Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o inovativnem skrajševanju čakalnih vrst na Češkem
#1
https://www.rtvslo.si/svet/evropa/strelj...vih/507280 Ravno pravi tajming za debato v nasem parlamentu...
Odgovori
#2
Sej pri nas je pa un streljal v Izolski bolnišnici... seveda z nelegalnim orožjem.
Moons out, goons out!
Odgovori
#3
o inovativnem skrajševanju čakalnih vrst na Češkem

Naslov teme ni primeren, saj je nespoštljiv do žrtev tragedije.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
#4
Objava take novice in pod takim naslovom kaže edino na to, da nekateri nimajo nobene pietete. Poleg tega pa to meče slabo luč na ta forum, ki je po moje s takimi objavami naredi veliko škode strelskemu športu. Kaj si misli povprečen človek ko vidi kaj takega? Sami presodite.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#5
Ja zmenite se z adminom on je naredil split teme in dal naslov ne jaz...
Odgovori
#6
Jaz sem naredil split, ne admin. Tko da tisti bogaboječi brez smisla za humor lahko kar meni težite.
Odgovori
#7
kot berem, je morilec storil samomor ....

so pa na Poljskem pristopili k inovativnemu izobraževanju na šolah

https://www.24ur.com/novice/svet/na-polj...-soku.html
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#8
Bogaboječi? Če je to zate smisel za humor...take objave(naslove) ponavadi bereš na šrot občilih. S tako primitivno politiko pa forum rine ravno tja. Pa brez zamere.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#9
Tko da tisti bogaboječi brez smisla za humor lahko kar meni težite.

Ne bom prav nič težil, ampak ti bom povedal, da je v pizdariji, ki jo je naredil oborožen odtrganec umrlo šest ljudi in da jaz pri najboljši volji ne najdem nobenih podlag za humor kakršnekoli vrste na to temo. Nimam se ne za bogaboječega, niti za osebo brez smisla za humor, nisem pa še dokončno otopel in me smrt nedolžnih ljudi, čeprav jih nisem poznal, prizadane, še bolj pa nepredstavljvo trpljenje tistih, ki bodo se bodo morali sprijazniti s tako nesmiselno izgubo najbližjih. 

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
#10
Storilec policiji znan že od prej. Uporabljen je bil CZ 75B v ILEGALNI lasti.

Vir:https://zpravy.aktualne.cz/domaci/strelcem-je-technik-ctirad-v-tvrdil-ze-je-nemocny-a-ze-ho-ni/r~193c9ea01b3211ea9d020cc47ab5f122/
Odgovori
#11
(10-12-2019, 13:46)Barbapapa Napisal: Kaj si misli povprečen človek ko vidi kaj takega?
A mi pa nismo povprečni ljudje? Mislim da črni humor ni vezan samo na strelce.
Odgovori
#12
(10-12-2019, 14:11)Rombon Napisal: Tko da tisti bogaboječi brez smisla za humor lahko kar meni težite.

Ne bom prav nič težil, ampak ti bom povedal, da je v pizdariji, ki jo je naredil oborožen odtrganec umrlo šest ljudi in da jaz pri najboljši volji ne najdem nobenih podlag za humor kakršnekoli vrste na to temo. Nimam se ne za bogaboječega, niti za osebo brez smisla za humor, nisem pa še dokončno otopel in me smrt nedolžnih ljudi, čeprav jih nisem poznal, prizadane, še bolj pa nepredstavljvo trpljenje tistih, ki bodo se bodo morali sprijazniti s tako nesmiselno izgubo najbližjih. 

Lep pozdrav, Marko

Se strinjam z Markotom...smrt ne more bit povod da ima nekdo na ta račun humorne prebliske.

Romunovu predlagam da se kot moderator samokaznuje z kakim 50% worning levelom, objave pa izbriše Pray
Odgovori
#13
Barbapapa Napisal:Objava take novice in pod takim naslovom kaže edino na to, da nekateri nimajo nobene pietete. Poleg tega pa to meče slabo luč na ta forum, ki je po moje s takimi objavami naredi veliko škode strelskemu športu. Kaj si misli povprečen človek ko vidi kaj takega? Sami presodite.
Ta vlak je že davno odpeljal.
Odgovori
#14
Pidružujem se mnenju predhodnikov, ki so zapisali, da je tak naslov teme neprimeren, v nasprotju s pieteto in meče slabo luč na forum. Romunov naj naslov teme spremeni ali temo izbriše oz. naj to naredi admin.
Odgovori
#15
(10-12-2019, 15:07)Sherman Napisal:
(10-12-2019, 13:46)Barbapapa Napisal: Kaj si misli povprečen človek ko vidi kaj takega?
A mi pa nismo povprečni ljudje? Mislim da črni humor ni vezan samo na strelce.
Seveda smo povprečni ljudje (eni manj drugi bolj). Mislil pa sem na tiste ljudi, ki pokukajo na ta forum iz radovednosti in si s tako objavo ustvarijo mnenje o športnih strelcih. Sicer sem ljubitelj tudi črnega humorja, dokler ni vezan na konkretne ljudi in tragične dogodke, v nasprotnem pa postane taka izjava samo kretenizem, sploh če je objavljena javno.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#16
(10-12-2019, 13:46)Barbapapa Napisal: Objava take novice in pod takim naslovom kaže edino na to, da nekateri nimajo nobene pietete. Poleg tega pa to meče slabo luč na ta forum, ki je po moje s takimi objavami naredi veliko škode strelskemu športu. Kaj si misli povprečen človek ko vidi kaj takega? Sami presodite.

