Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
militarizirana policija in banane?
#1
https://www.24ur.com/novice/slovenija/sp...derja.html

Naši specialci amerikanizirani?

[Image: 806c47f214_62377947.jpg?v=d41d]
Odgovori
#2
Z vsem spoštovanjem ampak vseh teh novic vam pa res ni potrebno vedno pripenjat na forum strelca.
Vse to se da prebrat na dostopnih strani medijev tukaj se pa samo smeti.
Odgovori
#3
(31-01-2020, 10:10)Silver Napisal: Z vsem spoštovanjem ampak vseh teh novic vam pa res ni potrebno vedno pripenjat na forum strelca.
Vse to se da prebrat na dostopnih strani medijev tukaj se pa samo smeti.

pacman je dežurni trol vseh slovenskih portalov, tako da je rešitev za takšne low iq osebke edino ban.
Odgovori
#4
Se mi zdi, da sem tale kamjonček videl preed kratkim pri koseški PE (kjer imajo tudi ta špecjalne baje - kdo drug nabildan moški v tridesetih ima drgač cajt trimčkat tam okol ob desetih zjutraj?). Mogoče je bla pa to odskočna deska za tole akcijo.
Odgovori
#5
[Image: 0c45b3e56dd8421b0b6a5b6b7ca68319.jpg]

Najnovejse vozilo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
#6
Policija je pac ipravila svoje delo v skladus policijsko doktrino in metodologijo dela v taksnih primerih..nic tragicnega ali posebnega. Ni tteba odkrivati tople vode v zvezis tem...
Odgovori
#7
(31-01-2020, 12:04)lamer Napisal: Policija je pac ipravila svoje delo v skladus policijsko doktrino in metodologijo dela v taksnih primerih..nic tragicnega ali posebnega. Ni tteba odkrivati tople vode v zvezis tem...

To pa je doktrina da delavce poležejo po tleh in jim poberejo telefone...[droga pa bog vedi kje] in sedaj bodo nevedni imeli kup sitnosti v zahvalo ker so bili pošteni državljani Pray
Verjetno bodo naslednjič še prijavljali take najdbe, kot vzorni državljani so dolžni a ne. Dumb
Odgovori
#8
Pri vsej opremi upam da so prinesli tud  kak primeren kamuflažni vzorec 

[Image: maxresdefault.jpg]
Odgovori
#9
Big Grin 
Rofl
Odgovori
#10
(31-01-2020, 12:28)jabolko Napisal:
(31-01-2020, 12:04)lamer Napisal: Policija je pac ipravila svoje delo v skladus policijsko doktrino in metodologijo dela v taksnih primerih..nic tragicnega ali posebnega. Ni tteba odkrivati tople vode v zvezis tem...

To pa je doktrina da delavce poležejo po tleh in jim poberejo telefone...[droga pa bog vedi kje] in sedaj bodo nevedni imeli kup sitnosti v zahvalo ker so bili pošteni državljani Pray
Verjetno bodo naslednjič še prijavljali take najdbe, kot vzorni državljani so dolžni a ne. Dumb
Verjetno ze vedo, zakaj so postopali kot so. Za brezveze verjetno ze ne.. Kot si lahko razbral iz medijev, ta akcija ni imela veze z njihovim klicem, ampak je preiskava potekala ze dlje casa.

Zato govoriti nekaj na pamet, brez da bi poznal vso zadevo in okoliscine, nima smisla. Verjetno pa tudi ne pricakujes, da bi te policija morala obvescati o njihovih preiskavah in dobiti tvoj zegn, kako lahko postopa. Oni ze vejo kako in kaj, ti pac ne.

Tako da naslajanje na neke postopke policije, brez da bi vedel ozadje itd ni smiselno. Ozadja pa jasno nemores vedet, saj se postopki izvajajo v tajnosti in se o tem seveda ne obvesca javnosti.
Odgovori
#11
(31-01-2020, 10:02)pacman87 Napisal: https://www.24ur.com/novice/slovenija/sp...derja.html

Naši specialci amerikanizirani?

[Image: 806c47f214_62377947.jpg?v=d41d]
Haaha zgleda ko un MRAP ?
Moons out, goons out!
Odgovori
#12
Banananjamov oklepnik 
[Image: 308a7cf7d1_62239965.jpg?v=d41d]
Odgovori
#13
(31-01-2020, 15:02)lamer Napisal:
(31-01-2020, 12:28)jabolko Napisal:
(31-01-2020, 12:04)lamer Napisal: Policija je pac ipravila svoje delo v skladus policijsko doktrino in metodologijo dela v taksnih primerih..nic tragicnega ali posebnega. Ni tteba odkrivati tople vode v zvezis tem...

To pa je doktrina da delavce poležejo po tleh in jim poberejo telefone...[droga pa bog vedi kje] in sedaj bodo nevedni imeli kup sitnosti v zahvalo ker so bili pošteni državljani Pray
Verjetno bodo naslednjič še prijavljali take najdbe, kot vzorni državljani so dolžni a ne. Dumb
Verjetno ze vedo, zakaj so postopali kot so. Za brezveze verjetno ze ne.. Kot si lahko razbral iz medijev, ta akcija ni imela veze z njihovim klicem, ampak je preiskava potekala ze dlje casa.

