Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adapter
#1
To sem zasledil mi zna kdo razložit kaj je to in za kaj se uporablja


Priponke Male slike
   
Odgovori
#2
Vložek za v šibrno cev  za 22lr (MK) 

LP
Janez
Odgovori
#3
kako pa to kaj leti? Glede na to da je dejansko izstreljen iz 6cm dolge "cevi"... a to kaj zadane ali pa bolj kot ne leti v neki generalni smeri?
Odgovori
#4
Simulira eno od šiber Mrgreen
Odgovori
#5
Leti bolj tako, kot če bi streljal s fračo.
To je za usmrtilni strel na blizu.
Odgovori
#6
Sem videl da obstaja to za različne kalibre ampak na koncu  to ni ravno za nekakšen domet in točnost je že kdo to imel možnost sprobat
Odgovori
#7
Vložna cev 22lr če je kvalitetna in dobro nastreljena/samo ne ta,ki je na sliki/ je do 50m razdalje zelo točna.
Odgovori
#8
(05-04-2016, 08:59)lojze46 Napisal: Vložna cev 22lr če je kvalitetna in dobro nastreljena/samo ne ta,ki je na sliki/ je do 50m razdalje zelo točna.

to na začetku teme mislim da so navadni adapterji: http://triebel-shop.com/index.php?cPath=...ter_id=167
vložna cev pa je čisto običajna cev, torej 'dodatna' puška, imho http://www.keppeler-te.de/cms/pages/deut...laeufe.php
http://www.einstecklauf.de/classic.html
Odgovori
#9
(05-04-2016, 07:53)ljuboslo Napisal: Sem videl da obstaja to za različne kalibre ampak na koncu  to ni ravno za nekakšen domet in točnost je že kdo to imel možnost sprobat

Jaz sem enkrat s tem streljal, ko pogruntaš kako mora bit obrnjeno (ker je cev iz centra zaradi robnega vžiga) se da zadeti prazen patron kal 16 na 25m.
Odgovori
#10
(05-04-2016, 15:00)mrki5 Napisal:
(05-04-2016, 07:53)ljuboslo Napisal: Sem videl da obstaja to za različne kalibre ampak na koncu  to ni ravno za nekakšen domet in točnost je že kdo to imel možnost sprobat

Jaz sem enkrat s tem streljal, ko pogruntaš kako mora bit obrnjeno (ker je cev iz centra zaradi robnega vžiga) se da zadeti prazen patron kal 16 na 25m.

opala to se pa že dobro sliši 
kje pri nas se pa kaj takega da nabavit oziroma kako je z nabavo le tega zakonodaja nabavno in tako dalje
Odgovori
#11
(05-04-2016, 15:03)ljuboslo Napisal: kje pri nas se pa kaj takega da nabavit oziroma kako je z nabavo le tega zakonodaja nabavno in tako dalje

Zalo dobro vprašanje. Kako boš to rešil na UE? 

Po moje bi pri nas to lahko rešil edino kot vložno cev, če bi hotel legalno kupovati municijo in jo tudi brez strahu potem uporabljati.

Samo ko to na UE vidijo se bodo spraševali (tisti orožarsko bolj izobraženi uradniki) zakaj si cev odmontiral z ležišča in bodo zahtevali, da prineseš še cev.  Mrgreen
Odgovori
#12
Ne ni nobebega problema..registrira se kot vložna cev..načeloma te vložne cevi nimajo serijske številke,zato je treba nesti puškarju da odtisne številke..
Odgovori
#13
(04-04-2016, 21:27)mr.T Napisal: Simulira eno od šiber Mrgreen

Dumb
Dobra!

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
#14
Z takim retikom se ziher pokrije z kako od pik.

[Image: Vortex-shotgun.jpg]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)