Barbič, ne rabiš biti bolj papeški od papeža.
Kaj naj si mislijo "povprečni ljudje"? 

Glej, bom takole rekel... V grobem zdravstveni sistem lavfa na plačilo zdravstvenih prispevkov. Zahodne države so to nekako bom rekel diplomirale s te teme, upoštevajoč, da je participacija zavarovancev tudi zasebna (torej so dodatno zavarovani), ter da imajo dosti zasebnih bolnic, kar tudi viša učinkovitost sistema.

Na vzhodu (Višegrajska trojka) te stvari niso urejene. Folk ima v glavnem slabe storitve, imel sem sodelavca Slovaka (torej ne Čeha), rekel je, da so njihove zdravstvene storitve na dnu dna, ter da se tajkuni in vsi, ki majo malo več pod palcem, hodijo zdravit - v tujino. Za Češko velja isto, le da več folka hodi v tujino, ker imajo več pod palcem.

V Sloveniji stvari niso urejene. Zdravstveno zavarovanje bi se dalo opisati kot navadno bleferstvo. Plačati je treba v nulo - storitev pa nekoč - morda. Morda pa tudi ne.

Ljudje, ki nimajo kaj izgubiti (rak, hude kronične bolezni) pridejo račune poravnat - s pištolo.  Kaj naj si ljudje mislijo? Povprečen Slovenec (ki je izkusil bleferstvo slovenskega zdravstva) je jezen kot pes.

Zato šale niti niso tako redke, odražajo pa da je družbeni ugled zdravstva na dnu.
Odgovori
#17
A ne vids da gre za bogabojece osebke in da ko se omeni beseda orozje se zdrznejo ko srna ko jo obsveti zaromet od avta... Pol je pa 50:50 kaj bo srnica storila (v vecini primerov sledi aboten post na temo vitja rok in jadanja...)...
Odgovori
#18
A ne vids da gre za bogabojece osebke in da ko se omeni beseda orozje se zdrznejo ko srna ko jo obsveti zaromet od avta

Med bogaboječnostjo in zmožnostjo občutenja sočutja in spoštljivosti do žrtev in njihovih svojcev je kar velika razlika. In s tem nima orožje prav nobene zveze. To je stvar osebne kulture. Common decency pravijo temu na angleškem.

Ker večina ljudi še ni brez srčne kulture, je tak "humor" na forumu škodljiv, ker ljudje posplošujejo in mnenja glasnih, z lastnim egom napumpanih osebkov zmotno pripisujejo vsem strelcem.

Lep pozdrav, Marko
Odgovori
#19
Kaj pa se zgodi, ko taisti ljudje obiščejo 24ur, rtvslo in med.over.net? Zlasti slednji je greznica, kar se tiče kvalitete in spodobnosti komentarjev. Ali tudi tam zmotno pripisujejo tovrstna mnenja vsem Slovencem?

Moramo res zaradi posesti orožja zdaj biti tiho, ponižni, požreti vse in stopicljati po tem svetu kot bi hodili po jajcih? Bog obvari kdaj povzdigniti glas, povedati neprimerno šalo ali pa zagovarjati stališča, ki se smatrajo za ekstremnejša, da ja ne bi kdo slabo mislil o strelcih? Pismo pa saj sem še vedno isti človek, kot sem bil pred dvema letoma, ko sem kupil krepelo. Ravno tako sem človek kot tisti brez orožja. Ostali se lahko zajebavajo, jaz sem se pa z nakupom orožja obsodil na večno tišino?

Ne govorim nujno samo o črnem humorju v naslovu te teme. Na tem forumu se večkrat dogaja, da nas kdo opomni, naj se držimo nazaj, ker "kaj bodo pa ljudje rekli". Ljudje bodo vedno posploševali in našli napake, realne ali izmišljene, ne glede na to, kaj pišemo na forumu.
Odgovori
#20
(10-12-2019, 11:38)dani_79 Napisal: https://www.rtvslo.si/svet/evropa/strelj...vih/507280 Ravno pravi tajming za debato v nasem parlamentu...

delam v zdravstvu. se trudim po najboljših močeh tako kot večina. obstajajo izjeme. kljub temu pa ima večina ljudi dobre izkušnje in uspehe. za čakalne dobe pa je kriva politika in ne zdravstveni delavci. zato me kar stisne ob misli kako lahko nekdo strelski pohod v bolnišnici v katerem so umirali ljudje imenuje skrajševanje čakalnih dob. z eno besedo: bolano.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)