Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 4 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reloaderjev brlog
Lightbulb 
ker sem moral 'reloading dock' (ali 'station') s pručko ukiniti, sem si nabavil prešo summit, ki obljublja da je vse operabilno iz mize.

prvi vtisi so vzpodbudni, zadeva hudo stabilna celo brez podstavka...

ročaj skrajšan pri mojstru; tako ne potrebujete posebej kupovati krajšega ročaja, ki bo morda še celo predolg za delo na mizi. moj je narejen tako, da ga je možno podaljšati, če potrebujemo daljši vzvod.
ampak potem ne bomo mogli delati vsega na mizi ampak na robu mize. 

pazite da ne bo navoj za bunko daljši kot 25mm, ker potem bo špranja vmes, katero rešujem z bednima mordima tesniloma; nisem se še spravil skrajšati navoja :D

preša ima cam-over, na katerega se šele navajam. se pa mi zdi to kar veliko sranje, toliko flexa vsepovsod ki verjetno izvira tudi iz nezategnjenih vijakov... sem že mislil da FL sizinga ne bom mogel narediti v zadostni meri...

2 prostorčka v konstrukciji ki lahko služita kot hrambi za shell holderje. kapica za odpadne netilke izredno dobro oddela svoj posel; niti ena ni pobegnila. obesi pa se lahko kar na nastavek za mazanje.
Odgovori
A ti naboje papcaš al kaj???Je videt cela kuhinja opremljena prešami in itd.Ja drgač bi pa tudi jast imel tako kuhinjo.
Odgovori
ti raje naslednjič slikam WC ?
Odgovori
po enem letu uvajanja v reloading...

[Image: brlog2019.jpg]
Odgovori
[attachment=13278 Napisal:elo pid='171194' dateline='1574358562']po enem letu uvajanja v reloading...

[Image: brlog2019.jpg]
Kaj si press kritik? (kritik preš) :D Moj brog zgleda nekako takole in je mobilen  Whistle

Priponke Male slike

Vem, da pišem neumnosti, ampak grebem se za čin stotnika  Angel
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)