Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 3.5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pištola z napisom Made in Slovenia - REX zero 1
(21-12-2016, 09:59)Marks Napisal:
(20-12-2016, 20:26)bbbbbb2011 Napisal: Ne rabiš se butati po glavi. Zdi se, da nisi v privatnem sektorju in ne veš, kako kupci nihajo, kaj je pomembno in kaj ni pomembno.
Če imaš dober izdelek, solidno ceno in dobro zgodbo, se stvar prodaja. In zelo zelo hitro se zgodi, da se zgodba spaca.

V konkretni AREX REX-1 zgodbi bi pomagalo, da Srb ne svira po svoje na frulico.

ja pa ravno zanimive zgodbe privabijo ljudi in se krešejo mnenja in pišejo knjige. o čem pa ima folk za razpravljat če je pot čisto enostavna iz risalne deske (ekrana) do mašine do prodajne police, brez zapletov? to je potem kitajc, brez 'zgodbe'...

sami ste pisali zgodbice,ki so daleč od realnosti

e tudi res ,bolje prvi v vasi kot zadnji v mestu :))
Odgovori
(21-12-2016, 10:08)kaliber Napisal:
(21-12-2016, 09:59)Marks Napisal:
(20-12-2016, 20:26)bbbbbb2011 Napisal: Ne rabiš se butati po glavi. Zdi se, da nisi v privatnem sektorju in ne veš, kako kupci nihajo, kaj je pomembno in kaj ni pomembno.
Če imaš dober izdelek, solidno ceno in dobro zgodbo, se stvar prodaja. In zelo zelo hitro se zgodi, da se zgodba spaca.

V konkretni AREX REX-1 zgodbi bi pomagalo, da Srb ne svira po svoje na frulico.

ja pa ravno zanimive zgodbe privabijo ljudi in se krešejo mnenja in pišejo knjige. o čem pa ima folk za razpravljat če je pot čisto enostavna iz risalne deske (ekrana) do mašine do prodajne police, brez zapletov? to je potem kitajc, brez 'zgodbe'...

sami ste pisali zgodbice,ki so daleč od realnosti

e tudi res ,bolje prvi v vasi kot zadnji v mestu :))

Kaliber, ali imam pavi občutek, da ti gre REX na živce...ali se motim?
Odgovori
(21-12-2016, 10:30)Ivan 22Lr Napisal:
(21-12-2016, 10:08)kaliber Napisal:
(21-12-2016, 09:59)Marks Napisal:
(20-12-2016, 20:26)bbbbbb2011 Napisal: Ne rabiš se butati po glavi. Zdi se, da nisi v privatnem sektorju in ne veš, kako kupci nihajo, kaj je pomembno in kaj ni pomembno.
Če imaš dober izdelek, solidno ceno in dobro zgodbo, se stvar prodaja. In zelo zelo hitro se zgodi, da se zgodba spaca.

V konkretni AREX REX-1 zgodbi bi pomagalo, da Srb ne svira po svoje na frulico.

ja pa ravno zanimive zgodbe privabijo ljudi in se krešejo mnenja in pišejo knjige. o čem pa ima folk za razpravljat če je pot čisto enostavna iz risalne deske (ekrana) do mašine do prodajne police, brez zapletov? to je potem kitajc, brez 'zgodbe'...

sami ste pisali zgodbice,ki so daleč od realnosti

e tudi res ,bolje prvi v vasi kot zadnji v mestu :))

Kaliber, ali imam pavi občutek, da ti gre REX na živce...ali se motim?

ne na živce mi ne gre rex, mi gredo strelci ki pišejo zgodbe neresnične 

baba čula :-D
Odgovori
Če vse te trditve držijo in so resnične bi lahko rekli, da je jabuk naredil test z 1k naboji za Veliko Srbijo,
ki ni samo do Tokija ampak zagotovo še vedno do Šentilja.

