Ocena teme:
  • 3 Glas(ov) - 2.33 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o tem kako pač je pa se nč ne da spremenit a ne
#1
(30-01-2020, 10:17)romunov Napisal: https://www.rtvslo.si/crna-kronika/razbi...mil/512987

Citat:V hišnih preiskavah so zasegli večje količine različnih prepovedanih mamil, pripomočke za izdelavo in pakiranje mamil, predhodne sestavine, prirejene prostore za gojenje prepovedanih mamil, več kosov prepovedanega orožja in nabojev ter večjo količino denarja, ki je bil pridobljen s preprodajo prepovedanih mamil.

V Mariboru z zračno puško streljal mačke:
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/v-mar...sko/512973

Pustimo dejstvo, da mačke streljajo vsepovsod, čeprav tega početja ne zagovarjam, ampak tako pač je. Mi je pa milo rečeno butasto, da je ta novica na nacionalnem portalu zraven novice o mrtvem dojenčku.  smh
Odgovori
#2
(31-01-2020, 11:13)jernejm Napisal:
(30-01-2020, 10:17)romunov Napisal: https://www.rtvslo.si/crna-kronika/razbi...mil/512987

Citat:V hišnih preiskavah so zasegli večje količine različnih prepovedanih mamil, pripomočke za izdelavo in pakiranje mamil, predhodne sestavine, prirejene prostore za gojenje prepovedanih mamil, več kosov prepovedanega orožja in nabojev ter večjo količino denarja, ki je bil pridobljen s preprodajo prepovedanih mamil.

V Mariboru z zračno puško streljal mačke:
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/v-mar...sko/512973

Pustimo dejstvo, da mačke streljajo vsepovsod, čeprav tega početja ne zagovarjam, ampak tako pač je. Mi je pa milo rečeno butasto, da je ta novica na nacionalnem portalu zraven novice o mrtvem dojenčku.  smh
 
Moraš vedet da je velika večina ljudi, že zdavnaj zamešala vrednote tako da je življenje mačke, psa, volka [poklane živali ali raztrgan otrok z strani slednjih pa ne] več vredno kot človeško. razumi če lahko... Pray
Odgovori
#3
Sem odraščal na kmetiji, kjer ni bilo nenavadno, da smo bika, prašiča, kure, race in še kaj spravili na oni svet in v salame, ampak je bil do klanih živali vedno spoštljiv odnos in se ni zajabaval. Da pa vzameš zračko in z okna pritleno streljaš naokoli po ničslutečih živalih (in se skrivaš, ker veš, da je to narobe), si pa ena pizda od človeka. Preko takega odnosa do živali se sprašujem kakšn odnos imajo taki ljudje do drugih ljudi.
Odgovori
#4
(04-02-2020, 12:48)romunov Napisal: Sem odraščal na kmetiji, kjer ni bilo nenavadno, da smo bika, prašiča, kure, race in še kaj spravili na oni svet in v salame, ampak je bil do klanih živali vedno spoštljiv odnos in se ni zajabaval. Da pa vzameš zračko in z okna pritleno streljaš naokoli po ničslutečih živalih (in se skrivaš, ker veš, da je to narobe), si pa ena pizda od človeka. Preko takega odnosa do živali se sprašujem kakšn odnos imajo taki ljudje do drugih ljudi.

Saj to na kmetiji je normalno...tako je in bo tu nimamo kaj...

Te pizde ali mone od človeka pa mislim da nimajo nikakršnih vrednot in odnosa do ljudi in živali
so namreč omejeni ali prizadeti, lahko pa tudi samo napačno vzgojeni... Pray
Odgovori
#5
(04-02-2020, 15:17)jabolko Napisal:
(04-02-2020, 12:48)romunov Napisal: Sem odraščal na kmetiji, kjer ni bilo nenavadno, da smo bika, prašiča, kure, race in še kaj spravili na oni svet in v salame, ampak je bil do klanih živali vedno spoštljiv odnos in se ni zajabaval. Da pa vzameš zračko in z okna pritleno streljaš naokoli po ničslutečih živalih (in se skrivaš, ker veš, da je to narobe), si pa ena pizda od človeka. Preko takega odnosa do živali se sprašujem kakšn odnos imajo taki ljudje do drugih ljudi.

Saj to na kmetiji je normalno...tako je in bo tu nimamo kaj...

Te pizde ali mone od človeka pa mislim da nimajo nikakršnih vrednot in odnosa do ljudi in živali
so namreč omejeni ali prizadeti, lahko pa tudi samo napačno vzgojeni... Pray



In, kam potem po tvoje, spada tale?

https://www.slovenskenovice.si/novice/sl...vna-263649

Odgovori
#6
Če lahko kdo razloži

Maček = nič hudega sluteča žival

Kaj so potem ovni, srne, krave, kure, prašiči, zajci, jelenjad ....

