Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REX Delta
#21
Kaj bi te debatiral?
Za precizno ni, za dinamiko tudi ne... da jo imas zato da jo imas... nima nekega smisla.
Ni mi znano da bi imel Arex kaksno za javnost predstavitev kot je imel za Alfo in Rexa.
Odgovori
#22
Sem ga sprobal.. deluje kot ena 3D sprintana pištola.. na odtip mi plastika deluje zelo poceni.. se ne more primerjat z Glockovo kvaliteto.
Moons out, goons out!
Odgovori
#23
Zanimivo mi je to,da ga hvalijo prav vsi v tujini,po vseh reviewih na youtube kanalih in forumskih diskusijah, razen v Sloveniji je imel še vsak do sedaj kakšno pripombo glede tega in tega in onega itd. Vse nekaj moti. Arex očitno dobr plačuje za pozitivna mnenja,hehe

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#24
Sprobal. Lepse sede v roko kot zero 1, to je pa tudi vse. Plastika deluje ‘ceneno’ bolje receno celota deluje ceneno. Nimam velikih šap pa mi je grip oz rocaj obcutno premali.
Z moje strani ni navdusenja.
Odgovori
#25
(26-08-2019, 16:18)el_diablo Napisal: Zanimivo mi je to,da ga hvalijo prav vsi v tujini,po vseh reviewih na youtube kanalih in forumskih diskusijah, razen v Sloveniji je imel še vsak do sedaj kakšno pripombo glede tega in tega in onega itd. Vse nekaj moti.  Arex  očitno dobr plačuje za pozitivna mnenja,hehe

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

Ne vem, če je to ker bi Arex plačeval za mnenja. Po moje je bolj vezano za končno ceno izdelka. Izdelku pri ceni, ki jo ima na pšolicah v USA pač ne moreš reči, da ja cenena plastika. Pri ceni, ki jo ima izdelak pri nas na policah pa to lahko rečeš, ker ne gre več za isti cenovni razred. :)
Odgovori
#26
(26-08-2019, 16:18)el_diablo Napisal: Zanimivo mi je to,da ga hvalijo prav vsi v tujini,po vseh reviewih na youtube kanalih in forumskih diskusijah, razen v Sloveniji je imel še vsak do sedaj kakšno pripombo glede tega in tega in onega itd. Vse nekaj moti.  Arex  očitno dobr plačuje za pozitivna mnenja,hehe

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk
 
Meni je ok... ali je res namenjena temu da jo samo imaš, je pa odvisno od lastnika  Hand
Odgovori
#27
Če bi se odločali med delto in glock 17 4.gen... Kaj bi izbrali????
Odgovori
#28
(03-11-2019, 22:11)dlovro Napisal: Če bi se odločali med delto in glock 17 4.gen... Kaj bi izbrali????
Glock S-2guns
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#29
Verjetno bi še malo razširil izbor :)
Odgovori
#30
Iščem nekaj manjšega, lažjega...do 650€ max
Moja pravi da ji je alpha pretežka za streljat ?
Odgovori
#31
(03-11-2019, 22:45)dlovro Napisal: Iščem nekaj manjšega, lažjega...do 650€ max
Moja pravi da ji je alpha pretežka za streljat ?
kak walther v 22lr ji vzemi
Odgovori
#32
(03-11-2019, 22:45)dlovro Napisal: Iščem nekaj manjšega, lažjega...do 650€ max
Moja pravi da ji je alpha pretežka za streljat ?
Glock 43
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#33
Glock 43X je zakon.
Odgovori
#34
(03-11-2019, 22:45)dlovro Napisal: Iščem nekaj manjšega, lažjega...do 650€ max
Moja pravi da ji je alpha pretežka za streljat ?

med lažjimi in manjšimi je Walther PPQ M2 4" in je tudi v tem cenovnem razredu  Whistle
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#35
(03-11-2019, 22:16)nono Napisal:
(03-11-2019, 22:11)dlovro Napisal: Če bi se odločali med delto in glock 17 4.gen... Kaj bi izbrali????
Glock S-2guns

Isto G. 17 Whistle
Odgovori
#36
(03-11-2019, 22:11)dlovro Napisal: Če bi se odločali med delto in glock 17 4.gen... Kaj bi izbrali????
Vemi Glock G17 G5 FS MOS.. imaš še možnost montirat optiko gor kasneje..
Moons out, goons out!
Odgovori
#37
Si poskusil Walther PPQ 9x19 ?
Odgovori
#38
Ali kaksen Sig Sauer P320? Modularna pistola.
Odgovori
#39
Sig Sauer ne priporočam zelo weak finish ma.. razn če ti je to vseeno :)
Moons out, goons out!
Odgovori
#40
650€ je zgornja meja...walther se mi pa ne dopade sploh :) sig sauer se mi pa zdi da ima predebel ročaj tako kot rex zero 1
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)