Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recept za shadow 2?
Je kdo že naštudiral kakšen load in izbira krogle sta najboljša za šedovko 2 (9mm)? Govorim o natančnosti, faktor ni pomemben.
Hvala za vse odgovore.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
predlagam, da prodaš! Grin
Res sem se nadejal bolj konstruktivnega odgovora, ampak v teh časih človek res ne more izbirati, kajne?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Evo najboljši load Hand

Priponke Male slike

same modrosti...

LOS 124gr HP dolžina tolk da še varno zapre in gre v magacin. recimo 29mm (probaj! če paše predno nafilaš)
VV N320. 4.3 grain. Če filaš N330 boš dal pa okoli 4.6grain.
povprečna brzina bo okoli 1080 FPS. Tale rang brzine skupaj s tako težo krogle je optimum za precizno streljanje, dokaj obvladljiv odsun, brzina pa dovolj velika da ne kaznuje čisto vsake napake.

p.s. a ti je že kdo povedal da je šedof2 namenjena samo za kralje strelstva ne pa za preciznjaške plebejce?
(19-06-2018, 07:13)Kristian Napisal: povprečna brzina bo okoli 1080 FPS. Tale rang brzine skupaj s tako težo krogle je optimum za precizno streljanje, dokaj obvladljiv odsun, brzina pa dovolj velika da ne kaznuje čisto vsake napake.

Ta kombinacija ti da tudi zadosten faktor (133) za dinamiko, tako da imaš lahko eno ladungo za obe disciplini. Smile
(19-06-2018, 07:43)Bobo Napisal:
(19-06-2018, 07:13)Kristian Napisal: povprečna brzina bo okoli 1080 FPS. Tale rang brzine skupaj s tako težo krogle je optimum za precizno streljanje, dokaj obvladljiv odsun, brzina pa dovolj velika da ne kaznuje čisto vsake napake.

Ta kombinacija ti da tudi zadosten faktor (133) za dinamiko, tako da imaš lahko eno ladungo za obe disciplini. Smile

Že že Bobo sam Barbič je trenutno če gledamo kraljevo lestvico šele na stopnji dvornega norčka... ha ha ha Bow
Hvala za info, Kristian.
Ja, sem kar pri plebejcih. In verjetno bom tukaj tudi ostal. Sploh ker imajo drugih dvornih norčkov zgleda v izobilju, ki so lahko še veseli če zabavajo kralja. 
Pištolca pa je super in mislim, da s pravo ladungo lahko narediš čisto spodobno grupo in rezultat. Tudi v plebejski disciplini.  Whistle
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
@jabolko ( ne bom omenjal, da si moj bivši prjatu Wink )...
Že pred nekaj leti te je nekdo ( opravičujem se, ker ne vem točno kdo ) označil z dvornim norčkom v naslednjem stavku: "Vsako kraljestvo ima dvornega norčka"...
Ni fer, da prelagaš "težave" na drugega, naj bo to "Barbič" ali kdo drug.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
(19-06-2018, 12:33)357 Napisal: @jabolko ( ne bom omenjal, da si moj bivši prjatu Wink )...
Že pred nekaj leti te je nekdo ( opravičujem se, ker ne vem točno kdo ) označil z dvornim norčkom v naslednjem stavku: "Vsako kraljestvo ima dvornega norčka"...
Ni fer, da prelagaš "težave" na drugega, naj bo to "Barbič" ali kdo drug.

Ah lej to tvoje pisanje me zanima precej manj kot lanske snežne padavine. Lol
Z nobeno pohvalo nisi več zadovoljen...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Admin prosim, da zapreš tole temo, ker nočem, da postane poligon za prepucavanje. Debata je zašla v nekonstruktivne vode.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)