Ocena teme:
  • 1 Glas(ov) - 5 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TROJ IN OSTALO
#21
Atrac a je piska zmankal u peskounku??

P. S. Prevod v Slo.
Otroci ali je zmanjkalo peska v peskovniku??


Troy dela. Ponavadi je napaka v operaterju. ?
Odgovori
#22
(20-11-2020, 21:05)NeurOn Napisal:
(20-11-2020, 20:09)Matej045 Napisal: Izražanje v tej temi je padlo pod vsak nivo kulturnega dialoga, brez da bi za to obstajal kakršenkoli razumen razlog. Doh

https://youtu.be/9r-3Ty2Cd0Y

To je pa platonska ljubezen..nimas kaj.. jaz nikoli ne polepšujem stvari..so takšne kot so..ko je nekaj gnilo, smrdi..in bolj kot mešaš bolj smrdi...
Tukaj je pa veliko drekomazačev, ki vedo več kot je strani v knjigi...no vsaj mislijo da vedo..

Če si ocenil, da je toliko kot se ti izražaš "drekomazaćev" pa uredi svoj forum pa tam svojo skupino, kjer boste na enakem nivoju žaljenja kot to tukaj počneš. Na tem foromu sem predvideval, da smo vsi enaki pa izgleda le nismo.
Glej, ni v redu, nekaj dostojanstva pa vseeno človek mora imet in ti spet pretiravaš in jaz se tud nebi pustil žalit kot žališ ti "jabolko" - oprosti ampak ni prav.
Odgovori
#23
(20-11-2020, 21:53)JohanJ Napisal: Atrac a je piska zmankal u peskounku??

P. S. Prevod  v Slo.
Otroci ali je zmanjkalo peska v peskovniku??


Troy dela.  Ponavadi je napaka v operaterju. ?

No točno tako...
Odgovori
#24
(20-11-2020, 21:55)Hi Silver Napisal:
(20-11-2020, 21:05)NeurOn Napisal:
(20-11-2020, 20:09)Matej045 Napisal: Izražanje v tej temi je padlo pod vsak nivo kulturnega dialoga, brez da bi za to obstajal kakršenkoli razumen razlog. Doh

https://youtu.be/9r-3Ty2Cd0Y

To je pa platonska ljubezen..nimas kaj.. jaz nikoli ne polepšujem stvari..so takšne kot so..ko je nekaj gnilo, smrdi..in bolj kot mešaš bolj smrdi...
Tukaj je pa veliko drekomazačev, ki vedo več kot je strani v knjigi...no vsaj mislijo da vedo..

Če si ocenil, da je toliko kot se ti izražaš "drekomazaćev" pa uredi svoj forum pa tam svojo skupino, kjer boste na enakem nivoju žaljenja kot to tukaj počneš. Na tem foromu sem predvideval, da smo vsi enaki pa izgleda le nismo.
Glej, ni v redu, nekaj dostojanstva pa vseeno človek mora imet in ti spet pretiravaš in jaz se tud nebi pustil žalit kot žališ ti "jabolko" - oprosti ampak ni prav.

Ta forum je tolk tvoj kot moj..enako nič..žaljenje je iz obeh strani..ce si prebral kar je jabolko napisal bi razumel, da tukaj ni neke ljubezni..tako da..lp
Odgovori
#25
(20-11-2020, 19:14)Prekmurc Napisal: No pa ste se lepo vžgali.

Sicer ne vem od kje vam zastoji. Jaz imam Scorpion Evo in do sedaj v izstreljenih 7000 šusih zastoja še nisem imel. No. Enkrat, ker nisem dal nabojnika do konca noter. Ampak je to bila moja napaka.

Koliko je Scorpion primeren za tekme PCC jaz ne morem sodit, ker zaradi mojih zdravstvenih razlogov nekih vrhunskih rezultatov niti ne pričakujem. Hodim na tekme ker me to veseli in v tem uživam.

Sem še pa vedno mnenja, da o rezultatu odloča vsaj 90% strelec in ne puška.

Kaj se pa tiče prodaje Troya. Prodajalec lahko optimistično zahteva koliko hoče. Čas pa vedno pokaže rezultat.

Je pa z mojim Scorpionom na tekmah streljal en drug strelec in bil dvakrat tretji. Serijska puška in najcenejša municija. Prehitel tako Sige in Troye s takimi in drugačnimi predelavami.

Mislim da sem tudi tebi pa še marsikomu svetoval  nakup skorpiona, sem z njim ogromno prestreljal, vem da dela v nedogled, zato to tudi svetujem strelcem, v kolikor vprašajo in nikoli ne pozabim omeniti Bereto CX4 ki je isto izredna puška z vsemi skorpio lastnosti+ zato zmeraj pravim kupi to v KOLIKOR ti je vizuelno sprejemljiva, sicer čeha.

