Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9x19 pištole, kaj se splača
#1
V kratkem namervam pridobit nabavno dovoljenje in me zanima kaj se plača nabavit, od vseh znamk, sam recimo do ene zmerne cene, in ali se splača rabljeno? ogledujem si glocke, pol CZ ful hvalijo, kaj je A!e dobrega? sigsauer vem da je sam je drago ko strela. recimo tja do 180k dam največ.
Odgovori
#2
hja...kaj nemeravas streljat...ipsc,precizno, idpa...

za ipsc-idpa pistole je blo ogromno govora na forumu orto, tam si lahko kaj preberes, vsi propagirajo CZ 75 SP01 in pa glocka v kalibru 9x19, potem se kak HS v istem kalibru al pa CZ 75 tactical sports...

o preciznih je blo tud velik napisanga sam mal je treba prebrskat [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
#3
ja precizno zaenkrat ja.
ogledujem si glocka 34. ima malo daljA!o cev kot osatli, kake so omejitve pri tem?
Odgovori
#4
Ma ni neke formule, po kateri bi rekel, da je ta ali ona piA!tola najboljA!a. Vsak ima svoje preference in z vsako od bolj uveljavljenih piA!tol boA! lahko super pokal. V glavnem drA3i "kolikor dnarja, toliko muzike". Videl pa sem A3e vse sorte, z na videz nekonkurenčnimi piA!tolami se da streljat super, če jo kdo "poA!teka". Čimveč jih probaj in boA! takoj videl kaj ti leA3i in kaj ne... Po mojem se za svoje dinarčke največ dobi pri CZ, ampak to je spet stvar okusa...
[img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#5
ja to je res. kako pa kaj zaupate rabljenim kosom? nikoli ne veA! kolio je postreljenega v resnici in kako je vzdA3evano ne. me je pritegnila ena para ordance. baje so zelo zelo dobre piA!tole.
Odgovori
#6
rabljeno kot rabljeno. enako kot pri avtih, samo da tu morda A!e bolj natančno - če veA! od koga kupujeA!, kaj je počel s kosom je OK, drugače pa seveda riziko.
Odgovori
#7
Če boA! streljal tudi v IDPA, potem ČZ SP01 A3al odpade. Ne ustreza predpisom, vsaj zaenkrat je tako. Če jo nekoliko "olajA!aA!", jo lahko spraviA! v ESP, nikakor pa ne v SSP.
Če boA! streljal v IASC in/ali IPSC, potem je SP01 menda odlična izbira.

Pri izbiri je najbolje, če najprej preizkusiA! več različnih piA!tol in se potem na podlagi izkuA!enj odločiA! za nakup.
Odgovori
#8
Pred kratkim sem nabavil CZ Sp01 Shadow, zelo zadovoljen.  Probaj vse živo kar ti pride pod roko pol boš pa vidu kaj ti najbolj sede v dlan.
Odgovori
#9
(06-05-2017, 20:46)Yedu Napisal: Pred kratkim sem nabavil CZ Sp01 Shadow, zelo zadovoljen.  Probaj vse živo kar ti pride pod roko pol boš pa vidu kaj ti najbolj sede v dlan.

... verjetno bo zelo vesel tvojega odgovora, še posebej, če se drži tistega reka: "Bolje pozno kot nikoli."  :))

... baje po 10,5 letih vse prav pride ...

lp upor500
Odgovori
#10
jaz sem eno vprašal pred 15 leti če bo dala .upam da bo pozno kot pa nikoli :)
Odgovori
#11
(06-05-2017, 21:14)jagdsport Napisal: jaz sem eno vprašal pred 15 leti če bo dala .upam da bo pozno kot pa nikoli :)

... bodi previden pri takšnih željah ...

... da ti razložim:

Mlad študent je bil brez denarja, zato je na vhodna vrata stanovanja v bloku obesil napis:

Nudim ****** usluge:
- na postelji - 100€
- na kavču - 50e
- na tleh - 25€

Mimo pride stara ženica (>85 let), prebere napis, odhiti v svoje stanovanje, vzame denar ter se vrne in potrka.
Mladenič ji odprem, ona pa mu pomoli pod nos 100€. Seveda ni bil najbolj pri volji, ko jo je videl, ampak denar je denar. Vzame ga in ji reče: "Kar naprej v spalnico.", starka pa mu odgovori: "Ne, za 100€ hočem 4krat na tleh."

lp upor500

P.s.: Se opravičujem za smetenje, ampak tale tema je že itak izven vsakega normalnega časovnega okvira.
Odgovori
#12
U mater božjo tema stara :)

No kakorkoli, Glocka 17 Gen4 imam sedaj :)
Odgovori
#13
(06-05-2017, 22:09)upor500 Napisal:
(06-05-2017, 21:14)jagdsport Napisal: jaz sem eno vprašal pred 15 leti če bo dala .upam da bo pozno kot pa nikoli :)

... bodi previden pri takšnih željah ...

... da ti razložim:

Mlad študent je bil brez denarja, zato je na vhodna vrata stanovanja v bloku obesil napis:

Nudim ****** usluge:
- na postelji - 100€
- na kavču - 50e
- na tleh - 25€

Mimo pride stara ženica (>85 let), prebere napis, odhiti v svoje stanovanje, vzame denar ter se vrne in potrka.
Mladenič ji odprem, ona pa mu pomoli pod nos 100€. Seveda ni bil najbolj pri volji, ko jo je videl, ampak denar je denar. Vzame ga in ji reče: "Kar naprej v spalnico.", starka pa mu odgovori: "Ne, za 100€ hočem 4krat na tleh."

lp upor500

P.s.: Se opravičujem za smetenje, ampak tale tema je že itak izven vsakega normalnega časovnega okvira.
Res sem ga mimo pihil, časovno gledano. Imata pa lepe življenske zgodbe, kakorkoli bi bil raje na mestu jagdsporta, če je bila pred 10,5 leti za podret bo tudi čez 15 let dobra.  upor 500 se pa ukvarja z 85 letnicami to je pa res izven časovnega okvirja.
lp, Yedu
Odgovori
#14
(07-05-2017, 11:20)Yedu Napisal: Res sem ga mimo pihil, časovno gledano. Imata pa lepe življenske zgodbe, kakorkoli bi bil raje na mestu jagdsporta, če je bila pred 10,5 leti za podret bo tudi čez 15 let dobra.  upor 500 se pa ukvarja z 85 letnicami to je pa res izven časovnega okvirja.
lp, Yedu

... bravo ... poleg površnega branja si spisoben tudi sprejemanja napačnih sklepov ...

lp upor500
Odgovori
#15
:))
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#16
(07-05-2017, 11:28)upor500 Napisal:
(07-05-2017, 11:20)Yedu Napisal: Res sem ga mimo pihil, časovno gledano. Imata pa lepe življenske zgodbe, kakorkoli bi bil raje na mestu jagdsporta, če je bila pred 10,5 leti za podret bo tudi čez 15 let dobra.  upor 500 se pa ukvarja z 85 letnicami to je pa res izven časovnega okvirja.
lp, Yedu

... bravo ... poleg površnega branja si spisoben tudi sprejemanja napačnih sklepov ...

lp upor500

uredu, površno berem in napačno sklepam, razumem pa tudi ne kaj ima veze tvoja zgodba o 85 letnici z mojim komentarjem oz. z jagdsportovim
Odgovori
#17
Tipi bodo poskrbeli, da hitro dobiš trdo kožo na tem forumu, nič drugega. Imajo dobre namene, tako kot si ga imel ti, s svojim odgovorom na sicer že malo zaprašeno temo.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)