Anketa: Katero pištolo za plinkanje?
REX1
51.35%
38 51.35%
XDM
48.65%
36 48.65%
Skupaj 74 glas(ov) 100%
* Glasovali ste za to izbiro. [Prikaži rezultate]

Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REX1 vs XDM za občasno plinkanje:-)
#21
Ti si še dober, jaz sem si s šlatanjem prislužil zgolj klofuto.
Odgovori
#22
haha,.... je počilo praviš? Morš šlatat brez prsta na sprožilcu, saj veš  Whistle
Odgovori
#23
(09-06-2016, 16:42)dani_79 Napisal: Zakaj pa že v tovarni ne dajo take fedre not ki jih ni treba menjat, tega pa najbolj ne razumem.

Zato ker tovarniško so noter vzmeti, da deluje ns vse možno strelivo in seveda, da ima pištola tudi normalno življensko če strelja močnejše strelivo, kakor je recimo +P. 
Za plinkanje ali bolj športno uporabo, pa se da noter malenkost lažje vzmeti.
Praktično vse tovarniške pištole razen namenskih športnih modelov so "prevzmetene" zaradi zgoraj navedenih razlogov....
Odgovori
#24
REX ;)
Odgovori
#25
Ni je čez domačo salamo........jaz kot lastnik navijam za REXSA, kot sem napisal na tem forumu, plastične pištole sem imel, kot otrok....kot strojnik pa vem, da je plastika precenjena.  Da bom kaj preveč izstisnil iz sebe se pa ni za bat... vse je bolj za hobi malo pa za dušo, kot pa za kaj resnega! Na Izbor pa je vplivalo tudi dejstvo, da je Rex bratranec od Siga, pa kvaliteta izdelave/obdelave, design, ...ki je vrhunski.....mogoče pogrešam kakšen aftermarket dodatek...platnice itd. Lahko si malo ogledate Sig forum in boste videli, da tudi Sig ni brez bolezni zato ni fer dvomiti o vzdržljivosti/kvaliteti Rexsa. Arex je verjetno neusmiljeno testiral pred serijsko proizvodnjo! Tudi testi so pozitivni zato se ni za bat!

My point of view.....

LP
Odgovori
#26
Preizkusi obe pištole, pol pa kupi XDM-a
Odgovori
#27
(09-06-2016, 20:55)HenrikVIII Napisal: Preizkusi obe pištole, pol pa kupi XDM-a

:))
Odgovori
#28
(09-06-2016, 20:55)HenrikVIII Napisal: Preizkusi obe pištole, pol pa kupi XDM-a

Henrik za tale komentar pa dobiš +
Odgovori
#29
(09-06-2016, 21:34)jabolko Napisal:
(09-06-2016, 20:55)HenrikVIII Napisal: Preizkusi obe pištole, pol pa kupi XDM-a

Henrik za tale komentar pa dobiš +

JBT !!! Da bom pa tole živ dočakal pa si res nisem mislo!! Evo solze so mi potekle po licu... Ma veš kaj, naj gre vse v k.... jaz tebi dam 3+++ Za 2 mesca boš tukaj MARŠAL!! (jebeš Generale)
Odgovori
#30
Hvala vsem za mnenja.... 

..... Kupil je popoldne  XDM.
Odgovori
#31
(09-06-2016, 22:26)HenrikVIII Napisal:
(09-06-2016, 21:34)jabolko Napisal:
(09-06-2016, 20:55)HenrikVIII Napisal: Preizkusi obe pištole, pol pa kupi XDM-a

Henrik za tale komentar pa dobiš +

JBT !!! Da bom pa tole živ dočakal pa si res nisem mislo!! Evo solze so mi potekle po licu... Ma veš kaj, naj gre vse v k.... jaz tebi dam 3+++ Za 2 mesca boš tukaj MARŠAL!! (jebeš Generale)

Ma lej tako pištolo kot komentar, ki je zame res posrečen je treba ocenit realno...večkrat sem že povedal da zame ni pomembno kje je kos izdelan, šteje samo zadovoljni uporabnik...kdor je v strelstvu in pištolo uporablja potem ve da se je xdm prijel, Rex bo to še moral dokazat...ko bo, če bo pa dobi moj glas, zaenkrat pa ga dam HSu
Odgovori
#32
Roko na srce, za plinkanje je dovolj tud čebelca (če bi le 9 mm žrla). Nihče ne bo s tem 3 leta v džungli in rabi 99.9999999999% zanesljivost. Nihče ne bo zadeve metal po tleh in v diru streljal na ljudi s kalašniki. Skoraj nihče ne bo postreljal 30.000 nabojev. Konc dneva je pomembno kaj ti paše v roko in ali bi rad glancal(a) pleh al plastiko, tehnično pa sta za veliko večino strelcev pištoli praktično nerazločljivi.
Odgovori
#33
(10-06-2016, 10:11)romunov Napisal: Roko na srce, za plinkanje je dovolj tud čebelca (če bi le 9 mm žrla). Nihče ne bo s tem 3 leta v džungli in rabi 99.9999999999% zanesljivost. Nihče ne bo zadeve metal po tleh in v diru streljal na ljudi s kalašniki. Skoraj nihče ne bo postreljal 30.000 nabojev. Konc dneva je pomembno kaj ti paše v roko in ali bi rad glancal(a) pleh al plastiko, tehnično pa sta za veliko večino strelcev pištoli praktično nerazločljivi.

Thumbup Popolnoma drži!
Odgovori
#34
Imel sem učeraj v rokah rexa..in mi je odleglo da sem za prvi kos izbral xdm.xdm mi lepo sede v roke..rex pa kot da bi mel kramp v rokah..to je samo moje mnenje..imam manjše roke..kakemu medvedu bi verjetno bol odgovarjal rex.:)
Odgovori
#35
večna debata tko kot pri babah - vsakemu se drugačna dopade :-D
Odgovori
#36
ma težko boš kakega našu ko se mu naga ne dopade  :))
Odgovori
#37
tud taki so, tud taki  Whistle
Odgovori
#38
(15-06-2016, 09:37)dani_79 Napisal: ma težko boš kakega našu ko se mu naga ne dopade  :))

+1, če je normalno vezan (+,-)...  :-D
Odgovori
#39
(10-06-2016, 10:11)romunov Napisal: Roko na srce, za plinkanje je dovolj tud čebelca (če bi le 9 mm žrla). Nihče ne bo s tem 3 leta v džungli in rabi 99.9999999999% zanesljivost. Nihče ne bo zadeve metal po tleh in v diru streljal na ljudi s kalašniki. Skoraj nihče ne bo postreljal 30.000 nabojev. Konc dneva je pomembno kaj ti paše v roko in ali bi rad glancal(a) pleh al plastiko, tehnično pa sta za veliko večino strelcev pištoli praktično nerazločljivi.

Kako lahko trdiš da ne bo nihče zadeve metal po tleh sam obožujem metanje pištole v nepodrte poperje je pa res da se mi to sedaj ne zgodi več [mislim na nepodrte poperje] :)) seveda pa ne boš nikoli vedel 100% če je to res Think
Odgovori
#40
Kolikor te poznam,ti verjamem,da jo iz tega razloga ne mečeš več
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)