Zato govoriti nekaj na pamet, brez da bi poznal vso zadevo in okoliscine, nima smisla. Verjetno pa tudi ne pricakujes, da bi te policija morala obvescati o njihovih preiskavah in dobiti tvoj zegn, kako lahko postopa. Oni ze vejo kako in kaj, ti pac ne.

Tako da naslajanje na neke postopke policije, brez da bi vedel ozadje itd ni smiselno. Ozadja pa jasno nemores vedet, saj se postopki izvajajo v tajnosti in se o tem seveda ne obvesca javnosti.

Lamer... dej si poglej posnetek še neki krat in pozorno poslušaj preden pleteš mrežo... Pray
Odgovori
#14
Tudi vse banane v skladišču so baje dali na pregled strokovnjaku za orožje,ker spominjajo na pištole in policisti niso bili sigurni ali so nevarne ali ne.Kot v Šiškotovem primeru.
Odgovori
#15
Torej, kaj je to za en oklepnik, do sedaj sem mislil, da vztrajajo na BOV-ih?

Pojma nimam o policijski doktrini, ampak se je v takih primerih res treba pripeljati z oklepnikom? :)
Odgovori
#16
Daleč od tega, da bi to bil MRAP. Je kar lepo avstrijsko-nemška naveza. Izdelek by Franz Achleitner-HMW Sem ga vozil in je vrhunski izdelek. Tudi če ima s opremo 16 ton je okreten.
Zanimivo je brat komentarje od folka ki dalj kot do čipsa, kokakole in youtube klipov niso prišli.
Ampak nema veze. Sem zadovoljen da ni samo en kupljen in da so izbrali vrhunski izdelek. Sem prepričan da je kak “kustomer” pripravlen v garaži narest boljši izdelek...
Odgovori
#17
Ne doktrina je menda da ko v skladiace kjer ne ves kaj je notri vletis pustis narod da leta okoli in se naprej druge obvesca o akciji...
Odgovori
#18
(01-02-2020, 05:13)najed01 Napisal: Daleč od tega, da bi to bil MRAP. Je kar lepo avstrijsko-nemška naveza. Izdelek by Franz Achleitner-HMW Sem ga vozil in je vrhunski izdelek. Tudi če ima s opremo 16 ton je okreten.
Zanimivo je brat komentarje od folka ki dalj kot do čipsa, kokakole in youtube klipov niso prišli.
Ampak nema veze. Sem zadovoljen da ni samo en kupljen in da so izbrali vrhunski izdelek. Sem prepričan da je kak “kustomer” pripravlen v garaži narest boljši izdelek...
Ej ful hvala za odgovor, prvič slišim za ta oklepnik. Na prvi pogled mi je deloval kot kaka šasija lahkega tovornjačka z 'nanetanimi' oklepnimi ploščami, domnevam sicer, da po zaščiti poseka BOV-a.

In, ja, nimam pojma o špecialcih, policijski taktiki in podobnem, in nočem nikogar užaliti ali kaj podobnega, ampak mi gre pa kar na smeh ko so zamislim sceno, kako špecialci priletijo z lučmi v oklepniku (ok, če bi jih delvci poklicali in napihnili sceno, bi lažje dojel), naskočijo skladišče, notri pa nobenih oboroženih kriminalcev, samo prestrašeni delavci, banane in narko? papirji.

Res pa je, da je bolje, da uleti špecialna enota, pa oklepnik, pa posebna enota, pa konjenica in se na koncu izteče tako, kot se je, kot pa da bi prišlo nekaj običajnih patrulj, ki bi jih pričakala ekipa utrjenih kriminalcev z orožjem kategorije A in uprizorila pravi ognjeni pekel. Tako da s tega stališča je po mojem laičnem čips in kokakola mnenju policija ravnala preudarno in samozaščitno.
Odgovori
#19
(01-02-2020, 05:13)najed01 Napisal: Daleč od tega, da bi to bil MRAP. Je kar lepo avstrijsko-nemška naveza. Izdelek by Franz Achleitner-HMW Sem ga vozil in je vrhunski izdelek. Tudi če ima s opremo 16 ton je okreten.
Zanimivo je brat komentarje od folka ki dalj kot do čipsa, kokakole in youtube klipov niso prišli.
Ampak nema veze. Sem zadovoljen da ni samo en kupljen in da so izbrali vrhunski izdelek. Sem prepričan da je kak “kustomer” pripravlen v garaži narest boljši izdelek...
Pa saj je že bil skrajni čas, da se posodobi tudi ta vozni park. BOV je ja še samo za v muzej.
Odgovori
#20
Če bi slovenski policisti imeli neviden oklepnik... Se ne bi upali mimo Žabjaka in ostalih ogroženih področij malo zapeljati... Se bodo spravljali rajši na nas državljane zaradi banalnih stvari... Da ne govorim o poznavanju zakonov, borilnih veščin, poznavanje orožja,... 10 % so pravi policisti, ostali 90%... Pa ne razločijo plastiko od kovine... Žalostno. Dumb
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)