Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup 9x19mm Pištole
#41
Če te je navdušil CZ, Walterja sploh ne vzami v roke škoda nabojev... Pomoje najbolj s kakšnim trgovcem, strelskim kljubom da preizkusiš čim več.
Odgovori
#42
Kaj pa Boško?
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#43
Po mojem se tudi pri Boškotu dobi vse našteto.
Odgovori
#44
Ne spreglej tega kosa: 


Sem že parkrat streljal z njim ker ga ima kolega in je odlična pištola! Močno razmišljam da bi ga kupil tudi sam. 

https://www.rojal.si/si/shop/pravo-orozj...-9x19.html

Po vseh testih na netu je bil deležen samo pohval, cena je pa tudi kar dober faktor!
Pew pew!
Odgovori
#45
Znosimo denar Turkom, jao bože. Tudi kakšen evropski kos se dobi ugodno.
Odgovori
#46
In slovenski (proarmis kot najlepse pistole, ali pa v nizjem cenovnem rangu rex)
Odgovori
#47
Jaz še zmeraj trdim da če sta cena  in kvaliteta usklajeni je to to. Če pa je nekaj drago še ne pomeni, da je dobro lahko, da je samo lepo.
Odgovori
#48
(21-06-2017, 16:54)ggrreo Napisal: Znosimo denar Turkom, jao bože. Tudi kakšen evropski kos se dobi ugodno.

Dajte nehat s tem gostilniškim patriotizmiom! Človek bo kupil pač tisto kar mu odgovarja, pa če je narejeno v Svazilandu.
Me prav zanima če ste v Hoferju tud tako striktni...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#49
Koda:
, CZ Shadow pa se počutim, kot da je del oz. podaljšek moje roke. 

Mislim, da s tem kosom (navaden Shadow) ne boš zgrešil. Na MPC dajo nekje -5% popusta, če je kosov več pa še kak procent poleg. Tudi jaz se odločam za tega, kar se tiče dinamike. Zadnji nastavljiv merek moraš še dodati cca. 60eur. Potem pa te stane nekje 120eur sprememba mehanizma, a tukaj marsikdo ne nadgradi, ker je baje že v osnovi OK. Fajn je tudi to, ker imaš poleg mislim, da tri nabojnike. Potem dokupiš še samo nosilec za pas 20eur+ tok 25eur. Pa si pripravljen za dinamiko.
Odgovori
#50
Za dinamiko ne rabiš nastavljivega merka.. je klasični še boljši ker manj s strahom zagrabiš pri repetiranju.. če ti CZ leži v roki ne kompliciraj, odloči se edino ali hočeš plastiko ali metal.. 

Lp
Odgovori
#51
Tudi jaz bi se pridružil temi, ker sem pred nakupom prve pištole.
Nikakor se ne morem odločiti kateri kaliber bi vzel.
Odločam se med 9mm Parabelum, 9mm NATO in 9 mm Luger.
Zadnji zveni Nemško in verjamem, da ne more biti slab.
Zanima ne kateri je boljši v praksi. Kateri je za dinamiko, kateri za precizno ...?
Odgovori
#52
(22-06-2017, 12:21)Barbapapa Napisal:
(21-06-2017, 16:54)ggrreo Napisal: Znosimo denar Turkom, jao bože. Tudi kakšen evropski kos se dobi ugodno.

Dajte nehat s tem gostilniškim patriotizmiom! Človek bo kupil pač tisto kar mu odgovarja, pa če je narejeno v Svazilandu.
Me prav zanima če ste v Hoferju tud tako striktni...

Trenutno to nima kakšne večje veze s patriotizmom. Bolj z zdravo pametjo. Tudi sam jih ne mislim financirat.
Odgovori
#53
To mi deli Matkurja!
Pozabu si še 9x19, ta je pa res zajeban.

Odgovori
#54
(22-06-2017, 18:29)Mat Kurja Napisal: Tudi jaz bi se pridružil temi, ker sem pred nakupom prve pištole.
Nikakor se ne morem odločiti kateri kaliber bi vzel.
Odločam se med 9mm Parabelum, 9mm NATO in 9 mm Luger.
Zadnji zveni Nemško in verjamem, da ne more biti slab.
Zanima ne kateri je boljši v praksi. Kateri je za dinamiko, kateri za precizno ...?

Bom na kratko: 9mm Parabellum če treniraš za vojno, 9mm NATO če treniraš za mirovne misije na ... no vseeno kje, 9 mm Luger je pa za nostalgično navdahnjene zbiratelje.
9x19 je pa za matematike.
Odgovori
#55
Kaj pa jugo Kaligarič duga devetka

Ops zatipkal sm se Kaliber duga devetka
Odgovori
#56
(22-06-2017, 18:29)Mat Kurja Napisal: Tudi jaz bi se pridružil temi, ker sem pred nakupom prve pištole.
Nikakor se ne morem odločiti kateri kaliber bi vzel.
Odločam se med 9mm Parabelum, 9mm NATO in 9 mm Luger.
Zadnji zveni Nemško in verjamem, da ne more biti slab.
Zanima ne kateri je boljši v praksi. Kateri je za dinamiko, kateri za precizno ...?

Kar odloči se za nemškega, ne moreš zgrešit!

Poslano z mojega SM-T585 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#57
(22-06-2017, 20:29)turist Napisal: Kar odloči se za nemškega, ne moreš zgrešit!

Njemačka medicina najbolja je u svjetu...
Odgovori
#58
... ko sem bil še jaz mlad, si bil največji frajer, če si imel Poljskega Fiata P126 ... potem so prišli na vrsto tisti z Pičipokiji, sledili so jim lastniki Peglc, najnižja kasta pa so bili tisti z Bolhami ...

lp upor500
Odgovori
#59
Zdaj sem še bolj zmeden. Očitno se bom moral obrnit na profiče. Policijo ali pa vojsko. Hvala za izčrpne odgovore.
Odgovori
#60
(22-06-2017, 19:24)mm38 Napisal:
(22-06-2017, 18:29)Mat Kurja Napisal: Tudi jaz bi se pridružil temi, ker sem pred nakupom prve pištole.
Nikakor se ne morem odločiti kateri kaliber bi vzel.
Odločam se med 9mm Parabelum, 9mm NATO in 9 mm Luger.
Zadnji zveni Nemško in verjamem, da ne more biti slab.
Zanima ne kateri je boljši v praksi. Kateri je za dinamiko, kateri za precizno ...?

Bom na kratko: 9mm Parabellum če treniraš za vojno, 9mm NATO če treniraš za mirovne misije na ... no vseeno kje, 9 mm Luger je pa za nostalgično navdahnjene zbiratelje.
9x19 je pa za matematike.

Karkoli samo 9x19 ne, ker pol ne moreš čez našo zahodno mejo. Jaz imam za vsak slučaj kar obe 9x19 in 9mm Luger. Zadnjič so me poljaki v Italiji šolali, da preveč kompliciram in bi komot 9mm Luger sabo na tekmo vzel, samo tulce moraš prebrati.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 2 Gost(ov)