Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OBISK TRGOVINE PROARMIS-ZAHVALA
#1
Končno obiskal trgovino Proarmis v MB - zahvala Tomažu in Bojanu za vso prijaznost in strokovne nasvete! Clap
Marsikateri trgovec z orožjem v SLO bi šel lahko v MB za kak mesec na pripravništvo,da se nauči posla! :)
Odgovori
#2
Take pohvale je pa res lepo slišati,ko bom na tistih koncih se sigurno oglasim!!
Odgovori
#3
(13-05-2016, 21:08)jonas Napisal: Marsikateri trgovec z orožjem v SLO bi šel lahko v MB za kak mesec na pripravništvo,da se nauči posla! :)
+1
Odgovori
#4
(13-05-2016, 21:08)jonas Napisal: Končno obiskal trgovino Proarmis v MB - zahvala Tomažu in Bojanu za vso prijaznost in strokovne nasvete! Clap
Marsikateri trgovec z orožjem v SLO bi šel lahko v MB za kak mesec na pripravništvo,da se nauči posla! :)

++++!
Odgovori
#5
Zadeva je zlo simpl kupujte tam in kmalu bodo ostali ali brez posla ali pa se bodo morali izboljšat, konkurenca je dobra stvar, če jo potrošnik zna izrabljati in nagraditi tiste, ki so korektni in kaznovati tiste ki niso...
Odgovori
#6
(13-05-2016, 21:21)Orien Napisal:
(13-05-2016, 21:08)jonas Napisal: Marsikateri trgovec z orožjem v SLO bi šel lahko v MB za kak mesec na pripravništvo,da se nauči posla! :)
+1

10/10!
Odgovori
#7
V zadnjih dneh sem jih parkrat kontaktiral, mal povprašal in se zmenil za eno rezervacijo. Super odnos, pohvale tudi od mene.
Odgovori
#8
O ekipi Proarmisa lahko rečem samo najboljše.
Odgovori
#9
Se pridružujem pohvalam.Kar tako naprej.
Odgovori
#10
Super trgovina, odlična ekipa, odlična odzivnost, vedno dobiš odgovor Thumbup
Odgovori
#11
Debato in celo na novo odprto temo lepo pojasni-objasni termin "skupinsko drkanje".
Za večino velja  točka 3 za nekatere, ki imajo pa še puh pa točka 1.


http://nb.urbandictionary.com/define.php...ircle+jerk
Odgovori
#12
ker sem jaz odprl temo - moram odgovorit!
mene tudi marsikateri komentar na forumu "moti" pa ne žalim  Tappingfoot

lahko pa TI odpreš svojo trgovino in pokaži kaj znaš in ne zganjaj "slovenske foušarije"-če imaš pa "j..ca" mi pa lahko takšne komantarje poveš v obraz - rade volje pošljem naslov!
Odgovori
#13
A si se ohladil? A si razbil tipkovnico? Slovensko fuš... Nad čem in kom.
Dal sem komentar na GLUPO temo.
Fore kot jih prebereš na recimo medovernet ko tajnica 15 min. pred koncem šihta sprašuje in hvali lak za nohte...
To hvalisanje ki je bilo na foromu že xxx prebrano pa naredi več škode kot koristi. Folk pomisli na spin...
Končujem
Odgovori
#14
anonimnost na forumu daje marsikomu pogum ....
Odgovori
#15
Sej kaj pa je kot spin: bomo dali 5% popusta, pa kej dobrega napište na forumu.....ko vidm tako temo, prej posumim, da je kaj narobe, kot pa kaj ultra pozitivnega.
Odgovori
#16
(15-05-2016, 20:45)Rok Napisal: ... Sej kaj pa je kot spin: bomo dali 5% popusta, pa kej dobrega napište na forumu ...

... tole je sicer nekoliko nekorektna izjava čeprav je res, da verjetno ne bi bili ne prvi ne zadnji, ki bi se česa takšnega poslužili (da razširim: v vojni, ljubezni in poslu je skoraj vse dovoljeno ... dokler te ne dobijo z roko v kozarcu marmelade) ...

... fante iz Proarmisa sem imel možnost spoznati in lahko rečem, da se dogovorjenega držijo ...

... res pa je tudi, da znamo mi kot uporabniki "letati" od enega do drugega v iskanju najboljšega izkupička ... in dovolj jasno je, kdo je res dober (tisti, ki je bil na sceni pred 2 letoma, posluje še danes in bo tukaj tudi čez 2 leti) ...

... ekipi Proarmisa pa lep pozdrav in veliko uspehov še naprej ...

lp upor500

P.s.: V eni od drugih tem je bila predstavljena "risana zgodbica" z končnim stavkom: Nije se rodio , ko je narodu ugodio ... morda bi morali vsi pred izjavami za in proti o tem premisliti ...
Odgovori
#17
OK ni problem - razumem, če je kdo skeptičen in jaz tud okol z majico trgovine Proarmis ne hodim ( tud za 10% ne :-D  ) in vsak ima pravico do svojega mnenja  samo način kako ga poveš pa je lahko sporen.
Odgovori
#18
(15-05-2016, 21:02)jonas Napisal: OK ni problem - razumem, če je kdo skeptičen in jaz tud okol z majico trgovine Proarmis ne hodim ( tud za 10% ne :-D  )  in vsak ima pravico do svojega mnenja  samo način kako ga poveš pa je lahko sporen.

a tud majca obstaja :)
Odgovori
#19
ja ko mi dajo 11% jo bom nosil tud ko grem spat :-D Clap
Odgovori
#20
Hoj fantje,

umirimo žogico. Nikoli se nismo in se ne bomo posluževali s takšnimi dejanji, da bi dali nekomu popust zato, da bo nekaj napisal na forum. Raje bomo naš čas v trgovini in na strelišču posvetili vam, da boste odšli zadovoljni z več znanja in zadovoljstva. Sam kot športni strelec vem kaj je za strelca pomembno, da neboste kupili 5 pištol samo zato, da boste ugotovili s katero delate boljši rezultat. Jas sem jih moral, ker v MB ni bilo trgovca, ki bi bil pripravljen z mano it na strelišče in dat orožje na preizkus, kajšele kakšen uporaben nasvet. Mi to naredimo za vas brezplačno. Je to kaj narobe, če smo dostopni in Vam pomagamo z malenkostmi, ki nekomu veliko pomenijo? 
Pa saj sem že napisal pa bom še enkrat. Ko sem želel kupit prvo pištolo za preciznjaka sem želel CZ sport 2. Trgovec pri katerem sem želel kupit me je želel na vsak način odvrnit od nakupa naj si kupim nekaj cenejšega ker itak na precizni tekmi viišje kot do 5 mesta ne bom prišel. Bil sem vstrajen in kupil željeno kot sem kasneje bil vstrajen in dnevno treniral zato, da sem dosegel zavidljive rezultate. 
Dragi sostrelci nebodimo si fauš ničesar, ker skupaj nam lahko uspe zlezti višje.


lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)