Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marlin model 1894 357 magnum
#1
Imam novo marlin 1894 kaliber 357 magnum, ko streljam magtech naboje softpoint srebrna hilzna se puška zelo težko repetira.Ali ma
kdo podobne težave.Hvala lepa za odgovor.
Odgovori
#2
Če ti povzročajo težave le omenjeni naboji, potem jih ignoriraj.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#3
Poskusi hollow-point proizvajalca PPU.
Kakšnih 150,200 sem jih postrelil brez enega samega problema.
Odgovori
#4
(07-07-2020, 09:56)JRC Napisal: Poskusi hollow-point proizvajalca PPU.
Kakšnih 150,200 sem jih postrelil brez enega samega problema.
Ali ste pripravljeni z mojo municijo sprobati vašo puško.
Odgovori
#5
Ne, lahko pa ti podarim 10,20 PPU nabojev.

(07-07-2020, 12:31)JRC Napisal: Ne, lahko pa ti podarim 10,20 PPU nabojev, saj je to bolj smiselno... da ugotoviš, ali tvoja puška dela s PPU naboji.
Če moja ne dela s tvojimi, nimaš nič od tega.... jaz pa tudi ne.
Odgovori
#6
Ko sem jaz kupil novo Marlin 1895 v 45-70 kalibru je bila polizdelek, ki je potreboval še fino obdelavo puškarja - poliranje ležišča, piljenje in poliranje robov,... mogoče tudi tvoja potrebuje malo nege?
Odgovori
#7
(07-07-2020, 12:31)JRC Napisal: Ne, lahko pa ti podarim 10,20 PPU nabojev.

(07-07-2020, 12:31)JRC Napisal: Ne, lahko pa ti podarim 10,20 PPU nabojev, saj je to bolj smiselno... da ugotoviš, ali tvoja puška dela s PPU naboji.
Če moja ne dela s tvojimi, nimaš nič od tega.... jaz pa tudi ne.
Jaz sem kupil letos novo in sem kmalu ugotovil da na različne naboje steka zaklel napihuje hilzna.Potem sem jo vrnil prodajalcu in jo je dal popraviti.Pri poskusu zrelincnimi naboji je delal ok.Imel pa sem s seboj tudi magtech naboje s katerim ni delal ok.Mene samo zanima če ima še kdo probleme s temi naboji ker mislim da to more delat z vsako funkcijo.
Odgovori
#8
Ali je problem pri vstavljanju ali pri izvleki naboja?
Odgovori
#9
Malo me čudi, da krepelca, ki niso ravno poceni, ne prebavljajo streliva, ki je za njih namenjeno. In tole o dodatni negi ... Nič več ni, kot je bilo.
Odgovori
#10
(07-07-2020, 15:05)ales1a Napisal: Ali je problem pri vstavljanju ali pri izvleki naboja?
Pri izvleki  naboja
Odgovori
#11
Tanjša stena tulca omenjenih nabojev in ne idealno obdelano ležišče pa pride do težkega repetiranja. Uporabljaj na začetku druge naboje , da se puška ulavfa.
Sam imam Rossi m92 po spedenanju se repetira z mezincem.
Odgovori
#12
Ce je problem pri izvleki, lahko da je strelivo premocno polnjeno in prevec razsiri tulec (ceprav pri fabrskem strelivu bo tole tezko). Ali pa je lezisce toliko hrapavo, da tulec ne drsi lepo po leziscu, ko se razsiri. Si lezisce kaj pucal?
Tulci kazejo kaksne znake prevelikega pritiska?
Odgovori
#13
(07-07-2020, 22:46)ales1a Napisal: Ce je problem pri izvleki, lahko da je strelivo premocno polnjeno in prevec razsiri tulec (ceprav pri fabrskem strelivu bo tole tezko). Ali pa je lezisce toliko hrapavo, da tulec ne drsi lepo po leziscu, ko se razsiri. Si lezisce kaj pucal?
Tulci kazejo kaksne znake prevelikega pritiska?
Puška je garanciji in jo je popravljal en puškar. Danes sem bil na strelišču, probal več vrst streliva, imel pa sem tudi magtech, včeraj kupil novo škatlo, isti problem. Zato naprošam, če ima kdo doma tako puško in je probal tudi magtech strelivo, da mi to sporoči. Ker če njemu dela ok, bom zahteval novo puško.
Odgovori
#14
Pohvala podjetju Rabec iz Postojne ker so zamenjali puško za novo in plačali stroške. Zelo sta profesionalna prodajalca , Mitja in Zoran hvala se enkrat.
Odgovori
#15
Kaj je bila tezava?
Lezice iz toleranc?

Je veliko slabega za slisat o Marlinu, odkar ima nove lastnike. Skoda...
Mogoce ves leto izdelav?
Odgovori
#16
Na marlinowners so imeli podobn primer, isto brez resitve.

Drugace pa tudi JM Marlin ni bil ravno biser :)
To so pac delovna krepela, katerih proizvodnja je dosti predraga, da bi bla ekonomsko uspesna. Tudi Remingtonu ni ratalo tega spremenit.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)