Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEKMOVALNI SISTEM SZPS
#41
(09-03-2021, 15:50)JRC Napisal:
(09-03-2021, 11:45)Ljutica Bogdan Napisal: Upam, da se bodo potencialni organizatorji stepli za proste termine. V nasprotnem bi lahko razmislili o dvigu štartnin.

Dvomim, da bo kak poseben naval, ker so se obveznosti organizatorja do zveze kar precej podrazili.

Najkasneje 17.3., ko bi naj odprle prijave za 1. PT, bo vse jasno, koliko datumov bodo organizatorji zapolnili. 

Škoda samo, da ni puške niti predvidene na koledarju.
Odgovori
#42
(09-03-2021, 14:09)MarkB Napisal:
(09-03-2021, 12:02)jabolko Napisal: ...
Pa tudi izdaja potrdil za UE da se mora kandidat udeležiti treh tekem v sezoni...ja lani sta bili dve. Pray 
Cene tega potrdila niti ne najdem...pa saj po moje ni bilo izdano nobeno... osebno sem sigurno 20 ljudi preusmeril drugam za to potrdilo in so ga tudi dobili brez težav, če se tako gleda na priliv sredstev zvezi, zakaj se to ne uredi spremeni tako da bo dostopno časovno in finančno vsem...tu se pa res onemogoča nove strelce, še sreča da so druge zveze ki to izdajo enostavno. Shifty

O kaksnem potrdilu to, za orozni list?

Se strinjam, da bi 'izkaznica' lahko romala na naslov kandidata ali pa vsaj na naslov kluba. To z izkaznicami bi res bilo lahko bolj tekoce izpeljano.

Drugace pa pohvale za izpeljano letosnjo prvo tekmo, naj gre v tej smeri '21 naprej.

Ja za OL... Pohvale gredo Boštjanu, Martinu pa še komu nikakor pa zvezi SZPS ki nima nič s to tekmo...
in tudi dvomim da bo šlo v tej smeri naprej...

2. TEKMOVANJA I. STOPNJE

2.1 Maksimalen obseg tekmovanja (tekmovanja I. stopnje)

Tekmovanja I. stopnje so klubska ali manjša regijska tekmovanja. Služijo predvsem za pridobivanje
tekmovalnih izkušenj ali vzdrževanje strelske forme. Območna prvenstva ali lige so zaželena oblika
organiziranih tekmovanj, organizirana morajo biti kot tekmovanja I. stopnje.
Maksimalno število tekmovalcev je omejeno na 50 tekmovalcev (omejitev velja le v obdobju 1.3. – 31.10.
tekočega leta). V primeru preseženega števila tekmovalcev je organizator zvezi dolžan plačati prispevek
organizatorja zaradi presežene omejitve, ki je določen v Tarifnem delu Pravilnika o finančnih obveznostih v
SZPS.
Število prog ni omejeno.
Odgovori
#43
MarkB

Drugace pa pohvale za izpeljano letosnjo prvo tekmo, naj gre v tej smeri '21 naprej.


Brca v meglo. Če nebi to organizirali možje iz Orto nebi bilo 0x0.
Odgovori
#44
(09-03-2021, 19:53)JohanJ Napisal: MarkB

Drugace pa pohvale za izpeljano letosnjo prvo tekmo, naj gre v tej smeri '21 naprej.


Brca v meglo. Če nebi to organizirali možje iz Orto nebi bilo 0x0.

Pa misliš da bodo še organizirali kot level 1 Pray

Prispevek organizatorja ob izvedbi
tekmovanja v nasprotju s točko 2.1
in 2.6 Tekmovalnega sistema SZPS

500 plačnik – klub organizator
(na tekmovalca)

8 dni po izstavljenem
računu
Odgovori
#45
(08-03-2021, 16:26)MarkB Napisal: Ce ti da meni skoraj cez celo stran :) Grrrrr.

https://www.dropbox.com/s/xapu108s2ipo11...n.mov?dl=0

Hvala, vaše opozorilo bomo upoštevali in poskusili popraviti način prikaza, čeprav takšne napake v prikazu nismo zaznali. A lahko zapišete prosim kakšen brskalnik uporabljate? 