Me pa zelo veseli, da je projekt g. Božidar Blagojevića uspel in se realiziral.
Odgovori
(19-12-2016, 20:13)šimek Napisal:
(19-12-2016, 19:39)bbbbbb2011 Napisal:
(19-12-2016, 07:53)Melly Napisal: http://www.nbinat.rs/index.php/sr/produc...tol-bb22-2

"Zero 1 is actually BB210 pistols, made by Serbian engineer Bozidar Blagojevic, after he left gun factory Crvena Zastava Yugoslavia now Zastava Arms, Serbia. He made new line of pistol BB210 Gepard, this gun are modernized well known CZ99 (now EZ9 or CZ999) guns made by same factory in late 80s. After his death his son try to sell this guns to zastava but they refuse to buy it. After negotiation with Slovenians, they finally accept his terms and made his/his fathers BB 210 Gepard guns as  Rex Zero 1 gun."

Tole pišejo naši ex bratranci.... 
Za tele sem slisal se ko so se menili s Crveno Zastavo. Pa niso edini. Enkrat sem bral da so se skregali tudi okrog 5.56 kalasnikova ker je tudi nekdo (zaposleni) nekaj patentiral. Ali hotel patentirati.



Pa Srbi niso hoteli nic placati. Kolikor sem bral, so bili mnenja da je inovacija nastala v casu sluzbe.

Upam da ta Srb ki je to prodal je to prodal. Ker ce se ta ista pistola pojavlja na spletni strani je to bodisi slab dogovor ali nespostovanje dogovora.

Poslano z mojega SM-G800F z uporabo Tapatalk



Tale grda zgodba iz Srbije o firmi INAT je nadvse podobna našim podalpskim štorijam.

Zaposleni v razvojnem oddelku v CZ je pogruntal kako izboljšati njihov že izdelan model pištole in to predstavil svojim nadrejenim, vendar brez uspeha, ignoranca je bila tudi na samem vrhu odgovornih.
Nakar je človeku prekipelo in je iz inata, da dokaže vsem državnim prikoritnikom, ki so ga ignorirali, da ima prav in da je pištola resnično boljša, ustanovil firmo INAT.
Vendar so se po tem težave šele začele, saj so mu ti birokrateki začeli greniti življenje na poslovnem in zasebnem področju do te mere, da je človek umrl.

ŠE ENA NOVICA NERESNIČNA POKLICAL SEM BLAGOJEVIČA KER GA OSEBNO POZNAM ŽE 10 LET. TA JE ŽIV IN ZDRAV IN LEPO DELA ..... Clap
Odgovori
Pa si ga kaj povprašal o rexu, če sta že govorila?  Whistle
Odgovori
(22-12-2016, 14:59)JRC Napisal: Pa si ga kaj povprašal o rexu, če sta že govorila?  Whistle

PIŠTOLO SEM IMEL V ROKAH PRED 7-8 LETI
 O REXU KAJ SE DELA ME NE ZANIMA.
MI GREDO NA ŽIVCE STROKOVNJAKI GENERALI ITD KI PIŠEJO VSAK DAN BEDERIJE DA SAMO DA SO GOR.
DELAJO SAMO ŠKODO BRALCEM
Odgovori
Blagojevića sta dva, oče Božidar "Žida" Blagojević, ki je leta 1994 po odhodu iz Zastave Oružje, kjer je vodil projekt CZ99, ustanovil firmo NB I.N.A.T. (NB International New Arms Technologies) in sin Željko Blagojević, ki je direktor sedaj. Po podatkih s srbskih forumov je oče umrl leta 2005.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
(22-12-2016, 15:18)Rombon Napisal: Blagojevića sta dva, oče Božidar "Žida" Blagojević, ki je leta 1994 po odhodu iz Zastave Oružje, kjer je vodil projekt CZ99, ustanovil firmo NB I.N.A.T. (NB International New Arms Technologies) in sin Željko Blagojević, ki je direktor sedaj. Po podatkih s srbskih forumov je oče umrl leta 2005.

