Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novice na temo orožja in strelstva na hrvaškem
hmmmm   Eek

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...otrok.html
Odgovori
(02-08-2019, 08:14)maus Napisal: hmmmm   Eek

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika...otrok.html

Čeprav imajo HDZ na oblasti, se bojim, da bo tudi hrvaška šla po poti Nove Zelandije?
Odgovori
Novice na temo orožja in strelstva na SLOVENSKEM.
Odgovori
(02-08-2019, 09:09)stafordcic Napisal: Novice na temo orožja in strelstva na SLOVENSKEM.

Ups .. falil sem .. maš prav ...

lahko pa to tudi vpliva na temo orožja in strelstva v Sloveniji (na Slovenskem mi je malo čuden izraz)

Vse kar se dogaja v bližnji okolici, Slovenija takoj zagrabi in obratno.
Odgovori
Upam, da ni bil sportni strelec.
To je bolj zalostno kot pa vredno omembe Sad
Je pa vseeno nekak povezano... mogoce bolj primerno za kak ljubezenski forum.
Odgovori
Po navedbah zagrebške policije je orožje posedoval ilegalno.
Odgovori
(02-08-2019, 10:36)bob78 Napisal: Po navedbah zagrebške policije je orožje posedoval ilegalno.

ob takih stavkih se lahko samo nasmehnem ob naivnosti avtorja. A res misliš da bo to dober protiargument, če ablast hoče odstraniti orožje iz civilne družbe?
Konec koncev je tudi možak v NZ imel ilegalno predelano orožje (tam imajo omejitev na 7 ali 10 nabojev) in omejen dostop do nabojnikov pa to ni rešilo nič...
Odgovori
Kateri avtor in kaj je tu naivnega? MarkB se je spraševal, če je športni strelec, pa sem prenesel informacijo, da ni.
Odgovori
(03-08-2019, 06:17)Kristian Napisal:
(02-08-2019, 10:36)bob78 Napisal: Po navedbah zagrebške policije je orožje posedoval ilegalno.

ob takih stavkih se lahko samo nasmehnem ob naivnosti avtorja. A res misliš da bo to dober protiargument, če ablast hoče odstraniti orožje iz civilne družbe?
Konec koncev je tudi možak v NZ imel ilegalno predelano orožje (tam imajo omejitev na 7 ali 10 nabojev) in omejen dostop do nabojnikov pa to ni rešilo nič...
Po mojem sedaj na NZL ne dobiš brez dovoljenja niti samostrela več...
Odgovori
To da ste glupi ko kurac in da mamo tle ze 100000x debato da kaj ma veze kako je orozje ko je zlocin iz afekta je prva prirocna stvar dobra ce pa iz premisljenega napada pa tud se tolk bolj mozno da je legalno orozje.

Sami sebe v koleno streljate s tem jebenim
hlapcevsko debilnim pristopom “upam da ni bil sportni strelec” kot da je to nek faktor sportna
strelka je v slo ustrelila svojega partnerja in KAJ ZDEJ roke vit in pobrat vsem al je to pac realnost in tudi neka verjetnost da se zgodi ne glede na vse varnostne “ukrepe”. Ko bodo prepovedal avte in stevilo mrtvih na cestah izenacili
z orozjem se pa lahk pogovarjamo o ukinitvi dovoljenj za orozje ne glede na nacin zlorabe strelnega orozja.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)