Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
katero zračno pištolo za precizno?
Živ.,

Zanima me katero od treh zračnih pištol priporočate;
 Feinwerkbau, Morini, Steyr.

Prosim za odgovore res poznavalcev.

lp
Odgovori
Drži se vrstnega reda, ki si ga napisal.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
357 je generacija, ko je bil Feinwerkbau in. Zdaj sta oba že out!
Izbiraj med drugim in tretjim. Probaj, kaj ti lepše sede v roko.

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Odgovori
(22-09-2017, 20:29)turist Napisal: ... Zdaj sta oba že out!...

Hvala. 
Ko/če se bo "horacij" odločil za tretjo možnost, na kateri ne bo mogel nastaviti proženja, ki bi mu držalo vsaj 60 strelov, pa ti bo preklel vse živo in mrtvo, ker se je odločil za nakup na podlagi tvojega nasveta...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Morini z elektronskim proženjem je odličen (162El).
Odgovori
Ja elektronska je dobra dokler je vgaranciji ,ko pa začne zajebavat baterija in selenoid pol pa je druga pesem.
Odgovori
FWB je zakon...Jebeš elektronske prožilce..
Odgovori
Steyr nima selenoida ampak samo elektricno kotvo, ki namesto prsta s kotvo odmakne prekrivanje seara. Evo10e imamo za pokazat.

Pa še glede vrstnega reda:
The first six month and the ISSF World Cups of 2017 are over. And all possible gold medals, and a total of 13 out of 18 possible medals have been achieved by Steyr air pistol shooters at the World Cups New Delhi, Munich and Gabala.
Odgovori
Staryer LP 10 e v roki cca  5 sezun DELAAAAAAA
Odgovori
(23-09-2017, 11:23)biggun Napisal: Staryer LP 10 e v roki cca  5 sezun DELAAAAAAA

Lahko podkrepiš z doseženimi rezultati na uradnih tekmah ( 600/600 ) in zaupaš, koliko "kg" Grin ti drži proženje pred in po tekmi?
Odgovori
(23-09-2017, 13:52)357 Napisal:
(23-09-2017, 11:23)biggun Napisal: Staryer LP 10 e v roki cca  5 sezun DELAAAAAAA

Lahko podkrepiš z doseženimi rezultati na uradnih tekmah ( 600/600 ) in zaupaš, koliko "kg" Grin ti drži proženje pred in po tekmi?

Zadnji odgovor 
Treningov skoraj ni ni časa volja je tekme narejene vse v1b ligi na koncu prestop v1a ligo .
Tekma skoraj vedno vsaj 9+ povprecje nisem v sami špici rezultatsko kar je moj problem .
Pištola ima proženje tovarniško in se ga nisem niti dotaknil !!!
Torej 0,5 kg + vse kontrole proženja do sedaj .
Po Brane
Odgovori
(23-09-2017, 15:08)biggun Napisal: Pištola ima proženje tovarniško in se ga nisem niti dotaknil !!!

Predvidevam, da si (10366) iz Domžal - si dober, če bi imel nastavljeno proženje med 510 in 530 grami, bi bil še boljši!!
Odgovori
(23-09-2017, 16:34)357 Napisal:
(23-09-2017, 15:08)biggun Napisal: Pištola ima proženje tovarniško in se ga nisem niti dotaknil !!!

Predvidevam, da si (10366) iz Domžal - si dober, če bi imel nastavljeno proženje med 510 in 530 grami, bi bil še boljši!!

357
HVALA !
Odgovori
@ biggun
Clap  Našel te bom na kakšni od ligaških tekem - če mi bo zdravje dopuščalo, bom tudi letos spremljal ekipo SD Postojna...
Odgovori
Sem bral dobre ocene o fwbju, mislim da je nov  
model p8x, je pa res zanimivo , da steyr in morini pobirata vecino medalj zadnja leta.
 Verjetno gre  veliko vec denarja za  reklamo, kot pri fwbju, dvomim da je steyer toliko boljsi  fwbja.
Ali je res , da je fwb primernejsi za srednje in  
manjse roke ?, je bistvena razlika med elektronskim prozenjem  in navadnim?
Odgovori
FWB ima mnogo možnosti nastavitve ročaja, le izkoristiti jih je treba. S tem nisem rekel, da jih druge znamke nimajo.   Wink
Jaz bi se raje odločil za navadno, ker so z el. proženjem dodatne možnosti okvar...
Odgovori
(23-09-2017, 17:17)357 Napisal: @ biggun
Clap  Našel te bom na kakšni od ligaških tekem - če mi bo zdravje dopuščalo, bom tudi letos spremljal ekipo SD Postojna...

Dobrodošel samo ne me trepljat po rami na liniji po tekmi pa z veseljem se rečeva kakšno besedo Grin
Odgovori
Ne boj se nič. Kot gledalec le opazujem.
Odgovori
(23-09-2017, 17:49)horacij Napisal: Sem bral dobre ocene o fwbju, mislim da je nov  
model p8x, je pa res zanimivo , da steyr in morini pobirata vecino medalj zadnja leta.
 Verjetno gre  veliko vec denarja za  reklamo, kot pri fwbju, dvomim da je steyer toliko boljsi  fwbja.

To kar se prodaja pri nas ni noben kos slab vsak pa ma svoje + - 
Klubski kolega ravno zato nima elektronike ( prevelik ročaj )
Fwb na co2 mi je bil celo boljši od P30 ročaj in proženje je stalo k šus 
na P 30 pa se je občasno podrlo proženje in ni šlo skozi kontrolo proženja .
Sem preživel zdej pa Štajerc služi za moj nivo strelca več kakor ODLICNO.
Kupi pa kar želiš priporočam test kar ti bo možno probat ergonomijo is se boš potem sam odločil kaj in kolk denarja
si pripravljen zapraviti 
Pa srečno ?
Odgovori
(23-09-2017, 19:36)biggun Napisal:
(23-09-2017, 17:49)horacij Napisal: Sem bral dobre ocene o fwbju, mislim da je nov  

To kar se prodaja pri nas ni noben kos slab vsak pa ma svoje + - 
Klubski kolega ravno zato nima elektronike ( prevelik ročaj )
Fwb na co2 mi je bil celo boljši od P30 ročaj in proženje je stalo k šus 
na P 30 pa se je občasno podrlo proženje in ni šlo skozi kontrolo proženja .
Sem preživel zdej pa Štajerc služi za moj nivo strelca več kakor ODLICNO.
Kupi pa kar želiš priporočam test kar ti bo možno probat ergonomijo is se boš potem sam odločil kaj in kolk denarja
si pripravljen zapraviti 
Pa srečno ?

Ja sej cene teh treh so tam tam ., sm pa videl,da je kar velika razlika v  ceni med istim  
modelom samo en ma mehansko , drug pa elektronsko prozenje , verjetno  je razlika  v rezultatu? verjetno vrhunski tekmovalci   
samo elektroniko ?
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)