Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Začetnik
#1
Zanima me taktično streljanje na večje daljave? Mi gdo lahko kaj pove oziroma predlaga kako in kaj?
Odgovori
#2
S happy endom al brez? Mora biti vključena hrana ali ne?

Zajebancijo na stran:




Morda bi se prvo predstavil, kaj pričakuješ, imaš orožje, si kompletno zelen in prvič na forumu, kaj točno in kako bi želel streljati itd...? Neke osnovne informacije, ker drgač ena splošna brošura "Taktično streljanje na večje razdalje za telebane!" je šele v pripravljanju...


Aja tud to ni dobr pregrobo?


Preden napišeš na forum post, ki se lahko razume kot otroško "jaz bi Kinder čokolado mama kupi" je fajn prej mal napisat kaj si kaj pričakuješ in kaj konkretno te zanima, ker so potem lahko tudi odgovori konkretnejši....



Admin :  Bo dobr al bo potencialni kandidat v grozi pobegnil, ker ga je zlobniČlan pregnal :) :)....
Odgovori
#3
pojdi skozi tole : https://www.strelec.si/forum/showthread.php?tid=24559

Boš mogoče kaj več zvedel
Odgovori
#4
Kdo si, kaj si, kaj imaš... neke osnove kulture in družbe pa bi lahko poznal. Vidim, da je račun ustvarjen 1 oktobra 2019. Si nov, star z novim računom... Tako, kot daš energijo v vprašanje in post, tudi take odgovore boš dobil. Pa srečno
Odgovori
#5
No ja,lih zelen nisem,kinder jajček že imam(dva),kakor vem,pa neumnih vprašanj ni,samo odgovori. Pustimo šalo na stran,zanima me,streljanje s sniper puško. Verjetno je najbolše če si za začetek najdem kakšen klub,da se učlanim,oziroma pogledam vaše komentarje,udeležim kakšne vaje...tekmovanja,pa navežem stik... je gdo ki mi lahko predlaga kam...sem iz ljubljane.
Odgovori
#6
Mal si forum preber teme v Balistiki/Reloading Opremi tekmovanja itd pol pa vpraš k boš kej več vedel. Direkt društev pa konktaktov razen inkasantov ne boš dobil na lepe/anonimne oči, ker je pacientov, ki bi "imeli orožje" in v naslednji fazi "naredili nič" kar precej in se jih vsi resni klubi otepajo....
Odgovori
#7
No "pacijentov"ki imajo orožje je med lovci velik preveč,jest sem samo hotu osnovne informacije kje začet,glede rokovanja in obnašanja z orožjem mi je pa neki malga znano!!
Odgovori
#8
hmmm, najbolje da ti člani foruma predlagamo teme katere je dobro prebrati in iz katerih je že vse to razloženo.
pri izbiri orožja so to stiki teme na vrhu, drugje pa bo še treba malo pregledati in predlagati adminu da se jih postavi kam na vrh. drugače pa je že vse zapisano, le da se dokoplješ do teh informacij rabiš vsaj mesec...
Odgovori
#9
Hvala
Odgovori
#10
Thumbs Down 
(03-10-2019, 13:42)BEERstric Napisal: No "pacijentov"ki imajo orožje je med lovci velik preveč...

a zdaj smo pa takoj lovci na tapeti?
Odgovori
#11
Strela bi znal biti pravi zate...če še je kje Dumb
Odgovori
#12
Jabučk, zdej si pa žleht.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#13
(03-10-2019, 20:00)Barbapapa Napisal: Jabučk, zdej si pa žleht.
Zakaj!

Poslano z mojega SM-G965F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#14
(03-10-2019, 15:41)Marks Napisal:
(03-10-2019, 13:42)BEERstric Napisal: No "pacijentov"ki imajo orožje je med lovci velik preveč...

a zdaj smo pa takoj lovci na tapeti?
Pač...še eden, ki o lovcih in lovstvu nima pojma, razen par stereotipov, ki jih je pobral nekje mimogrede.   
BEERstric, čestitam ti za "uspešen" začetek.
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#15
(03-10-2019, 13:42)BEERstric Napisal: No "pacijentov"ki imajo orožje je med lovci velik preveč,jest sem samo hotu osnovne informacije kje začet,glede rokovanja in obnašanja z orožjem mi je pa neki malga znano!!

(04-10-2019, 07:24)Robert91922 Napisal:
(03-10-2019, 15:41)Marks Napisal:
(03-10-2019, 13:42)BEERstric Napisal: No "pacijentov"ki imajo orožje je med lovci velik preveč...

a zdaj smo pa takoj lovci na tapeti?
Pač...še eden, ki o lovcih in lovstvu nima pojma, razen par stereotipov, ki jih je pobral nekje mimogrede.   
BEERstric, čestitam ti za "uspešen" začetek.




Hehe, no BEERstric vidiš kako je pri nas in z "našimi" "lokal patriotki", se takoj počutijo ogrožene, in takoj v napad, da nimaš pojma pa da so to samo in le stereotipi ...

Naslednja faza bo, ko ga bodo sami križali in se posipali z pepelom, čez par ur pa vsi presrečni iz gostiln in cerkva, da se je stvar pozabila in češ kaj je treba storiti tistim, ki širijo stereotipe.

https://www.slovenskenovice.si/kronika/d...asi-234330

Odgovori
#16
Ampak čisto v vsaki temi, kjer začetnik nekaj sprašuje se najdejo isti osebki in jih začnejo polirat. A res nimate drugega dela?
Ja sem začetnik, ja sigurno obvladate 100x boljše, ampak po forumu spod.... at znam pa tudi jaz...
Prav zoprni ste...   Rolleyes
Odgovori
#17
Ne se preveč sekirat. Ne bo nič bolje. Če zastaviš tako splošno vprašanje je to pravi magnet za trolanje...
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#18
(31-10-2019, 11:35)Barbapapa Napisal: Ne se preveč sekirat. Ne bo nič bolje. Če zastaviš tako splošno vprašanje je to pravi magnet za trolanje...
Saj se ne. Ampak namen foruma je izmenjavanje informacij. In začetnik je vedno malo zgubljen in butast. In vpraša kaj butastega. In trolanje je kontraproduktivno, če želimo ohraniti in širiti naš šport.
Odgovori
#19
Sem se tudi jaz na začetku "sekiral", a sem potem dobival informacije, da so v veliki večini "živo" čisto fajn ljudje in da celo radi delijo izkušnje in priskočijo na pomoč.
Pa se potem videl, da so pač tipični slovenci (pisano z malo), ki se recimo v lokalu, ko jih natakar vpraša ali je vse v redu odzovejo "Ja vse je super!" potem pa, ko le-ta odide, je pa kar naenkrat meso pretrdo, juha vodena, krompir premalo slan, strežba prepočasna, pijača topla/hladna, račun previsok...

Kar sprašujmo, pa čeprav v smislu, kdaj je bolj svetlo podnevi ali ponoči. Se bomo začetniki tudi iz teh navidezno neumestnih vprašanj ogromno naučili!, saj se med plevi najdejo tudi smiselni in celostni odgovori :)
Odgovori
#20
Rugabuga, kot začetnik in novi član na forumu, se vsaj lepo predstaviš in opišeš svojo situacijo. Če si pa "občutljive" narave ti na tem forumu res ni pomoči
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)