Hvala
Slovenska zveza za praktično strelstvo - SZPS
Stiki z javnostjo
pr@ipsc.si
Odgovori
#46
Je vsaj IPSC zveza pokazala koliko jim je do tekmovalcev. Dvigovat tarife za koga?? Kakšne grozne stroške imajo?? Vsekakor je to samo izkoriščevanje, ker bo IPSC verjetno kmalu edina v SLO katera bo talala potrdila in je to potrebno vnovčit..
Odgovori
#47
(09-03-2021, 12:02)jabolko Napisal:
(09-03-2021, 11:19)MarkB Napisal:
(08-03-2021, 23:26)jabolko Napisal:
(08-03-2021, 18:12)JohanJ Napisal:
(08-03-2021, 17:34)Lakyluk Napisal: 60€ varnostni izpit???? Vam se je odpeljalo.. Očitno je cilj čimmanj tekmovalcev..

Not DanceČe ti je 60€ veliko potem se loti raje umetnostno drsat  Dance

Tega je dost...sam sem običajno predlagal sinhrono plavanje je pa tudi spuščanje
milnih mehurčkov isto v redu.  Pray

Za to tudi rabis očala... ;)

No ja 60e je kar neki denarja, tako da kritiko Lakija čist razumem...sam tu vidim drugi problem 
ki se vleče 25 let odkar sem zraven v IPSCju...

Zamenjalo se je predsednikov z svojo garnituro ljudi še in še in zgleda da bo tudi v naprej isto
ampak kljub vsemu noben ni bil sposoben razen dvigovat cen in zaostrovat vsega mogočega z dviganjem evrov
sprejet neki sklep, da bi se izkaznica o opravljenem varnostnem izpitu poslala kandidatu na njegov naslov...tako pa ljudje praviloma čakajo na njo leto dve kot za šalo, saj se le te podajajo iz roke v roko delijo na tekmah...pa vmes malo založijo in posledično vse narobe.

60E ZA OMENJENI IZPIT POL SE PA ZADEVA USTAVI PRI IZKAZNICI bi morala vsebovat pošiljanje le te na naslov kandidata  avtomatsko.

Pa tudi izdaja potrdil za UE da se mora kandidat udeležiti treh tekem v sezoni...ja lani sta bili dve. Pray 
Cene tega potrdila niti ne najdem...pa saj po moje ni bilo izdano nobeno... osebno sem sigurno 20 ljudi preusmeril drugam za to potrdilo in so ga tudi dobili brez težav, če se tako gleda na priliv sredstev zvezi, zakaj se to ne uredi spremeni tako da bo dostopno časovno in finančno vsem...tu se pa res onemogoča nove strelce, še sreča da so druge zveze ki to izdajo enostavno. Shifty

Trenutno predsedstvo SZPS je takoj ob začetku mandata po pošti razposlalo vse IPSC izkaznice, ki še niso bile prevzete iz strani strelcev. Ta praksa se bo pod tem predsedstvom seveda nadaljevala. 

SZPS za izdajo potrdil o aktivnosti ni nikoli zaračunavala strelcem, res pa je pogoj uspešna udeležba na vsaj treh tekmovanjih v zadnjih 12. mesecih. Samo dva tekmovanja v domačem prvenstvu seveda otežujejo pridobitev potrdila o aktivnosti, kljub temu pa za izdajo štejejo vsa tekmovanja nivoja II. ali več, ki so bila izvedena pod okriljem SZPS ali skladno z njenim tekmovalnim sistemom in so za njih dostopni uradni rezultati.
Slovenska zveza za praktično strelstvo - SZPS
Stiki z javnostjo
pr@ipsc.si
Odgovori
#48
jabolko

"Pa misliš da bodo še organizirali kot level 1."