Lep pozdrav, Marko

NA SEJMU NA IWI PRED 7-8 LETI JE BIL PRISOTEN Z PIŠTOLO V ROKI
Odgovori
Lej, jaz ne vem kakšne zamere ima kdo do Rexa in kakšne so relacije z NB INAT in Arex.
Dokler ni nekdo objavil linka do srbske firme, nisem vedel, da v Srbiji sploh proizvajajo skoraj identična pištolo.
Zato me je zanimalo, če ima kdo kaj več informacij, kaj se je dogajalo in kako je do tega prišlo.... in ker nekateri poznajo Arex, sem pač vprašal, kako to komentirajo ... ti pa si napisal, da poznaš Blagojevića (očitno ta živega, če si danes z njim govoril) in sem še tebe vprašal, kako pa on komentira Rexa, saj zagotovo ve, da se v ZDA uspešno prodaja....
Odgovori
(22-12-2016, 15:49)JRC Napisal: Lej, jaz ne vem kakšne zamere ima kdo do Rexa in kakšne so relacije z NB INAT in Arex.
Dokler ni nekdo objavil linka do srbske firme, nisem vedel, da v Srbiji sploh proizvajajo skoraj identična pištolo.
Zato me je zanimalo, če ima kdo kaj več informacij, kaj se je dogajalo in kako je do tega prišlo.... in ker nekateri poznajo Arex, sem pač vprašal, kako to komentirajo ... ti pa si napisal, da poznaš Blagojevića (očitno ta živega, če si danes z njim govoril) in sem še tebe vprašal, kako pa on komentira Rexa, saj zagotovo ve, da se v ZDA uspešno prodaja....
No meni je zgodbo o pistoli razlagal znanec, ki ima firmo v Sloveniji in je uvazal neke gradbene materiale iz Srbije. On je poznal ljudi iz Crvene Zastave in oni so mu razlozili da se niso glih marali z enim bivsim zaposlenim.

Ce sem odkrit, kaj so imeli med sabo, me kaj dosti ne zanima. Razumem, da vsak vidi stvari drugace.

Sem pa mnenja, da se enak izdelek (ali zelo podoben) ne sme pojavljati na dveh koncih. Tocno to pa se dogaja.

Ce kdo misli da to izdelku in zgodbi ne skodi, pac naj misli. Jaz menim, da skodi.

Poslano z mojega SM-G800F z uporabo Tapatalk
Odgovori
Saj tudi mene ne zanima, kaj imajo med seboj in kdo je koga kam peljal.
Zanima pa me, kaj torej dejansko je z rexovim poreklom?
Je nastal na slovenski risalni deski, ali v Srbiji?
Da je proizvodnja ocitno v obeh drzavah je jasno.
Konec koncev je tudi Bill Gates kupil prvi dos in ga prodal ibm-u kot lasten izdelek....ampak on je kupil  Mrgreen
Odgovori
(22-12-2016, 19:40)JRC Napisal: Saj tudi mene ne zanima, kaj imajo med seboj in kdo je koga kam peljal.
Zanima pa me, kaj torej dejansko je z rexovim poreklom?
Je nastal na slovenski risalni deski, ali v Srbiji?
Da je proizvodnja ocitno v obeh drzavah je jasno.
Konec koncev je tudi Bill Gares kupil prvi dos in ga prodal ibm-u kot lasten izdelek....ampak on je kupil  Mrgreen

na vsa ta vprašanja ti lahko odgovori samo le eden in edini supersenior Žarko :))
Odgovori
Ali sem samo jaz opazil določene podrobnosti na platnicah pištole B210 na spletni strani proizvajalca "NB INAT"?

Na prvi fotografiji se vidi nekakšna poškodba na platnici na zgornji strani, na vseh fotografijah pa je z obeh strani na mestu, kjer ima Rex Zero 1 na platnicah napis "zero1", vidno prazno mesto oz. deluje, kot da je bil napis "zero1" izbrisan. Zaradi lažje predstave sem na fotografiji v priponki  pobrani s spletne strani "NB INAT" označil navedena mesta z rdečimi puščicami. Iz navedenega bi bilo sklepati, da je nekdo dobil rabljene platnice Rex Zero 1, fizično odstranil - pobrisal napisa "zero1" in jih dal na navedeno pištolo B210? Nekaj podobnega je bilo že videno pri kitajskih kopijah MP5, ko so z ročajev pobrisali - fizično odstranili Norincove označbe in jih skušali prodati kot originalne H&K.
   
