ali bi Matotu stisnil plus ali siriusu minus...

Prebral sem pa zaenkrat samo prvih pet, šest postov. Ko preberem do konca te teme, se bom pa odločil.
Pezde frdaman, da ni na forumu nič za prebrat! Še jaz sem kaj pametnega in uporabnega napisal v vseh teh letih Tappingfoot !

N´č, pocarju dam minus za njegovo prvo objavo! Nod


Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#48
Ubibože... Nekateri res mislijo, da so carji in da je forum njihovo domače dvorišče. Na "svojem" terenu se počutijo pogumne in spoštovane. Dostikrat pa se za tem skriva patološko pomanjkanje samozavesti.

Kot je že ničkolikorat zapisano: ego je obratnosorazmeren z inteligenco. Ambicije pa s sposobnostjo.

lep pozdrav
Odgovori
#49
Dobra Bobi  Thumbup
Odgovori
#50
Bobi, bemusunce, že parkrat sem rekel, da bi ti moral več pisat.
Odgovori
#51
Brihtol al pa dva, pa u kotr zavit. Da to mine. Dobr da sem ISSFjevc, k to te pa ubije kok je tu znansrvenikov in strokovnjakov.
Odgovori
#52
(01-03-2016, 21:04)Barbapapa Napisal: Ubibože... Nekateri res mislijo, da so carji in da je forum njihovo domače dvorišče. Na "svojem" terenu se počutijo pogumne in spoštovane. Dostikrat pa se za tem skriva patološko pomanjkanje samozavesti.

Kot je že ničkolikorat zapisano: ego je obratnosorazmeren z inteligenco. Ambicije pa s sposobnostjo.

lep pozdrav

Samo povedal sem, kar si mislim. Đe ba probljem Shrug .

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#53
Bobi, pa ti si car. Brez olepšavanja direkt u center!

Poslano z mojega SM-T705 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#54
(01-03-2016, 20:35)bobi Napisal:
(01-03-2016, 09:33)Mato Napisal: Se oproščam očitno sem edini ki ga moti vzvišenost in apel na visoko izobražene posameznike, ki bodo rešili strelstvo pred kmetavzi, ki se obkladajo z žaljivkami. Očitno sem s svojim magisterijem edini kmet tu pa me moti, če nekdo prvi post izkoristi za to, da popljuva vsebino (ki ga očitno niti ne zanima, ker bi drugače našel ogromno znanja, ki smo ga nekateri tu kljub na trenutke patetičnim poizkusom bastardizacije vsebine s strani osnovno neizobraženih osebkov pustili) in članstvo ter edini resni strelski forum označi za škodljivega za strelstvo. Kakor mi je znano v uglednih zvezah sedijo ravno taki tiči kot jih v prvem postu omenja in tudi na različnih mestih v javni upravi, ki problematizira našo dejavnost in zdej naj bi ta isti profil na vljuden, konstruktiven način rešil šport?

Na to pisanje nimam kaj dodati. Tudi mene je v siriusovem prvem postu zmotila njegova pokroviteljska vzvišenost in jebeno svetohlinstvo nekega "športnika". BU-HU...
Sem v dilemi, ker ne vem ali bi Matotu stisnil plus ali siriusu minus...

Prebral sem pa zaenkrat samo prvih pet, šest postov. Ko preberem do konca te teme, se bom pa odločil.
Pezde frdaman, da ni na forumu nič za prebrat! Še jaz sem kaj pametnega in uporabnega napisal v vseh teh letih Tappingfoot !

N´č, pocarju dam minus za njegovo prvo objavo! Nod


Ajd!

Tule se pa popolnoma strinjam. :-D
Odgovori
#55
sirius je (bil?!?) zgolj provokator Dumb  in poskus razdvajanja na temnordeče in svetlozelene...

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)