NI potrebe! Spremeni se tarčo, pravila ostanejo enaka tudi točkovna polja lahko A, B, C, D . PractiScore to poje brez problema. Bol me skrbi, da še ti, ki so pripravljeni organizirat kako tekmo dvignejo roke potem nam res ostane samo tujina(Italija, Srbija, Mađarska, Slovaška, Poljska, Češka, Avstrija...)
Odgovori
#49
(09-03-2021, 19:53)JohanJ Napisal: MarkB

Drugace pa pohvale za izpeljano letosnjo prvo tekmo, naj gre v tej smeri '21 naprej.


Brca v meglo. Če nebi to organizirali možje iz Orto nebi bilo 0x0.

To drzi.
Kakorkoli lepo so zrihtali.

(09-03-2021, 21:35)IPSC Slovenija Napisal:
(08-03-2021, 16:26)MarkB Napisal: Ce ti da meni skoraj cez celo stran :) Grrrrr.

https://www.dropbox.com/s/xapu108s2ipo11...n.mov?dl=0

Hvala, vaše opozorilo bomo upoštevali in poskusili popraviti način prikaza, čeprav takšne napake v prikazu nismo zaznali. A lahko zapišete prosim kakšen brskalnik uporabljate? 

Hvala

Brskalnik - Safari.
V Chromu recimo prikazuje OK desktop verzijo.
Odgovori
#50
(09-03-2021, 22:05)IPSC Slovenija Napisal:
(09-03-2021, 12:02)jabolko Napisal:
(09-03-2021, 11:19)MarkB Napisal:
(08-03-2021, 23:26)jabolko Napisal:
(08-03-2021, 18:12)JohanJ Napisal: Not DanceČe ti je 60€ veliko potem se loti raje umetnostno drsat  Dance

Tega je dost...sam sem običajno predlagal sinhrono plavanje je pa tudi spuščanje
milnih mehurčkov isto v redu.  Pray

Za to tudi rabis očala... ;)

No ja 60e je kar neki denarja, tako da kritiko Lakija čist razumem...sam tu vidim drugi problem 
ki se vleče 25 let odkar sem zraven v IPSCju...

Zamenjalo se je predsednikov z svojo garnituro ljudi še in še in zgleda da bo tudi v naprej isto
ampak kljub vsemu noben ni bil sposoben razen dvigovat cen in zaostrovat vsega mogočega z dviganjem evrov
sprejet neki sklep, da bi se izkaznica o opravljenem varnostnem izpitu poslala kandidatu na njegov naslov...tako pa ljudje praviloma čakajo na njo leto dve kot za šalo, saj se le te podajajo iz roke v roko delijo na tekmah...pa vmes malo založijo in posledično vse narobe.

60E ZA OMENJENI IZPIT POL SE PA ZADEVA USTAVI PRI IZKAZNICI bi morala vsebovat pošiljanje le te na naslov kandidata  avtomatsko.

Pa tudi izdaja potrdil za UE da se mora kandidat udeležiti treh tekem v sezoni...ja lani sta bili dve. Pray 
Cene tega potrdila niti ne najdem...pa saj po moje ni bilo izdano nobeno... osebno sem sigurno 20 ljudi preusmeril drugam za to potrdilo in so ga tudi dobili brez težav, če se tako gleda na priliv sredstev zvezi, zakaj se to ne uredi spremeni tako da bo dostopno časovno in finančno vsem...tu se pa res onemogoča nove strelce, še sreča da so druge zveze ki to izdajo enostavno. Shifty

Trenutno predsedstvo SZPS je takoj ob začetku mandata po pošti razposlalo vse IPSC izkaznice, ki še niso bile prevzete iz strani strelcev. Ta praksa se bo pod tem predsedstvom seveda nadaljevala. 

SZPS za izdajo potrdil o aktivnosti ni nikoli zaračunavala strelcem, res pa je pogoj uspešna udeležba na vsaj treh tekmovanjih v zadnjih 12. mesecih. Samo dva tekmovanja v domačem prvenstvu seveda otežujejo pridobitev potrdila o aktivnosti, kljub temu pa za izdajo štejejo vsa tekmovanja nivoja II. ali več, ki so bila izvedena pod okriljem SZPS ali skladno z njenim tekmovalnim sistemom in so za njih dostopni uradni rezultati.