Odgovori
(22-12-2016, 20:06)šimek Napisal:
(22-12-2016, 19:40)JRC Napisal: Saj tudi mene ne zanima, kaj imajo med seboj in kdo je koga kam peljal.
Zanima pa me, kaj torej dejansko je z rexovim poreklom?
Je nastal na slovenski risalni deski, ali v Srbiji?
Da je proizvodnja ocitno v obeh drzavah je jasno.
Konec koncev je tudi Bill Gares kupil prvi dos in ga prodal ibm-u kot lasten izdelek....ampak on je kupil  Mrgreen

na vsa ta vprašanja ti lahko odgovori samo le eden in edini supersenior Žarko :))

zadevo poznam v nulo,mene zanima samo da spravimo ven  generale, quasi strelce ,strokovnjake ,butalce ki pišejo vsak dan bederije in zavajajo strelce z glupi nasveti in novicami ne previrjane.
Odgovori
ja ja sej vem, da veliko veš, samo nikoli nočeš nič povedat, samo neki jamraš tako kot naprimer v tej temi, ki vsi čakamo samo še na tvoj odgovor Mrgreen
http://www.strelec.si/forum/thread-16808-page-2.html

Kar se tiče oseb, ki te motijo (generale, quasi strelce ,strokovnjake ,butalce ki pišejo vsak dan bederije in zavajajo strelce z glupi nasveti in novicami ne previrjane),
imaš vso možnost ARGUMENTIRANO dokazovat njihovo zmoto in zavajanje.

In ne pozabi, skrajni čas bi že bil, da svoje znanje začneš deliti z nami!
Odgovori
(22-12-2016, 22:21)kaliber Napisal: zadevo poznam v nulo,mene zanima samo da spravimo ven  generale, quasi strelce ,strokovnjake ,butalce ki pišejo vsak dan bederije in zavajajo strelce z glupi nasveti in novicami ne previrjane.

Predlagam ti, da se postaviš sredi ljubljanske tržnice in to nadutost začneš *prodajati*. Bogat boš v sekundi.
Odgovori
(22-12-2016, 21:15)Matej045 Napisal: Ali sem samo jaz opazil določene podrobnosti na platnicah pištole B210 na spletni strani proizvajalca "NB INAT"?

Na prvi fotografiji se vidi nekakšna poškodba na platnici na zgornji strani, na vseh fotografijah pa je z obeh strani na mestu, kjer ima Rex Zero 1 na platnicah napis "zero1", vidno prazno mesto oz. deluje, kot da je bil napis "zero1" izbrisan. Zaradi lažje predstave sem na fotografiji v priponki  pobrani s spletne strani "NB INAT" označil navedena mesta z rdečimi puščicami. Iz navedenega bi bilo sklepati, da je nekdo dobil rabljene platnice Rex Zero 1, fizično odstranil - pobrisal napisa "zero1" in jih dal na navedeno pištolo B210? Nekaj podobnega je bilo že videno pri kitajskih kopijah MP5, ko so z ročajev pobrisali - fizično odstranili Norincove označbe in jih skušali prodati kot originalne H&K.

Lepo si opazil. Ta pištola, ki je na sliki je narejena v SLO v Arexu.
Odgovori
(22-12-2016, 22:21)kaliber Napisal:
(22-12-2016, 20:06)šimek Napisal:
(22-12-2016, 19:40)JRC Napisal: Saj tudi mene ne zanima, kaj imajo med seboj in kdo je koga kam peljal.
Zanima pa me, kaj torej dejansko je z rexovim poreklom?
Je nastal na slovenski risalni deski, ali v Srbiji?
Da je proizvodnja ocitno v obeh drzavah je jasno.
Konec koncev je tudi Bill Gares kupil prvi dos in ga prodal ibm-u kot lasten izdelek....ampak on je kupil  Mrgreen

na vsa ta vprašanja ti lahko odgovori samo le eden in edini supersenior Žarko :))

zadevo poznam v nulo,mene zanima samo da spravimo ven  generale, quasi strelce ,strokovnjake ,butalce ki pišejo vsak dan bederije in zavajajo strelce z glupi nasveti in novicami ne previrjane.

