Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.22lr za ženo
#1
Živjo, rad bi kupil 22lr puško ali pištolo za navdušit ženo nad tem čudovitim športom in me zanimajo vaši predlogi. Mogoče ruger 64...?
Še nikoli ni streljala in ima rosnih 30 ?

Lp
Odgovori
#2
Tole :)

[Image: walther-p22-hotpink.jpg]
Odgovori
#3
Kupi tisto ki ji je vsec.. vse ostalo so komplikacije in pol ne ves ker kos je top3 od top10. Prvi kos kupis po lepoti, drugi pa po potrebah.
Odgovori
#4
Rozastih trenutno res nimamo, so pa vseeno lepe igračke;)

GSG 922
GSG Firefly

Savage Mark 2 F
WS Xocet
Odgovori
#5
Jaz sem ji obljubil, da jo bom peljal streljat z mano. Samo starih vojaških pušk ji res nebi dal za strelat, bi jo odneslo  :)) zato, sem mislu kupit eno .22lr , da bi tudi ona lahko probala in se mogoče navdušla nad streljanjem hehe. 

lp
Odgovori
#6
Aha, poceni strelivo za njo.Ti pa 50 BMG
Odgovori
#7
... kaj pa če namesto nekaj v 22LR kupiš kakšno boljšo zračno puško?

... strelivo poceni, načeloma lahko streljaš tudi kje drugje ...

lp upor500
Odgovori
#8
(24-02-2017, 09:20)upor500 Napisal: ... kaj pa če namesto nekaj v 22LR kupiš kakšno boljšo zračno puško?

... strelivo poceni, načeloma lahko streljaš tudi kje drugje ...

lp upor500

Boljša zračna puška (aka na stisnjen zrak - kategorija: boljše) bo dražja od 22lr...
Na vzmet (prelamača) jo bo verjetno samo minilo... ;)
Odgovori
#9
Ma manj od .22 ji tudi ne dam hehe. Če ne jo bo res minilo. Pomoje polavtomatsko, da ji ni treba še prožit. En pocen dalnigled imam, tako, da bi lahko gor dal.
Odgovori
#10
(24-02-2017, 10:05)Ronzi83 Napisal: Ma manj od .22 ji tudi ne dam hehe. Če ne jo bo res minilo. Pomoje polavtomatsko, da ji ni treba še prožit. En pocen dalnigled imam, tako, da bi lahko gor dal.

Prožit bo morala pa v vsakem primeru!  Mrgreen
Odgovori
#11
(24-02-2017, 00:55)Ronzi83 Napisal: Živjo, rad bi kupil 22lr puško ali pištolo za navdušit ženo nad tem čudovitim športom in me zanimajo vaši predlogi. Mogoče ruger 64...?
Še nikoli ni streljala in ima rosnih 30 ?

Lp

Mal preleti strelca. Je bilo že veliko napisanega. Na hitro. Sam bi se izogibal, pištolam, ki so imitacije 9mm\45 ACP pištol...razni GSG, Sig Sauerji, Sam imam Muskitota, je izredno občutljiv na strelivo. Brez zastojev mi dela edino na Blazez, ki se ga pa ne da več dobiti. Kakšna Beretta M70 se dobi zelo ugodno. Če imaš pa dost denarja pa kak Ruger mk III\IV. Je pa tud na bolhi nekaj izbire. Kak FN je super pištola...
Odgovori
#12
Moja ima FN150 pa ji ustreza. Doseže vse in jo lepo drži z malimi rokami. Prebavlja vso municijo brez problema.
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#13
(24-02-2017, 01:54)dex Napisal: Tole :)

[Image: walther-p22-hotpink.jpg]

ne ga f**at no, sem diplomiru na tej pištoli, če nimaš veselja jo twikat pa brust en kup napakc, pol stran od tega

Odgovori
#14
Jaz bi na tvojem mestu kupil Anschutz ali pa kaj ekvivalentnega. Verjetno se ne bo navdusila nad streljanjem samo zaradi tega ker ji bo orozje vsec, ker bo lepe barve,... Ce se bo navdusila in to ne samo za par tednov, se bo takrat, ko bo nekaj zadela in puske so bolj precizne kot pistole (Anschutz se posebej). Na zacetku ji lahko das streljat na tarco, ko bos videl da ima kolko tolko grupo, da res ni zelo razsipano, lahko doma sprintas tarco potapljanje ladjic in streljata skupaj. Ti mogoce stoje, ona leze, da bo imela manjso prednost. Ko te bo premagala se ji bo zdelo se boljse. Tako lahko imata en skupen hobi. Cez cas ji lahko das tudi kaksne predmete, npr prazen tulec od 9mm, 22lr,... Potem bos pa videl ali ji je res vsec in bi rada streljala na tarco za rezultat ali pa ji je vsec kot hobi. Pac moj predlog.
Ce pa ji slucajno ne bo vsec, pa se zmeraj ostane tebi kvalitetna precizna puska. :)
Odgovori
#15
(24-02-2017, 11:14)MPMatchMaster Napisal: Ce pa ji slucajno ne bo vsec, pa se zmeraj ostane tebi kvalitetna precizna puska. :)
Torej kupi tisto, ki je tebi všeč. Ne več spraševat.
Sem pa večkrat videl, da je gospodinja po par poizkusih vse take inštruktorje posekala. Tako smo imeli v ekipi in je edina ženska, ki je z vojaško puško kdajkoli streljala na Sinjski alki.
Ne podcenjevat žensk.
Odgovori
#16
Žensk res ni za podcenjevat, glede strelstva :)

Ko sem bi na tečaju za varno rokovanje z orožjem so imele ženske v moji skupini bistveno boljši rezultat na tarči kot moški. 

Ko je moja žena tudi poizkusila streljat je imela tudi boljši rezultat. Jaz to prepisujem samo temo da ženske dejansko poslušajo(pa naj se sliši še tako smešno, da ženske poslušajo:) nasvete za področje, ki ga ne poznajo in vse upoštevajo

Mi bi pa vedno nekaj po svoje :)
Odgovori
#17
@ Ronzi83 - Se ukvarjaš s strelstvom?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#18
V to debato glih paše vic:
vpraša sin mamo : "Mami zaka ati cik cak po dvorišču laufa a ga nimaš več rada ?"
mama: "Tih bod mulc pa patrone podaji !" :-D
Odgovori
#19
http://www.ruger.com/products/1022Carbine/models.html

Za navdušit jo strelat bo tole najbolš, postaviš kakšno tarčo pa par piksen pa je rešeno.
Odgovori
#20
ce dobis rabljeno FN150
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)