Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP SHOT COMPETITION .22LR
TOP SHOT strelivo je isto strelivo kot CCI standard.
Odgovori
top shot 22lr je edino strelivo, ki ga uporabljam za svoj Ruger 10-22. Dela in še poceni je. zame dovolj.
Odgovori
Probali tukaj na Walter KKM, CZ M56 ter na Brno2 - od 8ih vrst streliva (tudi RWS rifle match, RWS K600) delal najlepše grupe, pri Aguilli Golden eagle (ki se je več ne da dobiti) je bila grupa za nijanso bolj odprta.
...You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? .... NOTHING! (Monty Python)

Odgovori
Tudi sam imam M56 in je videti, da bo to naslednja hrana zanjo. Wink
Odgovori
Danes probal par vrst streliva v novi ančki, med drugim tudi Top Shot. Grupa je odlična, samo gre pa težko not u ležišče. Tko da bom raj kaj drugega uporabljal.
Odgovori
Streliva Top shot 22lr je dovolj na zalogi tako, da vabljeni v trgovino Proarmis d.o.o. na Ptujsko 97, Maribor

Danes v Rušah nov državni rekord 585 od možnih 600 z zračno pištolo. Pristrelil ga je naš sponzoriranec Kevin Venta. Zakaj vam to omenjam, ker trenira z Mk pištolo 50 m enoročno s Top Shot 22 lr.

Lp Bojan
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
(17-01-2016, 20:53)jelen Napisal: Zakaj vam to omenjam, ker trenira z Mk pištolo 50 m enoročno s Top Shot 22 lr.

vrag se ponavadi skriva v detajlih... a je tudi rekord pristrelil z istim strelivom, s katerim trenira?
Odgovori
zračna pištola
Odgovori
(17-01-2016, 22:14)Marks Napisal: zračna pištola

vidiš vraga, sem šlampast ko pes...
Odgovori
strelivo Topshot 22 LR
razdalja 15 m - hitro streljanje
CZ 75 Kadet 22LR

postrelil do sedaj 500 kom omenjenega streliva - 100% delovanje
mnenje: za "plinking" super strelivo - za tekmovanja ga bo moral pa sprobat kakšen boljši strelec kot sem sam! Mrgreen

Priponke Male slike

Odgovori
Jaz ga uporabljam v Margolinu, Toz 35 in Suhlu 150 za resne treninge, pa v Ermi M1 za neresne. Popokal kakšnih pet, šest tisoč nabojev, zastoja niti enega, grupe pa so boljše, kot sem sam, razen pri Suhlu. Za tolažbo, raztros mora bit, je vsaj kakšen muš:-) Razlike se poznajo, ko si res dober, ko štejejo res malenkosti, prej ne.
Odgovori
(24-08-2016, 19:25)mm38 Napisal: Jaz ga uporabljam v Margolinu, Toz 35 in Suhlu 150 za resne treninge, pa v Ermi M1 za neresne. Popokal kakšnih pet, šest tisoč nabojev, zastoja niti enega, grupe pa so boljše, kot sem sam, razen pri Suhlu. Za tolažbo, raztros mora bit, je vsaj kakšen muš:-) Razlike se poznajo, ko si res dober, ko štejejo res malenkosti, prej ne.

Torej za Suhla uporabljaš kaj drugega za trening? Se TopShop ne obnese najbolje?
Sprašujem namreč, ker sem ravno te dni v pogon spravil enega Suhla. Ni še bil na strelišču.
Odgovori
Tudi za Suhla ga uporabljam, samo rezultate jemljem malo z rezervo. Za prst trenirat je dober. Grin
Odgovori
Ja tale  Top Shoot je kar solidna zadeva za svojo ceno.Oblika krogle je kot pri CCI standard velocity. Eni tudi  pravijo, da je TCS isti kot CCI oziroma,da ga polnijo pri CCI-ju.Kaj pa vem? TCS je strelivo,ki ga je prva na trg plasirala Frankonia v kolikor se seveda ne motim. Sam sem ga preizkusil v vseh svojih MK pokalicah. Je uredu ni kaj za reči in tudi to drži kot je napisal Sandi,da je tu in tam kakšen flayer.Pa tudi cena je ugodna. Proti temu novemu Geco rifle je odličen, kajti ta Geco je pa sedaj en velik obup. Sicer sem bolj pristaš CCI-ja,ki se je v moji Walther UIT match zares zelo dobro odreže. Sigurno,da bom nabavil tega TCS-a in ga bom veselo uporabljal v Mk pištoli in pa v Ermi M1.

LP
Odgovori
(24-08-2016, 20:19)pegas Napisal: Eni tudi  pravijo, da je TCS isti kot CCI oziroma,da ga polnijo pri CCI-ju.Kaj pa vem? TCS je strelivo,ki ga je prva na trg plasirala Frankonia v kolikor se seveda ne motim. 

TopShot je blagovna znamka Frankonie..
In za to znamko izdeluje več proizvajalcev streliva.
V kalibru 9mm luger je za TSC naboj izdelan v Sellier&Bellot.
Tako da ja,je CCI..
Odgovori
(24-08-2016, 20:57)sandiruger Napisal: [quote pid='124954' dateline='1472062766']

Tako da ja,je CCI..

[/quote]

No potem pa bo že tako. Na mojem CCI na škatlici piše made in USA. Prodajalec mi je tudi povedal,da je sigurno iz USA saj ga on dobi od grosista kateri ga uvaža iz amerike. Če se ne motim pa na TCS piše da je za Frankonio polnjen  nekje v Nemčiji.Saj razumem ,da je danes vse mogoče pa tudi krogle so pri obeh proizvajlcih, da ne rečem kar enake. Sploh pa ni niti tako pomembno kje in kdo ga izdeluje važno,da je ugoden cenovno in pa,da dobro dela.

Lp
Odgovori
Streljano na 50m z isto puško, isti naslon, isti strelec. Meni ne deluje isto. TSC gre težko v ležišče v Match 54, CCI pa še težje.

Priponke Male slike

Odgovori
z mojo Savage MK na 50m z optiko sem delel grupo cca 2-3sm. z x-zone 1-1,5 cm. Z Remingtonom iz kartonske škatle pa sem naredil grupa cca 4-5 cm.
Torej, TopShot in remington sta dobra za streljanje s pištolo na 25m, za puško pa bo še naprej dober x-zone.
Odgovori
Tarča s CCI standard velocity. Sicer že en lep čas nazaj. Res pa je da se v puškah kot je ančka 54 pa walther UIT pa še mogoče katera druga zaklep malce trše zapre.

Priponke Male slike

Odgovori
municija je dovolj solidna, da zadovolji solidnega strelca...
za ekstreme pa ni
lphrib
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)