Se pa ne strinjam z tvojo trditvijo da o rezultatu odloča 90% strelec in ne puška.
Lahko mi verjameš da o rezultatu odloča 99% + izključno strelec, kar ostane če sploh kaj, je v orožju kjer je pomembno samo eno, da na tekmi ni zastoja.

Bom utemeljiv... leta 2013 sem z bereto Cx4 streljal državno prvenstvo IPSC puška risanica [ne Pcc takrat ga ni bilo] tekmo sem zmagal z devetko, z naboji ki so imeli faktor okrog 160  odsun sila neprijeten, ostali povečini vsaj ta hudi formule v 223. Še zmeraj sem edini z takim rezultatom.
Fantje, vsa umetnost povedana v parih stavkih. Pray
Odgovori
#26
žaljenje je iz obeh strani..ce si prebral kar je jabolko napisal bi razumel, da tukaj ni neke ljubezni...

No pa poglejmo kaj je jabolko napisal o neurOnu, in če je to res žaljenje z moje strani. Rolleyes

-To da si... FB BLOKER.
-To da imaš na ipsc tekmi vzdevek... ČLOVEK ZASTOJ.



Sedaj pa poglejmo kaj si napisal ti o Jabkotu in če bi to res lahko bilo žaljenje z tvoje strani. Rolleyes

-star
-slep
-velesila Slovenskega strelstva
-elita
-ker pač ne znaš drugega kot se kurčit in pametovat
-kaj bi ti govoril ker ne veš
-na netu si keybord warrior  Question
-v živo si papak
-tako te je sram da človeka niti v obraz ne moreš pogledat 
-kaj šele da bi mu kaj reku
-smetiš vsako mojo objavo
-se delaš pametnega
-prav nič te nisem pogrešal
-ker itak bluziš in bluziš neumnosti
-pomiri se nisi najboljši in niti tega ne veš
-kar ti ne narediš je vse slabo
-če nisi z nami si proti
-tvoj nivo je takšen kot nivo politikov
-ko je nekaj gnilo smrdi
-bolj ko mešaš bolj smrdi
-tukaj ni neke ljubezni
-drekomazač

Ja vodiš z rezultatom 22:0 ker pač moji trditvi nista žaljivi v primerjavi z tvojih 22 Pray
Se pa sprašujem kakšna oseba si, da se ne znaš kontrolirat ter kako ima taka oseba sploh lahko OL oziroma orožje... Question
Odgovori
#27
(21-11-2020, 00:57)jabolko Napisal: žaljenje je iz obeh strani..ce si prebral kar je jabolko napisal bi razumel, da tukaj ni neke ljubezni...

No pa poglejmo kaj je jabolko napisal o neurOnu, in če je to res žaljenje z moje strani. Rolleyes

-To da si... FB BLOKER.
-To da imaš na ipsc tekmi vzdevek... ČLOVEK ZASTOJ.



Sedaj pa poglejmo kaj si napisal ti o Jabkotu in če bi to res lahko bilo žaljenje z tvoje strani. Rolleyes

-star
-slep
-velesila Slovenskega strelstva
-elita
-ker pač ne znaš drugega kot se kurčit in pametovat
-kaj bi ti govoril ker ne veš
-na netu si keybord warrior  Question
-v živo si papak
-tako te je sram da človeka niti v obraz ne moreš pogledat 
-kaj šele da bi mu kaj reku
-smetiš vsako mojo objavo
-se delaš pametnega
-prav nič te nisem pogrešal
-ker itak bluziš in bluziš neumnosti
-pomiri se nisi najboljši in niti tega ne veš
-kar ti ne narediš je vse slabo
-če nisi z nami si proti
-tvoj nivo je takšen kot nivo politikov
-ko je nekaj gnilo smrdi
-bolj ko mešaš bolj smrdi
-tukaj ni neke ljubezni
-drekomazač

Ja vodiš z rezultatom 22:0 ker pač moji trditvi nista žaljivi v primerjavi z tvojih 22 Pray
Se pa sprašujem kakšna oseba si, da se ne znaš kontrolirat ter kako ima taka oseba sploh lahko OL oziroma orožje... Question
v vsaki vojni je nekdo zmagovalec...cestitke meni za 22:0..uzivajmo dokler lahko..pravi jelko...lp
Odgovori
#28
A tu je govora o unem troyu ki se ze več kot leto dni prodaja pa so ze 4x bli prazniki vmes pa 2x sezona :) mam občutek da z takim načinom prodaje bo tudi drugi bozič prišel in šel, pa še kak sezona ali dve...
Odgovori
#29
(21-11-2020, 07:32)dani_79 Napisal: A tu je govora o unem troyu ki se ze več kot leto dni prodaja pa so ze 4x bli prazniki vmes pa 2x sezona :) mam občutek da z takim načinom prodaje bo tudi drugi bozič prišel in šel, pa še kak sezona ali dve...

