Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lee pro 1000
#21
Pokliči pa ti bo zrihtal...
031 631 801 klavdij
Odgovori
#22
Hvala
Odgovori
#23
Pozdravljen, pred par meseci sem se tudi jaz odločal o nakupu večpostajne preše in po nasvetu Jabolka sem naročil v Stitri lee pro 1000. Naročilo sem s sinovo pomočjo nekako izpolnil, čeprav zna tudi on italijansko največ tri besede. Nato sem šel na banko in prešo s poštnino vred vplačal in v Stitro po mailu poslal kopijo bančnega nakazila. Potem sem čakal, pa še malo čakal in ko se mi je zdelo, da bi po kakšnem mesecu paket iz Italije pa že moral priti pa čeprav peš, sem našel nekoga, ki obvlada italijanščino in je po telefonu poklical, kje se je zataknilo. No, sicer prijazen ženski glas mu je razložil, da preše nimajo na zalogi, je pa naročena iz Amerike. Dokaj potolažen sem potem spet čakal in še malo čakal, po približno 2 mesecih in pol pa sem le dobil obvestilo, da je pa sedaj preša že na poti v Slovenijo. Potem sem še kakšen teden počakal, ker so jo iz meni neznanega razloga poslali še malo na izlet v Avstrijo, no na koncu je le prišla do mene. Tukaj se moram zahvaliti g. Tinetu alias Jabolku, ki mi je potem brez čakanja prišel nastavit prešo in mi razložil delovanje in nekatere male skrivnosti omenjene preše. Po začetnem uvajanju in manjših težavah s podajanjem netilk mi je zalaufalo in sedaj  preša dela brez problema, res pa še nisem dosegel hitrosti, o kateri pišete nekateri stari mački. Zato se mi zdi, da je preša vredna svojega denarja, še posebej, ker so zraven tudi matrice za željeni kaliber, ki so vredne okoli 50 eur, če jih kupiš posebej. Vsak sam pa mora presoditi, ali je pripravljen čakati 3 mesece na prešo, če jo slučajno nimajo na zalogi, kot se je zgodilo v mojem primeru. Grauwolf jih ima tudi na zalogi, sicer so malo dražje, paket pa preverjeno pride v enem tednu.
Strelski pozdrav Božo
Odgovori
#24
Zadeva z dostavami mi je bila že pred časom namignjena, zato prešo naročam že sedaj. Mudi se mi nič, ker pred zimo itak ne rabim/mislim polnit (pomanjkanje časa in dokaj solidna zaloga za moje potrebe). Pri Grauwolfu pa zadeve nimajo na lagerju in je čas dostave neznan - tako, da sem približno na istem. Kot sem napisal, me čas ne preganja in sem pripravljen čakat.

Hvala in Lp
Odgovori
#25
Strobl.cz

Naročil. Dobil.

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk
lp Melly
Odgovori
#26
(05-08-2017, 08:45)Melly Napisal: Strobl.cz

Naročil. Dobil.

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk

Tudi jaz sem naročil prešo, matrice, trimer itd. preko strobl-a in sem dobil vse brez problemov. Pa tudi cena se mi zdi dokaj dobra, plus tega sem dobil popust z malo jamranja :D
Odgovori
#27
Jaz na Stitri narocil in placal v petek. Nimajo na zalogi, so mi pa zagotovili, da jo dobim prvi teden v septembru.
Odgovori
#28
(05-08-2017, 21:01)strup Napisal: Jaz na Stitri narocil in placal v petek. Nimajo na zalogi, so mi pa zagotovili, da jo dobim prvi teden v septembru.

Narocil v stitri 6.6. Lee pro 1000 in malenkosti... placal preko paypala, potrdilni mail da so dobil nakazilo sedaj pa se vedno cakam,... na 4 maile nikakrsnega odgovora, taljansko pa zal ne znam. 
Torej jim je ocitno "zmanjkalo" ze pred casom
Odgovori
#29
Me so zagotovili, da pride roba konec avgusta in bo prvi teden v septembru pri meni.... ce ne bo jih pac poklicem..
Odgovori
#30
Meni so včeraj poslali mail, da imajo sicer težave s PayPal računom in ne morejo sprejeti mojega plačila (me obvestijo ko bo OK), ter me obenem z veseljem obveščajo, da pošiljka iz USA pride že ta teden.

