Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VZ Shadow2 ali Shadow1
#1
En nasvet prosim:
Kupujem si Shadow2, na netu pa vidim rabljene Shadow1  skoraj nove za 700-800€.
Na smrt se mi dopade Shadow2, streljat grem pa vsak letni čas enkrat hehe, pol sem pa v dilemi :
 če se mi splača dati 1200?
 Lepota pa stane a ne? 
Kolikor sam sebe poznam bi jo imel leto dni, pol pa bi spet menjal... Glock 17 +, je bil čisto mimo nakup za natančno streljanje na 25 m, prvo pištolo pac kupiš zaradi cene ?
 Malo sem se razpisal,,  mogoče se bo dalo katetemu kaj odgovorit.
Hvala in lp.
Odgovori
#2
Kupi  Shadow2 bo morda zdržala 2 leti ?
Odgovori
#3
Moje mnenje - če kupuješ šedovko 2 zaradi vtisa, ni nič narobe s tem. Pač ti je všeč. Tudi prodal jo boš kasneje za relativno dobro ceno, ker je kos dober in iskan. Ne boš pa nič bolje streljal z njo kot z SP01, sploh če greš na strelišče res ob menjavi letnih časov. :)
Sam sem se ravno tako zaljubil vanjo, jo kupil, probal in ... prodal. Ni pa to kos za preciznjaka, to sem tudi ugotovil kaj hitro.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#4
Za 4x na leto je vseeno al streljas z glockom al pa custom made pistolo. Gledat zadevo v sefu je seveda drugo
Odgovori
#5
Tudi meni je bila všeč 2, vzel pa sem enko, ker mi je lepše sedla v roko. Za dinamoko bo katerakoli shadowka ok, 
za preciznjaka pa raje vzemi kaj z 6 colsko cevjo, še posebej, če streljaš na strelišču a la Ljubljanski Rudnik.
Odgovori
#6
(26-11-2018, 19:37)kunstler Napisal: še posebej, če streljaš na strelišču a la Ljubljanski Rudnik.

Tole mi ni čisto jasno, lahko razjasniš še nepoučenim?
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#7
(26-11-2018, 20:03)Barbapapa Napisal:
(26-11-2018, 19:37)kunstler Napisal: še posebej, če streljaš na strelišču a la Ljubljanski Rudnik.

Tole mi ni čisto jasno, lahko razjasniš še nepoučenim?

Mogoče pa misli da na Rudniku streljajo samo snobi, pa moraš imeti daljši ror od soseda Rofl
Odgovori
#8
(26-11-2018, 20:03)Barbapapa Napisal:
(26-11-2018, 19:37)kunstler Napisal: še posebej, če streljaš na strelišču a la Ljubljanski Rudnik.

Tole mi ni čisto jasno, lahko razjasniš še nepoučenim?

.. ki je v osnovi namenjeno za preciznjaka ...in kjer v pravilih strelišča piše, koliko sekunden razmik mora biti med dvema streloma.
Pa nimam nič proti strelišču Rudnik, služi svojemu namenu, pač ni za dinamiko.
Odgovori
#9
(26-11-2018, 17:26)maximus Napisal: En nasvet prosim:
Kupujem si Shadow2, na netu pa vidim rabljene Shadow1  skoraj nove za 700-800€.
Na smrt se mi dopade Shadow2, streljat grem pa vsak letni čas enkrat hehe, pol sem pa v dilemi :
 če se mi splača dati 1200?
 Lepota pa stane a ne? 
Kolikor sam sebe poznam bi jo imel leto dni, pol pa bi spet menjal... Glock 17 +, je bil čisto mimo nakup za natančno streljanje na 25 m, prvo pištolo pac kupiš zaradi cene ?
 Malo sem se razpisal,,  mogoče se bo dalo katetemu kaj odgovorit.
Hvala in lp.

Če ti je všeč klasika, vzemi 75, ista tehnika, lepša, pa še od cene odbrusiš 200-300 €. Malo več odsuna,  za občasno streljanje čisto nepomembno.
Odgovori
#10
(26-11-2018, 18:52)Barbapapa Napisal: Moje mnenje - če kupuješ šedovko 2 zaradi vtisa, ni nič narobe s tem. Pač ti je všeč. Tudi prodal jo boš kasneje za relativno dobro ceno, ker je kos dober in iskan. Ne boš pa nič bolje streljal z njo kot z SP01, sploh če greš na strelišče res ob menjavi letnih časov. :)
Sam sem se ravno tako zaljubil vanjo, jo kupil, probal in ... prodal. Ni pa to kos za preciznjaka, to sem tudi ugotovil kaj hitro.

Hvala....

Hvala vsem...
Odgovori
#11
(26-11-2018, 21:46)kunstler Napisal:
(26-11-2018, 20:03)Barbapapa Napisal:
(26-11-2018, 19:37)kunstler Napisal: še posebej, če streljaš na strelišču a la Ljubljanski Rudnik.