(22-12-2016, 20:06)šimek Napisal:
(22-12-2016, 19:40)JRC Napisal: Saj tudi mene ne zanima, kaj imajo med seboj in kdo je koga kam peljal.
Zanima pa me, kaj torej dejansko je z rexovim poreklom?
Je nastal na slovenski risalni deski, ali v Srbiji?
Da je proizvodnja ocitno v obeh drzavah je jasno.
Konec koncev je tudi Bill Gares kupil prvi dos in ga prodal ibm-u kot lasten izdelek....ampak on je kupil  Mrgreen

na vsa ta vprašanja ti lahko odgovori samo le eden in edini supersenior Žarko :))

zadevo poznam v nulo,mene zanima samo da spravimo ven  generale, quasi strelce ,strokovnjake ,butalce ki pišejo vsak dan bederije in zavajajo strelce z glupi nasveti in novicami ne previrjane.

(22-12-2016, 20:06)šimek Napisal:
(22-12-2016, 19:40)JRC Napisal: Saj tudi mene ne zanima, kaj imajo med seboj in kdo je koga kam peljal.
Zanima pa me, kaj torej dejansko je z rexovim poreklom?
Je nastal na slovenski risalni deski, ali v Srbiji?
Da je proizvodnja ocitno v obeh drzavah je jasno.
Konec koncev je tudi Bill Gares kupil prvi dos in ga prodal ibm-u kot lasten izdelek....ampak on je kupil  Mrgreen

na vsa ta vprašanja ti lahko odgovori samo le eden in edini supersenior Žarko :))

zadevo poznam v nulo,mene zanima samo da spravimo ven  generale, quasi strelce ,strokovnjake ,butalce ki pišejo vsak dan bederije in zavajajo strelce z glupi nasveti in novicami ne previrjane.

Ja res Žarko mislim da močno pretiravaš...to kar očitaš drugim si v največji meri sam, še ene stvari nisi argumentiral najbolje da se odjaviš oziroma samoukineš v nasprotnem pa povej, kdo so ti po tvoje butalci  na tem forumu, vemo kdo odloča o neprimirnosti  ti sigurno ne...torej prenehaj žalit forumaše in raje kaj koristnega objavi ali pa Silenced
Želim ti srečne praznike  in raje treniraj za naslednjo sezono Hand
Odgovori
(23-12-2016, 09:33)Bobo Napisal:
(22-12-2016, 21:15)Matej045 Napisal: Ali sem samo jaz opazil določene podrobnosti na platnicah pištole B210 na spletni strani proizvajalca "NB INAT"?

Na prvi fotografiji se vidi nekakšna poškodba na platnici na zgornji strani, na vseh fotografijah pa je z obeh strani na mestu, kjer ima Rex Zero 1 na platnicah napis "zero1", vidno prazno mesto oz. deluje, kot da je bil napis "zero1" izbrisan. Zaradi lažje predstave sem na fotografiji v priponki  pobrani s spletne strani "NB INAT" označil navedena mesta z rdečimi puščicami. Iz navedenega bi bilo sklepati, da je nekdo dobil rabljene platnice Rex Zero 1, fizično odstranil - pobrisal napisa "zero1" in jih dal na navedeno pištolo B210? Nekaj podobnega je bilo že videno pri kitajskih kopijah MP5, ko so z ročajev pobrisali - fizično odstranili Norincove označbe in jih skušali prodati kot originalne H&K.

Lepo si opazil. Ta pištola, ki je na sliki je narejena v SLO v Arexu.

Fotošop jim ni jaka strana? :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 6 Gost(ov)