Glede na novo ceno varnostnega izpita verjetno ne bo dosti za pošiljat...

Kar se potrdil tiče pa tudi verjamem...če ne izdaš nobenega ga tudi zaračunat ne moreš 
če pa že je eno v x letih je pa res lahko zastonj.  Pray
Odgovori
#51
(09-03-2021, 12:02)jabolko Napisal: No ja 60e je kar neki denarja, tako da kritiko Lakija čist razumem...sam tu vidim drugi problem 
ki se vleče 25 let odkar sem zraven v IPSCju...

Zamenjalo se je predsednikov z svojo garnituro ljudi še in še in zgleda da bo tudi v naprej isto
ampak kljub vsemu noben ni bil sposoben razen dvigovat cen in zaostrovat vsega mogočega z dviganjem evrov
sprejet neki sklep, da bi se izkaznica o opravljenem varnostnem izpitu poslala kandidatu na njegov naslov...tako pa ljudje praviloma čakajo na njo leto dve kot za šalo, saj se le te podajajo iz roke v roko delijo na tekmah...pa vmes malo založijo in posledično vse narobe.

60E ZA OMENJENI IZPIT POL SE PA ZADEVA USTAVI PRI IZKAZNICI bi morala vsebovat pošiljanje le te na naslov kandidata  avtomatsko.

Pa tudi izdaja potrdil za UE da se mora kandidat udeležiti treh tekem v sezoni...ja lani sta bili dve. Pray 
Cene tega potrdila niti ne najdem...pa saj po moje ni bilo izdano nobeno... osebno sem sigurno 20 ljudi preusmeril drugam za to potrdilo in so ga tudi dobili brez težav, če se tako gleda na priliv sredstev zvezi, zakaj se to ne uredi spremeni tako da bo dostopno časovno in finančno vsem...tu se pa res onemogoča nove strelce, še sreča da so druge zveze ki to izdajo enostavno. Shifty

Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.
Odgovori
#52
(10-03-2021, 12:23)Bobo Napisal:
(09-03-2021, 12:02)jabolko Napisal: No ja 60e je kar neki denarja, tako da kritiko Lakija čist razumem...sam tu vidim drugi problem 
ki se vleče 25 let odkar sem zraven v IPSCju...

Zamenjalo se je predsednikov z svojo garnituro ljudi še in še in zgleda da bo tudi v naprej isto
ampak kljub vsemu noben ni bil sposoben razen dvigovat cen in zaostrovat vsega mogočega z dviganjem evrov
sprejet neki sklep, da bi se izkaznica o opravljenem varnostnem izpitu poslala kandidatu na njegov naslov...tako pa ljudje praviloma čakajo na njo leto dve kot za šalo, saj se le te podajajo iz roke v roko delijo na tekmah...pa vmes malo založijo in posledično vse narobe.

60E ZA OMENJENI IZPIT POL SE PA ZADEVA USTAVI PRI IZKAZNICI bi morala vsebovat pošiljanje le te na naslov kandidata  avtomatsko.

Pa tudi izdaja potrdil za UE da se mora kandidat udeležiti treh tekem v sezoni...ja lani sta bili dve. Pray 
Cene tega potrdila niti ne najdem...pa saj po moje ni bilo izdano nobeno... osebno sem sigurno 20 ljudi preusmeril drugam za to potrdilo in so ga tudi dobili brez težav, če se tako gleda na priliv sredstev zvezi, zakaj se to ne uredi spremeni tako da bo dostopno časovno in finančno vsem...tu se pa res onemogoča nove strelce, še sreča da so druge zveze ki to izdajo enostavno. Shifty

Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.

Odlično naj tako ostane...preko 20 let sem opozarjal, da bi se morale poslat po pošti...me veseli da je moj nasvet končno naletel na plodna tla
Zaradi tega sem se odločil da bom tihi simpatizer novega vodstva SZPS z glasno kritiko. Smile
Odgovori
#53
(10-03-2021, 12:23)Bobo Napisal: Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.

