Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o začetkih v IPSC
#1
Eno bolj splošno vprašanje glede teh tekem, pa če nihče ne zameri, bi kar to sporočilo uporabil.

Kako je pa kaj poskrbljeno za gledalce? Prej sem prebral sporočilo o 1. letošnji IASC tekmi na istem strelišču in me je kar malo šokiralo število udeležencev - 124. Pozitivno seveda :)

Če sem iskren, bi malo zamenjal, pa recimo temu natančno streljanje, z malo bolj dinamičnim. Zato me zadeve zanimajo v živo. Kako vsa stvar poteka, kakšno je vzdušje, kakšni so udeleženci, potrebna začetniška oprema, komentiranje poteka,... stvari so sicer dosegljive na Youtubu in podobnih rešitvah samo to ni to.

Torej ali samo prideš tja in se usedeš na prostor za gledalce če ta seveda obstaja, ali se moraš pred tem prijaviti, se moraš ob prihodu javiti,...
Odgovori
#2
Ce zelis katero tekmo pogledat napisi organizatorju, ce lahko prides kot gledalec s svojo zascitno opremo - glusniki in spegli. Sam tako naredim in do sedaj sem se zmeraj dobil + odgovor. Zaveden si kot gledalec ko prides. Pogledas kar ti pase in te zanima potem pa gres.
To kar najdes na youtubu je kar ok. Potrebujes pas, drzala za nabojnike, holster, orozje in municijo. Obvezen je ipsc varnostni izpit za udelezbo na tekmi. Poglej na ipsc.org katera kategorija te zanima in katere pistole pasejo v katero kategorijo, ne grejo vse vsepovsod. 
Mogoce si lahko pas z opremo sposodis v svojem SD ali od kaksnega strelskega kolega da malo sprobas. Magari na suho.
Kaj vec ti bo pa sigurno kaksen ipsc mojster napisal.
Odgovori
#3
IASC je Slovenska izmišljotina z Intergalaktičnim prvenstvom... kar je očitno všeč dosti ljudem :))
Odgovori
#4
Očitno je všeč tudi tebi, glede na to, da se prav tako udeležuješ njihovih tekem. Tako da ne razumem tvojega "posmehovalnega" posta organizatorjem IASC.

Btw, da ne bo pomote, tudi meni so izredno všeč njihove tekme.

Lp
Odgovori
#5
(10-03-2019, 10:48)lamer Napisal: Očitno je všeč tudi tebi, glede na to, da se prav tako udeležuješ njihovih tekem. Tako da ne razumem tvojega "posmehovalnega" posta organizatorjem IASC.

Btw, da ne bo pomote, tudi meni so izredno všeč njihove tekme.

Lp




Definicija Slovenska izmišlotina z Intergalaktičnim prvenstvom ni moj izum... vidim pa da se bo ime kar prijelo Clap

In ker tudi sam pomagam po svojih močeh pri organizaciji in izvedbi teh tekem, tudi moj post ni posmehovalni
ampak kot sem reku, nekateri razumemo drugi še boste...treba je vprašat in ne neki na pamet sklepat Hand
Odgovori
#6
@MarkB

Hvala za namig! Sedaj spomladi bom zagotovo našel kakšno soboto ali dve in si to res v živo ogledal.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)