Tole mi ni čisto jasno, lahko razjasniš še nepoučenim?

.. ki je v osnovi namenjeno za preciznjaka ...in kjer v pravilih strelišča piše, koliko sekunden razmik mora biti med dvema streloma.
Pa nimam nič proti strelišču Rudnik, služi svojemu namenu, pač ni za dinamiko.
Še vedno ne vem, kaj ima to z dolžino cevi...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#12
(27-11-2018, 14:08)Barbapapa Napisal:
(26-11-2018, 21:46)kunstler Napisal:
(26-11-2018, 20:03)Barbapapa Napisal:
(26-11-2018, 19:37)kunstler Napisal: še posebej, če streljaš na strelišču a la Ljubljanski Rudnik.

Tole mi ni čisto jasno, lahko razjasniš še nepoučenim?

.. ki je v osnovi namenjeno za preciznjaka ...in kjer v pravilih strelišča piše, koliko sekunden razmik mora biti med dvema streloma.
Pa nimam nič proti strelišču Rudnik, služi svojemu namenu, pač ni za dinamiko.
Še vedno ne vem, kaj ima to z dolžino cevi...

Barbič ma tebi polno stvari ni jasnih Nod  greš kupit dvojko, ki je strogo namenjena IPSC ju in pol ugotoviš da to ni kos za preciznjaka Doh ta izjava ima potencial za butasto izjavo leta na strelcu he he :)) Hand
Odgovori
#13
Jabčk, tebe žal ne morem ujeti, pa naj se še tako trudim...Nabijaš budaleštine tam kjer nimaš pojma zakaj gre.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#14
(27-11-2018, 14:22)jabolko Napisal:   ta izjava ima potencial za butasto izjavo leta na strelcu he he :)) Hand

Tako nekako kot tisti, ki ga žena vpraša "lubi, a se ti zdim debela?" pa je možak odgovoril "ja, ampak te mam še zmer rad"
Odgovori
#15
Se mi je zdelo, da se bo hitro oglasil še dežurni čvekač No.2
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#16
Barbič, ne bit tak... ja tebe volim a ti mene bacaš. Po moje si tako hud ker si res ženi po pravici povedal ko te je vprašala gornje vprašanje. Al pa da je razlika med ženo in ljubico 30 kil? in da ena nosi hlačke, druga pa gate s katerimi se da pokrit avto pred točo :)

ampak kaj se na forumu najde... kaj misliš, kdo je napisal "Lej, nimam niti ambicije peljat proge Formula 1, iščem le dober kos, ki bi mi služil bolj ali manj za precizno strelstvo..."
Odgovori
#17
Shadow 2 je resnicno lep kos. Strelja pac tako dobro kot tisti ki je za njo.
Maximus, ce jo bos nabavil pomoje ne bos razocaran. 
Ce je za precizno ali ne pa ne morem komentirat, ker se z njo komot zadane tudi direkt v center musa. Glede ponovljivosti zadetka je pa druga pesem ;)
Odgovori
#18
(27-11-2018, 19:08)Kristian Napisal: Barbič, ne bit tak... ja tebe volim a ti mene bacaš. Po moje si tako hud ker si res ženi po pravici povedal ko te je vprašala gornje vprašanje. Al pa da je razlika med ženo in ljubico 30 kil? in da ena nosi hlačke, druga pa gate s katerimi se da pokrit avto pred točo :)

ampak kaj se na forumu najde... kaj misliš, kdo je napisal "Lej, nimam niti ambicije peljat proge Formula 1, iščem le dober kos, ki bi mi služil bolj ali manj za precizno strelstvo..."

 Kristian da ni bil Barbič  Question
Odgovori
#19
(27-11-2018, 19:52)MarkB Napisal: Shadow 2 je resnicno lep kos. Strelja pac tako dobro kot tisti ki je za njo.
Maximus, ce jo bos nabavil pomoje ne bos razocaran. 
Ce je za precizno ali ne pa ne morem komentirat, ker se z njo komot zadane tudi direkt v center musa. Glede ponovljivosti zadetka je pa druga pesem ;)

Hvala ?
Odgovori
#20
(28-11-2018, 22:38)maximus Napisal:
(27-11-2018, 19:52)MarkB Napisal: Shadow 2 je resnicno lep kos. Strelja pac tako dobro kot tisti ki je za njo.
Maximus, ce jo bos nabavil pomoje ne bos razocaran. 
Ce je za precizno ali ne pa ne morem komentirat, ker se z njo komot zadane tudi direkt v center musa. Glede ponovljivosti zadetka je pa druga pesem ;)

Hvala ? 

Ne vem zakaj mi nariše vprašaj.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)