Pa da ne bo pomote: ni ga tiča čez prašiča. Me pa zanima ta razlika.
Odgovori
#7
Gre za namen. Ali ubiješ žival zaradi hrane, usnja, kožuha ipd. ali jo ubiješ iz užitka.

Nisem mislil, da bom moral to kdaj razlagati, ampak tu smo.
Odgovori
#8
Zame je enaka definicija kot pri rejcih živine tudi pri lovcih. Kdor je lovec, ker rad skrbi za živali je ok, kdor je lovec ker mu je všeč rožnata meglica v daljnogledu je psihopat.
Odgovori
#9
Ja usnje na nogi in v avtu pod ritjo je huda potreba. Meso bi bilo smiselno jesti po nekih priporočilih 2 do 3 krat na teden, mi ga jemo tolikokrat na dan. Ni vse čist tako kristalno v današnjih modernih cajtih. Se strinjam s tvojim zapisom - ampak mal samokritični pa tudi moramo biti včasih. Ledra v avtu sicer nimam, ampak meso mi pa gre.

Saj nebi filozofiru, ker sem mogoče bolj med tazadnjimi, ki bi lahko. Ampak sem zadnjič gledu eno oddajo o tej masovni proizvodnji, katero seveda generiramo mi sami - pa ti da malo mislit.
Odgovori
#10
auditor: res boljše, da ne filozofiraš, ker ti to ne gre dobro od rok. Vse kar si imel za povedati, si povedal v sporočilu štiri objave višje.

Da ti bo mogoče jasno, ker nisem prepričan, da ti je, ti bom še enkrat napisal to, kar sta že romunov in jabolko - pobijanje domačih živali, ki jih imajo ljudje za hišne ljubljenčke, četudi nimajo lastnika oz. na splošno pobijanje živali za zabavo in užitek, z zračno puško na skrivaj iz okna ali kakšnega drugega skrivališča, je ravnanje oseb na nizki stopnji moralnega in osebnostnega razvoja oz. bolj preprosto in razumljivo povedano - ravnanje pizde od človeka.
Odgovori
#11
(04-02-2020, 15:55)bob78 Napisal: Zame je enaka definicija kot pri rejcih živine tudi pri lovcih. Kdor je lovec, ker rad skrbi za živali je ok, kdor je lovec ker mu je všeč rožnata meglica v daljnogledu je psihopat.
Ka si ti za en model, da lovce označuješ za psihopate?Naroči se pri osebnem zdravniku ter zahtevaj napotnico za psihologa.
Kako si ti prišel do OL mi ni jasno. Vsaka oseba z vsaj 90 IQ ve, da ima zelena bratovščina letni plan odstrela ter reduciranje določenih vrst živali, če se te preveč razmnožijo.
Odgovori
#12
mogoče pa bi ti moral malo pregledat svoje mentalno zdravje in pa IQ pa bi mogoče videl kaj je napisal. in to nikakor ni lovec = psihopat. poznam pa take lovce ko bi pri njih bla zaplemba orožja in še kakšna velika kazen zraven premila lekcija. Ker da meni ustreli psa, potem pa se o tem še hvali bi zadnjič držal puško v rokah. in ja takšnih je veliko. tako kod idijotov ki z zračnimi puškami streljajo mačke pa si mislijo da so frajerji. mačke pa prerešetane z metki ki ostanejo v njih in po možnosti še z razlitimi očesi.
Odgovori
#13
Vedet morate, da je veliko lovcev prišlo do OL po drugačni poti. Starejše generacije niso dale skozi politično korektnega tečaja, psiho testov itn. in so pač del druge generacije. Kar ni nič narobe, marsikdaj nam osvetlijo stvari v drugačni luči, bolj praktični. Res pa je, da so se časi precej spremenili, oni pač ne.


Pa naj admin/moderator to temo spremeni v "Mucki in diabole", "Mačke in zračke" , "Mjav in Pok" al pač kej podobnega, da bodo vsi vedeli o čem teče debata, debato o lovcih lahko kje drugje nadaljujemo.
Odgovori
#14
(04-02-2020, 23:43)Shillien Napisal: mogoče pa bi ti moral malo pregledat svoje mentalno zdravje in pa IQ pa bi mogoče videl kaj je napisal. in to nikakor ni lovec = psihopat. poznam pa take lovce ko bi pri njih bla zaplemba orožja in še kakšna velika kazen zraven premila lekcija. Ker da meni ustreli psa, potem pa se o tem še hvali bi zadnjič držal puško v rokah. in ja takšnih je veliko. tako kod idijotov ki z zračnimi puškami streljajo mačke pa si mislijo da so frajerji. mačke pa prerešetane z metki ki ostanejo v njih in po možnosti še z razlitimi očesi.

