Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadgradnja foruma
#21
uf je hitro. odgovor dobim še preden napišem vprašanje! Mrgreen
Odgovori
#22
(13-12-2016, 22:04)Marks Napisal: uf je hitro. odgovor dobim še preden napišem vprašanje! Mrgreen

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQg0Cics3uPg8M3m-fjAdv...6opw4oAPgS]
Odgovori
#23
zanima me, če se da nekako tole vrstico naštelat še skrajno spodaj, da se mi ne bo treba koleščkat?[Image: image718.gif]


Priponke Male slike
   

Odgovori
#24
Naj vas obvestim, da bodo predvidoma danes (1.2.2017) popoldne/zvečer potekala vzdrževalna dela na strežniku in bo morda nekaj časa (upam na kakšno uro) moten dostop bo foruma in portala.

Za razumevanje se zahvaljujem.

lp
admin
administrator / Strelec.si
Odgovori
#25
(01-02-2017, 17:06)admin Napisal: Naj vas obvestim, da bodo predvidoma danes (1.2.2017) popoldne/zvečer potekala vzdrževalna dela na strežniku in bo morda nekaj časa (upam na kakšno uro) moten dostop bo foruma in portala.

Za razumevanje se zahvaljujem.

lp
admin

No, ta dela so se prestavila na danes. Torej popoldne bo morda za krajši čas moten dostop do foruma in portala.

lp
admin
administrator / Strelec.si
Odgovori
#26
Evo, kot je bilo rečeno, so bila danes na strežniku opravljena vzdrževalna dela. Zato je bil kakšnih 5-10 min moten dostop do foruma.

Oziroma je forum še vedno deloval, ampak se objave, ki so bile napisane v tem času niso shranile. Če ste slučajno v tem času kaj napisali, se to ni shranilo. Žal tega ne morem priklicati nazaj in bo treba napisati ponovno.

Verjetno teh objav ni bilo prav veliko, vseeno pa se opravičujem za težave.

lp
admin
administrator / Strelec.si
Odgovori
#27
Se mi samo zdi al manjka "Označi vse kot prebrano" v nogi foruma na prvi strani?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#28
(17-03-2017, 13:02)markojelen Napisal: Se mi samo zdi al manjka "Označi vse kot prebrano" v nogi foruma na prvi strani?

Hm, mislim da je res nekam poniknilo... bom raziskal.

Medtem pa lahko isto najdete če greste zgoraj na katerokoli od teh opcij: "Novi prispevki", "Današnji prispevki" ali "Neprebrani prispevki" in na vrhu prispevkov je enaka možnost.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#29
Ok.
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#30
Datumov ne kaze pri nekaterih prispevkih, samo vejico in uro. Kaze pa recimo "8 ur nazaj"

Popravek. Spremenil sem v eng jezik in pise sedaj Yesterday pa ura. Zgleda da manjka v slovenscini kaksna stvar tu pa tam.. Mogoce se zaradi kaksne manjkajoce stvari zalomi tudi kaj pri javascriptu za ocenjevanje...
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#31
se mi je zdelo da je to verjetno samo za poste mlajše od 24 ur ali 2 dni nazaj...
Odgovori
#32
(28-12-2017, 08:54)markojelen Napisal: Datumov ne kaze pri nekaterih prispevkih, samo vejico in uro. Kaze pa recimo "8 ur nazaj"

Evo mislim da je tole urejeno. ;)
administrator / Strelec.si
Odgovori
#33
popravljanje postov ne dela več ?
Odgovori
#34
(06-02-2018, 12:23)Marks Napisal: popravljanje postov ne dela več ?

Ne, razen pri oglasih, kot je bilo že v osnovi mišljeno.
Eden od uporabnikov je žal to zlorabil in nam nakopal težave...
administrator / Strelec.si
Odgovori
#35
hitro kot strela!
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)