Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesreča na strelišču
#21
Majstr je padel s kolesom. Kaj ima to veze z nevarnim rokovanjem? A ti nisi še nikoli padel?
#22
Ce vecino casa prelezis na kavcu se tudi s kolesom tezko pade.
Drugim bolj aktivim se pa to veckrat zgodi. Se dobro da to ni pogoj za imeti orozje :D
#23
(28-08-2020, 20:34)Jazzy Napisal:
(28-08-2020, 17:17)micko Napisal:
(28-08-2020, 14:44)Jazzy Napisal: Kako ti gre pa kej rokovanje z orožjem ?
Zlo fajn bi blo vedet kdaj boš tam .. da mene ne bo.

??? kaj pa ima moja nesreča veze z varnim rokovanjem z orožjem ? Na strelišče sem šel brez orožja, pogledat teren.


1. Najprej niti ne razumem po kaj si šel na strelišče brez orožja ? gledat teren .. kaj če je trava zelena ..
2. Če me nisi razumel naj ti razložim ... Zamisli se glede tvojega pripetljaja potem si pa zamisli še en pripetljaj z repetirano puško .. kakor opisuješ res ne želim bit v tvoji bližini z nabiti rorom ..

Lp ostani zdrav in vsi okoli tebe.

JAZZY mal pretiravaš no, na strelišču je dela dovolj, ni samo streljanje...obstaja pa tudi Kranjski trening
laufaš po stage in kričiš bum bum Dumb
#24
(28-08-2020, 21:55)jabolko Napisal:
(28-08-2020, 20:34)Jazzy Napisal:
(28-08-2020, 17:17)micko Napisal:
(28-08-2020, 14:44)Jazzy Napisal: Kako ti gre pa kej rokovanje z orožjem ?
Zlo fajn bi blo vedet kdaj boš tam .. da mene ne bo.

??? kaj pa ima moja nesreča veze z varnim rokovanjem z orožjem ? Na strelišče sem šel brez orožja, pogledat teren.


1. Najprej niti ne razumem po kaj si šel na strelišče brez orožja ? gledat teren .. kaj če je trava zelena ..
2. Če me nisi razumel naj ti razložim ... Zamisli se glede tvojega pripetljaja potem si pa zamisli še en pripetljaj z repetirano puško .. kakor opisuješ res ne želim bit v tvoji bližini z nabiti rorom ..

Lp ostani zdrav in vsi okoli tebe.

JAZZY mal pretiravaš no, na strelišču je dela dovolj, ni samo streljanje...obstaja pa tudi Kranjski trening
laufaš po stage in kričiš bum bum Dumb

Kakšna debata. Pa to še za gostilniški šank ni 
primerno.Cccc a kao športni strelci pa to. Če kdo od organov Bog ne daj tole bere se nam slabo piše. Vedno neka cvetka, ki serje v lastno skledo. Cccc.
#25
(28-08-2020, 20:34)Jazzy Napisal:
(28-08-2020, 17:17)micko Napisal: [quote="Jazzy" pid="181685" dateline="1598618661"]
Kako ti gre pa kej rokovanje z orožjem ?
Zlo fajn bi blo vedet kdaj boš tam .. da mene ne bo.

??? kaj pa ima moja nesreča veze z varnim rokovanjem z orožjem ? Na strelišče sem šel brez orožja, pogledat teren.


1. Najprej niti ne razumem po kaj si šel na strelišče brez orožja ? gledat teren .. kaj če je trava zelena ..
2. Če me nisi razumel naj ti razložim ... Zamisli se glede tvojega pripetljaja potem si pa zamisli še en pripetljaj z repetirano puško .. kakor opisuješ res ne želim bit v tvoji bližini z nabiti rorom ..

Lp ostani zdrav in vsi okoli tebe.

Popolnoma nepotrebno, da o nesmislu zapisanega ne govorim. Je to zloba, trolanje, si le vstal z napačno nogo ali kaj?
#26
(28-08-2020, 15:36)365 Plus Tactical Napisal: Prvo, lahko je imel samo pištolo. Drugo in pomembnejše, zakaj neki bi bilo vznemirjanje če imaš podolgovato torbo (kitara, tripod, ribiška oprema, hokejske palice ... ) ne rami? In tudi če je vsem jasno da gre za puško, je to še vseeno legalno prenašanje. Tudi ta pojem 'vznemiranja' mora biti v razumnih okvirih.
Mislim dejte nehat take pisat prosim. Res se strelci sami sebe in en druzga rabimo na tak način j***t ja, k nas že drugi ne dost. Ugotavljanja o tem kako še bolj zakomplicirat hrabo, prenašanje, uporabo, kupovanje, evidence streliva in podobne nebuloze ki si jih nekateri uporabniki tukaj gor omislijo mi dajo resno mislit če, prvič, eni niso nikoli prebirali zakonoa in, drugič, če si eni res želite da nam zadeve še bolj zakomplicirajo? Najbol da vsi nesemo vse nazaj, pa ne bo noben vznemirjen pa konc debate. Fak.

Lp, B

Bravo, res je.




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)