Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nakup REX Zero 1
(08-02-2019, 09:31)denis099 Napisal: po vsem poizvedovanju sem se odločil za CZ Shadow 2 :SmileMislim, da sem se prav odločil Smile

Če ti sede v roko, bo dober nakup. Tudi jaz sem jo hotel vzeti, pa sem na koncu vseeno končal pri shadow1, ker mi je bolje sedla v roko.
Odgovori
(08-02-2019, 09:31)denis099 Napisal: po vsem poizvedovanju sem se odločil za CZ Shadow 2 :SmileMislim, da sem se prav odločil Smile

brez dvoma je cz shadow 2 boljša za pokat

rex zero je itak klon siga p226, meni ne sedi lepo v roki, predebela

z obema pokal, ni dileme med njima Smile
Odgovori
Ok hvala za inf!
Odgovori
kako je v praksi, če pištolo "preizkušaš na suho", torej sprožanje brez streliva? toliko, da se jo malo "navadiš". Se s tem kaj škoduje pištoli, ali nima to nobenega vpliva?
Odgovori
VK se ne pokvari, pri MK pa igla tolče po robu ležišča (zaradi robnega vžiga) in jo s tem dokaj hitro uničiš
Odgovori
Kristian, sprašujem za CZ Shadow 2
Odgovori
zdejle bom globoko zajel sapo in ne bom rekel bobu bob, ker bo bob potem užaljen, da mu nekdo reče bob...  kaj pa je Shadow 2, VK ali MK orožje?
Odgovori
Nisem natancno prebral se opravicujem.ps: mi ni zal, da nisem izbral rexa, ker je tole drug rang Smile
Odgovori

Clap cim vec municije in 2guns 

PS: Zaj pa platnice menjat Wink
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)