Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internal Server Error
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@strelec.si to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

URL ki ga odpiram je: http://www.strelec.si/forum/search.php?action=unreads
Odgovori
Ja, tole se zadnje čase spet bolj pogosto dogaja.
Odgovori
Enkrat na 3 dni dobim tole.
Ali pa 508 - resource limit is reached.

Treba hosting menjat.
Odgovori
Ja, tole je kar težava, zaradi tega smo zadnjič menjali hosting, pa se še vedno pojavlja, oziroma se večkrat.
Očitno nekaj porablja veliko CPU, pa moram ugotoviti kaj.
Če ima kdo več znanja glede PHP, Apache-a, MySQL, Cpanela, bi bil vesel kakšnega nasveta. Seveda na privatno sporočilo ali email.
lp
administrator / Strelec.si
Odgovori
tole je pa sedaj že hudo moteče, vsaj 10x moram kliknit in refrešat da mi sploh eno stran odpre
Odgovori
Kaj pa pravijo stat orodja? Ala mpstat, sysstat ...
Tu bi moral videt kaj te j
Odgovori
Hm, zdaj pa ne vem če je res tako. Pravkar gledam loge in v zadnjih recimo 12 urah je teh napak zanemarljivo.
Za primer, do včeraj je bilo html "500" napak skoraj okrog 10%, zdaj pa jih je manj kot 0,4%.
Tudi razporejene so dokaj normalno da očitno nima samo kakšen uporabnik vseh skupaj, ostali pa nič.

Ne morem si še oddahnit, ampak definitivno je zdaj bistveno manj napak kot recimo pred 24 urami, kar se tudi pozna pri obremenitvi resursov na strežniku.
Odgovori
tudi sam sem ze vceraj opazil, da veliko bolje deluje  Clap
Odgovori
No, da ne bo izgledalo da se samo jaz trudim. Tule ima precej zaslug @red_mamba, ki je očitno večji stručko v teh zadevah. Wink

Kot rečeno, vedno je prostor za izboljšave in trudimo se naprej...
Odgovori
Clap Clap
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)