Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hammerli .22 LR esse
#1
Pozdrav,

vem, da imate izkušnje s to pištolo, ima kakšne slabosti na katere moram biti pazljiv, nameravam jo kupiti za precizno..
Odgovori
#2
(08-02-2019, 22:02)Modrasss Napisal: Pozdrav,

vem, da imate izkušnje s to pištolo, ima kakšne slabosti na katere moram biti pazljiv, nameravam jo kupiti za precizno..

Jaz jo imam in sem zelo zadovoljen z njo. Nima omembe vrednih napak, vsaj zame ne. Mogoče edino cena, ker ni ravno nizka.
Odgovori
#3
(09-02-2019, 16:54)Pinus Napisal:
(08-02-2019, 22:02)Modrasss Napisal: Pozdrav,

vem, da imate izkušnje s to pištolo, ima kakšne slabosti na katere moram biti pazljiv, nameravam jo kupiti za precizno..

Jaz jo imam in sem zelo zadovoljen z njo. Nima omembe vrednih napak, vsaj zame ne. Mogoče edino cena, ker ni ravno nizka.

pa požira vso municijo, milim ima kaj zastojev
Odgovori
#4
(09-02-2019, 17:00)Modrasss Napisal:
(09-02-2019, 16:54)Pinus Napisal:
(08-02-2019, 22:02)Modrasss Napisal: Pozdrav,

vem, da imate izkušnje s to pištolo, ima kakšne slabosti na katere moram biti pazljiv, nameravam jo kupiti za precizno..

Jaz jo imam in sem zelo zadovoljen z njo. Nima omembe vrednih napak, vsaj zame ne. Mogoče edino cena, ker ni ravno nizka.

pa požira vso municijo, milim ima kaj zastojev
Z "normalno" municijo ni težav. Uporabljam izključno SV municijo, najraje CCI standard. Sem pa na začetku imel nekaj zastojev z municijo Federal SV. Ena poceni in po moje slaba zadeva. Lahko pa tudi, da je bil vzrok v še "naulaufani" pištoli, ko je bila še čisto nova.
Odgovori
#5
Pozdravljen. No če že kupuješ za precizno streljanje potem je bolje da vzameš xese sport ima prednjo muho ki si obrača tako da imaš lahko 3 različne širine prednje muhe. Tudi zadnjierek je pri sport izvedbi mnogo boljši je od LPA. In imaš tudi nastavljiv športni ročaj. Lahko pa izbereš še boljšo varjanto in vzameš ohranjenega Hammerli 208 ali 215 ali International. Poleg Federala zna še kakšen Geco mal ponagajat drugo pa vse požira in ni težav s temi pištolami. Lp Matjaž H.

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#6
(09-02-2019, 17:18)mini Napisal: Pozdravljen. No če že kupuješ za precizno streljanje potem je bolje da vzameš xese sport ima prednjo muho ki si obrača tako da imaš lahko 3 različne širine prednje muhe. Tudi zadnjierek je pri sport izvedbi mnogo boljši je od LPA. In imaš tudi nastavljiv športni ročaj. Lahko pa izbereš še boljšo varjanto in vzameš ohranjenega Hammerli 208 ali 215 ali International. Poleg Federala zna še kakšen Geco mal ponagajat drugo pa vse požira in ni težav s temi pištolami. Lp Matjaž H.

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk

zelo uporabne informacije
Odgovori
#7
Z Geco municijo imajo probleme vsi Hammerliji. Imam 215,240 in x-esse sport, pa pri vseh pride kdaj do zastoja, največkrat pri drugem naboju v nabojniku, če filaš po 5 komadov. Z drugimi (Lapua, SK, Elex, RWS) teh problemov ni.

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)