Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateremu klubu se pridružiti ?
... če boš hotel priti do listin in posledično do lastnega kosa "športnega" rekvizita, boš moral biti član kakšnega "športno-strelskega kluba/društva" ...

... tu pa sedaj nastopi problem: eni klubi imajo strelišče, drugi ga nimajo ... eni klubi sprejemajo nove člane, drugi jih ne ...

... žal se ti (po Murphyju) lahko zgodi, da se boš lahko brez problemov včlanil v klub brez strelišča, v tistega z streliščem pa bo to "misija nemogoče" ...

lp upor500
Odgovori
(19-01-2018, 17:32)madDog Napisal:
(19-01-2018, 12:24)460XVR Napisal: madDog, tudi jaz ti priporočam strelišče na Dolenjki, vendar dvomim, da je to šport zate-saj razmišljaš o tem že skoraj 6 let!   Eek

Ha :)  Kaj naj rečem. Že zelo dolgo me ni bilo na temu forumu, nazaj sem prišel ker sem se ponovno ogrel za vse skupaj, pa tudi finančno in pa časovno je sedaj čisto druga zgodba kot je bila včasih, tako da se bom najverjetneje kar zapeljal na rudnik pa se zmenil.
Pa kaj čakaš in debatiraš po forumu! To bi lahko storil že včeraj!

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori
Kristian, če se ne motim, se v statut zapiše pogoje pod katerimi je prosilec sprejet. Tu daš notr presojo tričlanske komisije in imaš filter kakršnega želiš. Al?

Sicer pa se ne kregat glede tega pri katerem klubu streljat. Kmalu se bomo drenjali na Dolenki, ker bo to edino legalno strelišče daleč naokoli.
Odgovori
Pozdravljeni,
Sem brskal pa ne najdem, a sem lahko član dveh ŠSD npr. če je usmerjeno samo v precizno streljanje drugo pa bolj kot ne samo v dinamiko?
Žele bi si pa vaditi obe disciplini.

Lp, B.
Odgovori
Ni zakonske omejitve glede članstva v društvih. Lahko si član xyz društev.
Odgovori
Hvala za odgovor.

Lp, B.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)