Daj no, kaj napadaš J.S.Arcota, njegov odgovor je čist u redu... lovci morajo izpolnit plane odstrela, ki jih dobijo sicer je LD kaznovana.

Če po pomoti pade oven ali kaj drugega...lej napake se dogajajo, v vojni v življenju v prometu v naši vladi ali na tekmi ipsc... skratka povsod, a so zdaj 
vsi ti z napakami psihopati in kdo smo mi da nekoga ožigosamo za psihiča, ne vem no malo strpnosti ne bi bilo odveč...40 in več let nazaj mi je bila puška silno zanimiva [je še vedno] bolj kot vse ostalo, ampak glej hudiča legalno nisi mogu do nje...edina opcija k lovcem, sedaj je to simpl takrat pa ni bilo, k sreči se je pol po dvajsetih letih zakonodaja spremenila, da si to lahko imel nabavil kot športni strelec...sledi spet 20 sila ugodnih let glede orožja, saj se lahko kupi tudi avtomatsko orožje, ampak glej verjetno ne bo dolgo ko bo potrebno spet nazaj k lovcem, da boš lahko posedoval kako enostrelno prelamačo...na to pa nisi pomislil a ne.

Raje povej kako bi dosegu oziroma kaj bi naredil, da bi oseba ki ti ustreli psa, zadnjič držala puško v rokah. Question
Odgovori
#15
(04-02-2020, 23:17)J.S.Archer Napisal:
(04-02-2020, 15:55)bob78 Napisal: Zame je enaka definicija kot pri rejcih živine tudi pri lovcih. Kdor je lovec, ker rad skrbi za živali je ok, kdor je lovec ker mu je všeč rožnata meglica v daljnogledu je psihopat.
Ka si ti za en model, da lovce označuješ za psihopate?Naroči se pri osebnem zdravniku ter zahtevaj napotnico za psihologa.
Kako si ti prišel do OL mi ni jasno. Vsaka oseba z vsaj 90 IQ ve, da ima zelena bratovščina letni plan odstrela ter reduciranje določenih vrst živali, če se te preveč razmnožijo.

Še enkrat preberi kaj sem napisal in ne beri na pol, ker potem ne razumeš napisanega.
Odgovori
#16
Hahahahha a zdaj bo vegi propaganda se na strelskem forumu? Nam bo kdo zacel recepte s kokosovim oljem prodajat... Zdaj jaz ne vem kje vi zivite jaz ne poznam koga ki strelja macke z zracno niti v mojem okolju za kaj takega nisem slisal... Tako da to d amacke streljajo povsod sigurno ni dejstvo in ce nekomu je potem se mora prasat kje zivi in zakaj to tolerira okolje v katerem se to dogaja...
Odgovori
#17
V moji mladosti smo strelali priče, mačke, medseboj (sam bil šivan)... A zaradi tega smo psihiči in nevem kaj use? Ne. Eni si bi res mogli oblečt roza tangice in nederček, žal.
Ko si mlad ti deluje malo drugače domišlija in prav je tako. Razum se tudi razvije z odraščanjem

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#18
Seveda ko si star pa drugacna... Pa druge tarce... Pac izgovor... Cez okno naskrivaj pa se zmeri iste... Lahko jih imenujemo kakorkoli zelis ampak vecina ljudi tudi v mladosti ni streljala svojih vrstnikov, mack itd... Pink spodnje perilo gor ali dol...
Odgovori
#19
Če pri treh letih otrok s prsti mečka mravljince je to zaradi otroške radovednosti in nezmožnosti presoje. Če pri trinajstih porine mački petardo v rit, pa je kar dober znak patologije, vendar ni enako temu, če očetu pomaga zaklat in očistit zajca, da ga imajo potem za kosilo.
Odgovori
#20
(05-02-2020, 08:26)Ronzi83 Napisal: V moji mladosti smo strelali priče, mačke, medseboj (sam bil šivan)... A zaradi tega smo psihiči in nevem kaj use?
Em... ja? Ajde, mogoče nisi psihič, ampak tole je daleč od normalnega.

Citat:Ne. Eni si bi res mogli oblečt roza tangice in nederček, žal. 
Nisem vedel, da je posedovanje osnovnih etičnih načel in sočutje do drugih živih bitij znak pusija.

Citat:Ko si mlad ti deluje malo drugače domišlija in prav je tako.

Sem bil tudi sam otrok, pa mi ni padlo na kraj pameti, da bi streljal mačke.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)