Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podaljsanje evropskega oroznega lista
#1
Obstaja vloga za podaljsanje EU oroznega lista?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#2
Meni so nazadnje mimogrede zamenjali brez komplikacij, medtem ko sem neke druge papirje urejal.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#3
Zamenjali? Pol si mel 1x ze podaljsano? Men je rekla, da moram dat vlogo, ker 1x ga gre podaljsat.
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#4
Po pravici povedano se ne spomnim. Vem pa da imam kakšno leto ali dve novega.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#5
V mojem primeru je referent napisal zapisnik zakaj želim podaljšati evropsko orožno prepustnico. Plačal sem 23 evrov takse za podaljšanje, ter že deset dni čakam da mi jo podaljšajo in pošljejo na dom. Imam pa vprašanje, če kdo ve koliko časa si lahko vzame UE za podaljšanje te listine?
Odgovori
#6
(19-11-2017, 14:13)admin Napisal: Meni so nazadnje mimogrede zamenjali brez komplikacij, medtem ko sem neke druge papirje urejal.

 So ja... če si imel sliko s seboj Hand
Odgovori
#7
(19-11-2017, 15:10)markojelen Napisal: Zamenjali? Pol si mel 1x ze podaljsano? Men je rekla, da moram dat vlogo, ker 1x ga gre podaljsat.

Kot prvo ni Eu Orožni List ampak je Evropska Orožna Prepustnica

Razmišljam kaj bi vama z Goldijem prlepu  Question osla Cvetkota ali kar konja z plašnicami, ki je rezerviran kot prav Mato za izjemne priložnosti in tole vajino pisanje oprostita pa je  izjemno...

1x ga gre podalšat Snooty oglej si sliko propustnice dvomim da je tvoja drugačna od moje... rekla da moraš dat ulogo tu pa sprašuješ če vloga obstaja, ja zakaj pa nisi tam zahteval uloge a si otrpnu in nisi besede spravu iz sebe pred enim referentom ki si neki izmišlja joj joj ni za verjet Doh

Zapisnik zakaj podalšat dokument, ki mu je potekla veljavnost... Goldi ja res uprašanje na mestu  Rofl ja vem koliko časa si vzame normalna UE za podalšanje te listine, ker sem jo tud sam že, trajalo je 10 sekund udaru mi je žig se podpisal ter še na roke napisal datum do kdaj je veljavna, takse ni bilo...

PS... se bom zadovoljiv z oslom Cvetkotom :))


Priponke Male slike
       
Odgovori
#8
(19-11-2017, 23:20)jabolko Napisal: .... se bom zadovoljiv z oslom Cvetkotom :))

E, moj bivsi prijatu, ta izjava je precej nerodna ( kakor za koga )  :-D
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#9
(19-11-2017, 23:20)jabolko Napisal:
(19-11-2017, 15:10)markojelen Napisal: Zamenjali? Pol si mel 1x ze podaljsano? Men je rekla, da moram dat vlogo, ker 1x ga gre podaljsat.

Kot prvo ni Eu Orožni List ampak je Evropska Orožna Prepustnica

Razmišljam kaj bi vama z Goldijem prlepu  Question osla Cvetkota ali kar konja z plašnicami, ki je rezerviran kot prav Mato za izjemne priložnosti in tole vajino pisanje oprostita pa je  izjemno...

1x ga gre podalšat Snooty oglej si sliko propustnice dvomim da je tvoja drugačna od moje... rekla da moraš dat ulogo tu pa sprašuješ če vloga obstaja, ja zakaj pa nisi tam zahteval uloge a si otrpnu in nisi besede spravu iz sebe pred enim referentom ki si neki izmišlja joj joj ni za verjet Doh

Zapisnik zakaj podalšat dokument, ki mu je potekla veljavnost... Goldi ja res uprašanje na mestu  Rofl ja vem koliko časa si vzame normalna UE za podalšanje te listine, ker sem jo tud sam že, trajalo je 10 sekund udaru mi je žig se podpisal ter še na roke napisal datum do kdaj je veljavna, takse ni bilo...

PS... se bom zadovoljiv z oslom Cvetkotom :))

Ker nisem vedel tocno, al napisat orozni list ali prepustnica, sem pobral izraz iz 67. člena https://www.uradni-list.si/glasilo-uradn...bina/54446 . To je UPB1, ki pa je starejse od 1B, ki je v veljavi. Jebat ga, google mi je dal najprej starejsega...

Rekla mi je ja, da moram dat vlogo. Staff v pisarnah pri nas nima vlog. Moras it v vložišče. Kjer pa obicajno tudi ne vedo, za kaj se gre. Zaradi tega si obicajno sprintam in izpolnim obrazce prej.

Lahko bi samo odpisal, ta pri vas ne zahtevajo vlog za podaljsanje. To je bilo se takrat, ko je bilo podaljšanje še džabe?
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#10
V Kranju tudi zahtevajo vlogo tako kot za vsako drugo stvar. Edino kar je ni nobenega obrazca in jo pač spišeš tam na licu mesta. V tem času ko pišeš vlogo ti prepustnico podaljšajo. :)
Odgovori
#11
(19-11-2017, 23:20)jabolko Napisal:
(19-11-2017, 15:10)markojelen Napisal: Zamenjali? Pol si mel 1x ze podaljsano? Men je rekla, da moram dat vlogo, ker 1x ga gre podaljsat.

Kot prvo ni Eu Orožni List ampak je Evropska Orožna Prepustnica

Razmišljam kaj bi vama z Goldijem prlepu  Question osla Cvetkota ali kar konja z plašnicami, ki je rezerviran kot prav Mato za izjemne priložnosti in tole vajino pisanje oprostita pa je  izjemno...

1x ga gre podalšat Snooty oglej si sliko propustnice dvomim da je tvoja drugačna od moje... rekla da moraš dat ulogo tu pa sprašuješ če vloga obstaja, ja zakaj pa nisi tam zahteval uloge a si otrpnu in nisi besede spravu iz sebe pred enim referentom ki si neki izmišlja joj joj ni za verjet Doh

Zapisnik zakaj podalšat dokument, ki mu je potekla veljavnost... Goldi ja res uprašanje na mestu  Rofl ja vem koliko časa si vzame normalna UE za podalšanje te listine, ker sem jo tud sam že, trajalo je 10 sekund udaru mi je žig se podpisal ter še na roke napisal datum do kdaj je veljavna, takse ni bilo...

PS... se bom zadovoljiv z oslom Cvetkotom :))
Glej lahko se smejiš in norčuješ v kolikor je to tvoj način komunikacije. Sam bi sicer prej rekel da se tako obnašajo ljudje, ki ne poznajo odgovora na vprašanje. V kolikor ni skrivnost napiši katera je ta UE kjer za podaljšanje evropske orožne prepustnice ne zaračunavajo upravne takse, da bom lahko poklical in vprašal zakaj sem potem sam moral plačati 23 evrov. Kako dolgo pa lahko uradnik preverja kar koli preden ti listino podaljša pa sem vprašal prvič zato, ker po dvanajstih dneh še zmeraj nimam podaljšane listine in drugič zato, ker bom zoper tega uradnika podal prijavo na upravno inšpekcijo. In kot sem že zapisal bodite srečni vsi, ki se vam ni potrebno ukvarjati s takšnimi uradniki!
Odgovori
#12
Mogoče še za druge, 34. člen.
http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=PRAV5564
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)