Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 45
Poklič Nejca... 041 850 895 tudi taktično brado ima.  Pray
Odgovori
(25-02-2020, 16:36)Krgolob Napisal: [Image: img20200225151521.jpg]

Tako, sedaj pa nekam po tok za tale kompletek. Kakšen predlog?

Neboš rabil daleč. :)

https://www.facebook.com/BattleGnomeSolutions/photos/a.214073005841648/576706006245011/?type=3&theate
Odgovori
Mam BGs holster za Glock-a pakrat ga daš notr un vn pa ti tam pri tigger guardu naredi shiny spot na plastiki, ker se drgne tm. Pri teb ko maš svetilko ti ga mogoče ne bo.
Moons out, goons out!
Odgovori
Www.falcoholsters.com - > ni da ni
Odgovori
(26-02-2020, 12:58)deadbeef Napisal: Mam BGs holster za Glock-a pakrat ga daš notr un vn pa ti tam pri tigger guardu naredi shiny spot na plastiki, ker se drgne tm. Pri teb ko maš svetilko ti ga mogoče ne bo.

Si jim omenil? To se da enostavno izboljšat.. prevrtaš, vmes distančnik in sešraufaš skupaj...
Odgovori
(26-02-2020, 13:42)lamer Napisal: Www.falcoholsters.com - > ni da ni

Čehi in Slovaki so kar dejavni na tem področju. Tole imajo pa čehi: https://www.kydexovapouzdra.cz/
Odgovori
https://evokydex.sk/en/2678-2/

Tole pa Slovaki
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
(26-02-2020, 15:02)rtx Napisal:
(26-02-2020, 12:58)deadbeef Napisal: Mam BGs holster za Glock-a pakrat ga daš notr un vn pa ti tam pri tigger guardu naredi shiny spot na plastiki, ker se drgne tm. Pri teb ko maš svetilko ti ga mogoče ne bo.

Si jim omenil? To se da enostavno izboljšat.. prevrtaš, vmes distančnik in sešraufaš skupaj...

Ne nič nisem omenil... ker retention za gun je na trigger guardu.. in je načeloma pri vseh kydex holsterjih isti shit.. pač to se obrabi neglede kaj narediš...
Moons out, goons out!
Odgovori
Ja, ocitno so "cehoslovaki" res kar aktivni na tem podrocju. Sam osebno pa poznam le falcoholsters, od katerih imam kar nekaj artiklov in sem z njimi izredno zadovoljen. Tudi dostava je hitra in postnina brezplacna nad 60e ali nekaj podovnega. Skratka priporocam. imajo holstre (in ostalo) za vse mozne modele in iz vseh moznih materialov.
Odgovori
Jaz pa podpiram domače in kvalitetno. Neverjetno koliko dobrih produktov imamo doma; Arex, Armanov, BGs, M-Arms, Los, Mihec, RC Tech (Cesar), Prodynamic, pa Uf-pro, pa... Skratka že pol IWA sejma! 

Šel sem gledat BGs holster po zgornjih dveh priporočilih. Iskal sem kompatibilnost s PL PRO svetilko, spodaj odprt tok zaradi cevi z navojem, povišani merki, dovolj prostora za rdečo piko. Nisem si mislil, da lahko kupim točno tak tok, ki je povrh vsega še narejen v Ljubljani. Lepo zaobljeni robovi, premišljeni detajli (recimo obojestransko zadrževalo zaklepa pri Gen5), res kakovosten in profi produkt, Nejc je super, priporočam. Na voljo so bile te tri barve ter več različnih načinov pritrditve. Odločil sem se za Blackhawk, ker se mi ne da odpenjati pasu.

[Image: holster.jpg]
Odgovori
https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/n...-45-mosfs/
Odgovori
30 komadov
Moons out, goons out!
Odgovori
GLOCK 19 G4         na 25 metrih.

...z ghost konektorjem in zamenjanimi vzmetmi. Ko sem vstavil šbkejšo vzmet udarne igle je bilo pa nekaj zastojev. Vrnil sem originalno.
Proženje je za Glocka kar OK, v primerjavi s kakšno 1911 ali CZ orange pa daleč daleč pretrdo. Prožilec je še vedno originalni.

P.S: tale se mi je posrečila. drugače je okrog 90
Odgovori
(27-03-2021, 21:41)95krogov Napisal: GLOCK 19 G4 na 25 metrih.

...z ghost konektorjem in zamenjanimi vzmetmi. Ko sem vstavil šbkejšo vzmet udarne igle je bilo pa nekaj zastojev. Vrnil sem originalno.
Proženje je za Glocka kar OK, v primerjavi s kakšno 1911 ali CZ orange pa daleč daleč pretrdo. Prožilec je še vedno originalni.

Lepo. Strelivo?
Odgovori
(28-03-2021, 09:56)460XVR Napisal:
(27-03-2021, 21:41)95krogov Napisal: GLOCK 19 G4 na 25 metrih.

Lepo. Strelivo?

Kupujem Bellot v refuzi. S tem.
Odgovori
Kapo dol za tak resultat z G19.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)