Očitno se mi ne mudi s prodajo...veliko jih je tukaj ko bi samo gledali in nič plačali...tako da nobena slika ne pomaga če ni dnarja..
Odgovori
#30
(21-11-2020, 01:09)NeurOn Napisal:
(21-11-2020, 00:57)jabolko Napisal: žaljenje je iz obeh strani..ce si prebral kar je jabolko napisal bi razumel, da tukaj ni neke ljubezni...

No pa poglejmo kaj je jabolko napisal o neurOnu, in če je to res žaljenje z moje strani. Rolleyes

-To da si... FB BLOKER.
-To da imaš na ipsc tekmi vzdevek... ČLOVEK ZASTOJ.



Sedaj pa poglejmo kaj si napisal ti o Jabkotu in če bi to res lahko bilo žaljenje z tvoje strani. Rolleyes

-star
-slep
-velesila Slovenskega strelstva
-elita
-ker pač ne znaš drugega kot se kurčit in pametovat
-kaj bi ti govoril ker ne veš
-na netu si keybord warrior  Question
-v živo si papak
-tako te je sram da človeka niti v obraz ne moreš pogledat 
-kaj šele da bi mu kaj reku
-smetiš vsako mojo objavo
-se delaš pametnega
-prav nič te nisem pogrešal
-ker itak bluziš in bluziš neumnosti
-pomiri se nisi najboljši in niti tega ne veš
-kar ti ne narediš je vse slabo
-če nisi z nami si proti
-tvoj nivo je takšen kot nivo politikov
-ko je nekaj gnilo smrdi
-bolj ko mešaš bolj smrdi
-tukaj ni neke ljubezni
-drekomazač

Ja vodiš z rezultatom 22:0 ker pač moji trditvi nista žaljivi v primerjavi z tvojih 22 Pray
Se pa sprašujem kakšna oseba si, da se ne znaš kontrolirat ter kako ima taka oseba sploh lahko OL oziroma orožje... Question
v vsaki vojni je nekdo zmagovalec...cestitke meni za 22:0..uzivajmo dokler lahko..pravi jelko...lp

Žal se motiš, za vojno je potrebna tudi druga stran...tokrat jo nimaš Not 
Z komunikacijo kot jo imaš, boš pa hitro dobil tudi to.  

Tako da, kar bodi KVAZI zmagovalec. Pray

PS. Očitno si lačen, pa ne le besed ki jih ne znaš izbrati, tako da 
kot pravi Primož:  Neki z žara zmeraj sede. Idea
Odgovori
#31
(21-11-2020, 07:55)NeurOn Napisal:
(21-11-2020, 07:32)dani_79 Napisal: A tu je govora o unem troyu ki se ze več kot leto dni prodaja pa so ze 4x bli prazniki vmes pa 2x sezona :) mam občutek da z takim načinom prodaje bo tudi drugi bozič prišel in šel, pa še kak sezona ali dve...

Očitno se mi ne mudi s prodajo...veliko jih je tukaj ko bi samo gledali in nič plačali...tako da nobena slika ne pomaga če ni dnarja..

Nimate dnara, nimate dnara. A druge res ne veš?

Do sedaj sem vedno kupil novo. Razen ko novih več ne delajo in je možno samo rabljeno. Koliko poznam ostale udeležence v tej debati, imajo tudi boljše in dražje kose.

Kolegu strelcu sem letos za poroko kupil CZ Shadov, ki si jo je sam izbral. Deset kosov orožja, sem pa doniral klubu, da lahko mladi in finančno šibkejši tudi legalno streljajo. Sem že imel v mislih, da ti jo odkupim na naš klub ( ker meni pač AR platforme ne potegnejo ) in se rešimo te telenovele. Ampak glede na vsesplošno obtoževanje in kulturni nivo izražanja, mi več ne pade na kraj pameti.

Potem pa če si že tak junak z obtoževanjem, da ni dnara, bodi junak in jo podari nekomu v svojem klubu, ki res nima denarja in bi rad streljal PCC.

Razen če ni dnara?

Jaz se s te debate umikam.

LP
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)