Plačal bi pa rad - pa ne gre Snooty
Odgovori
#31
Kje se torej splača naročit to prešo, da je najboljše razmerje med ceno/dobavljivostjo/poštnino/komplikacijami (ne znam 3 besed italijansko, nemško znam nekaj bolje).

Hvala in lp,
Aleš
Odgovori
#32
Strobl

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk
lp Melly
Odgovori
#33
(29-08-2017, 08:24)Melly Napisal: Strobl

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk

Stitria oćino ne, od 6.6. ko sem plačal (za 2 različni) nisem dobil ne robe ne odgovora... žal pa ne znam Italjansko drugega kot Va falcuno!
Odgovori
#34
Sicer se še ne spoznam na tele preše,vendar sem našel eno stran,ki je kar ugodna.Sam bi rad kupil eno tako navadno,na tej strani je imel Lee 30% popust,a le do zadnje nedelje.Bi dobil komplet set za 130€,pa sem zamočil.

https://www.brownells-deutschland.de/epa...encyID=EUR
Odgovori
#35
(29-08-2017, 10:16)Bost Napisal:
(29-08-2017, 08:24)Melly Napisal: Strobl

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk

Stitria oćino ne, od 6.6. ko sem plačal (za 2 različni) nisem dobil ne robe ne odgovora... žal pa ne znam Italjansko drugega kot Va falcuno!

Očitno si mislil "Va fanculo" :-D

(29-08-2017, 11:10)ssecnik Napisal: Sicer se še ne spoznam na tele preše,vendar sem našel eno stran,ki je kar ugodna.Sam bi rad kupil eno tako navadno,na tej strani je imel Lee 30% popust,a le do zadnje nedelje.Bi dobil komplet set za 130€,pa sem zamočil.

https://www.brownells-deutschland.de/epa...encyID=EUR

Brownells ne pošilja v Slovenijo!
Odgovori
#36
Če želiš ti jaz zrihtam Lee pro 100 na drugo roko, 190€ + poštnina iz tujine, 9mm luger
Odgovori
#37
(29-08-2017, 11:10)ssecnik Napisal: Sicer se še ne spoznam na tele preše,vendar sem našel eno stran,ki je kar ugodna.Sam bi rad kupil eno tako navadno,na tej strani je imel Lee 30% popust,a le do zadnje nedelje.Bi dobil komplet set za 130€,pa sem zamočil.

https://www.brownells-deutschland.de/epa...encyID=EUR

(29-08-2017, 13:18)turist Napisal:
(29-08-2017, 10:16)Bost Napisal:
(29-08-2017, 08:24)Melly Napisal: Strobl

Poslano z mojega SM-G388F z uporabo Tapatalk

Stitria oćino ne, od 6.6. ko sem plačal (za 2 različni) nisem dobil ne robe ne odgovora... žal pa ne znam Italjansko drugega kot Va falcuno!

Očitno si mislil "Va fanculo" :-D

(29-08-2017, 11:10)ssecnik Napisal: Sicer se še ne spoznam na tele preše,vendar sem našel eno stran,ki je kar ugodna.Sam bi rad kupil eno tako navadno,na tej strani je imel Lee 30% popust,a le do zadnje nedelje.Bi dobil komplet set za 130€,pa sem zamočil.

https://www.brownells-deutschland.de/epa...encyID=EUR

Brownells ne pošilja v Slovenijo!

Hudiča,pa res ne.Sicer imajo cenik za EU,samo nas pa ni na spisku. Doh
Odgovori
#38
Meni Stitra odgovarja na maile. Sporočili so mi, da so robo dobili in mi jo lahko pošljejo drug teden. Problem je, ker jim ne deluje PayPal račun in ne morem placati. Predlagali so sicer direktno nakazilo, vendar vztrajam na PayPal-u, za katerega trdijo, da ga bodo porihtali v dveh dneh (to so mi napisali pred dvema dnevoma). Malo čudno vse skupaj.
Odgovori
#39
Jaz sem naročil pri njih in so obljubili da dobim naslednji teden

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#40
(31-08-2017, 14:09)Ronzi83 Napisal: Jaz sem naročil pri njih in so obljubili da dobim naslednji teden

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk

kako komunicirate z njimi, preko maila support@stitra.com? 
Se bojim da sem končal kje v spamu in me niti ne berejo...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)