A je kakšen poseben razlog, zakaj na predvidenem koledarju ni puške?
Odgovori
#54
Spoštovani,

na spletni strani www.ipsc.si je objavljen nov tekmovalni sistem, kot tudi vse pripadajoče datoteke. Vabimo vas k prebiranju.

https://www.ipsc.si/2021/03/predstavitev...tema-2021/
Slovenska zveza za praktično strelstvo - SZPS
Stiki z javnostjo
pr@ipsc.si
Odgovori
#55
Meni kaze same 'sad face' :(
Z napako: 

[Image: screenshot-2021-03-10-at.png]
Odgovori
#56
(10-03-2021, 14:29)m.s. Napisal:
(10-03-2021, 12:23)Bobo Napisal: Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.

A je kakšen poseben razlog, zakaj na predvidenem koledarju ni puške?

Opogumi se in jo naredi  S-clay
Odgovori
#57
(10-03-2021, 15:38)AL357 Napisal:
(10-03-2021, 14:29)m.s. Napisal:
(10-03-2021, 12:23)Bobo Napisal: Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.

A je kakšen poseben razlog, zakaj na predvidenem koledarju ni puške?

Opogumi se in jo naredi  S-clay

Niti predvidena ni v koledarju...
Odgovori
#58
So se pokazale povezave do PDFov. Zgleda sem bil prehiter.

Ko zelis dokument na povezavi zeli geslo. ;)
Dajte malo to preverit. Nekaj vam ne stima.
Odgovori
#59
(10-03-2021, 16:08)MarkB Napisal: So se pokazale povezave do PDFov. Zgleda sem bil prehiter.

Ko zelis dokument na povezavi zeli geslo. ;)
Dajte malo to preverit. Nekaj vam ne stima.

Je že popravljeno na spletni strani SZPS, zdaj so vsi dokumenti vidni.

Predstavitev tekmovalnega sistema 2021 – IPSC.si

(10-03-2021, 15:57)m.s. Napisal:
(10-03-2021, 15:38)AL357 Napisal:
(10-03-2021, 14:29)m.s. Napisal:
(10-03-2021, 12:23)Bobo Napisal: Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.

A je kakšen poseben razlog, zakaj na predvidenem koledarju ni puške?


Opogumi se in jo naredi  S-clay

Niti predvidena ni v koledarju...

Tiskarski škrat. Tekmovanje DP puška je seveda planirano. Predlagan termin je sicer 10.4.2021.

Tekmovanja / Rezultati 2021 – IPSC.si
Odgovori
#60
(10-03-2021, 16:21)zorbra Napisal:
(10-03-2021, 16:08)MarkB Napisal: So se pokazale povezave do PDFov. Zgleda sem bil prehiter.

Ko zelis dokument na povezavi zeli geslo. ;)
Dajte malo to preverit. Nekaj vam ne stima.

Je že popravljeno na spletni strani SZPS, zdaj so vsi dokumenti vidni.

Predstavitev tekmovalnega sistema 2021 – IPSC.si

(10-03-2021, 15:57)m.s. Napisal:
(10-03-2021, 15:38)AL357 Napisal:
(10-03-2021, 14:29)m.s. Napisal:
(10-03-2021, 12:23)Bobo Napisal: Tine vse izkaznice, ki smo jih prejeli ob primopredaji so se poslale po pošti. Tako bo tudi v bodoče, ker je to ceneje kot pa loviti ljudi pa poslušat vedno da ni izkaznic.

Potrdilo o aktivnosti je pa brezplačno.

A je kakšen poseben razlog, zakaj na predvidenem koledarju ni puške?


Opogumi se in jo naredi  S-clay

Niti predvidena ni v koledarju...

Tiskarski škrat. Tekmovanje DP puška je seveda planirano. Predlagan termin je sicer 10.4.2021.

Tekmovanja / Rezultati 2021 – IPSC.si

Super  Thumbup
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)