Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tinčk arms tudi iz Cerkna...sosed Losa
#1
Poglejte si to dodelavo zastave...



https://www.youtube.com/watch?v=iKwvHxzkF8E
Odgovori
#2
lepo da se to dela tudi pri nas...
Odgovori
#3
Zakaj vsakič zaklene puško ko se premika v smeri tarče? A to je kakšno novo taktično pravilo? Ne trolam, resno vprašam, ker mi nima niti najmanjšega smisla.
Odgovori
#4
(23-06-2021, 08:51)jernejm Napisal: Zakaj vsakič zaklene puško ko se premika v smeri tarče? A to je kakšno novo taktično pravilo? Ne trolam, resno vprašam, ker mi nima niti najmanjšega smisla.

…to je pa dost logično, da ne bi svojega soborca, ki predhodeč in neustrašno prodira proti sovragu, po nesreči ustrelil v hrbet.
Odgovori
#5
V vojski (v mirnodobnem stanju) je to običajna praksa.
Odgovori
#6
(23-06-2021, 11:49)Ljutica Bogdan Napisal:
(23-06-2021, 08:51)jernejm Napisal: Zakaj vsakič zaklene puško ko se premika v smeri tarče? A to je kakšno novo taktično pravilo? Ne trolam, resno vprašam, ker mi nima niti najmanjšega smisla.

…to je pa dost logično, da ne bi svojega soborca, ki predhodeč in neustrašno prodira proti sovragu, po nesreči ustrelil v hrbet.

Ljutica kolk je pa pol logike v IPSC pravilu ki pravi...varovalka NAJ BI BILA vklopljena ob vsakem premiku pa vemo da ni nikoli...  Dumb
Odgovori
#7
(22-06-2021, 21:24)jabolko Napisal: Poglejte si to dodelavo zastave...



https://www.youtube.com/watch?v=iKwvHxzkF8E

Bravo Valentin Clap Clap Clap
Odgovori
#8
(23-06-2021, 12:57)jabolko Napisal:
(23-06-2021, 11:49)Ljutica Bogdan Napisal:
(23-06-2021, 08:51)jernejm Napisal: Zakaj vsakič zaklene puško ko se premika v smeri tarče? A to je kakšno novo taktično pravilo? Ne trolam, resno vprašam, ker mi nima niti najmanjšega smisla.

…to je pa dost logično, da ne bi svojega soborca, ki predhodeč in neustrašno prodira proti sovragu, po nesreči ustrelil v hrbet.

Ljutica kolk je pa pol logike v IPSC pravilu ki pravi...varovalka NAJ BI BILA vklopljena ob vsakem premiku pa vemo da ni nikoli...  
Ops, katero pravilo pa je to?
Odgovori
#9
(23-06-2021, 19:04)Ljutica Bogdan Napisal: ...kolk je pa pol logike v IPSC pravilu ki pravi...varovalka NAJ BI BILA vklopljena ob vsakem premiku pa vemo da ni nikoli...  
Ops, katero pravilo pa je to?

Pravilo  8.5.1
Except when the competitor is actually aiming or shooting at targets, all movement must be accomplished with the fingers visibly outside the trigger guard and the external safety should be applied. The firearm must be pointed in a safe direction.
Odgovori
#10
Samo je napisano "should" in zato ni obvezno, "must" bi bilo pa obvezno.
Odgovori
#11
Potemtakem je logika identična, sledeč namenu ustanovitve IPSC.
Odgovori
#12
(23-06-2021, 18:01)33141 Napisal:
(22-06-2021, 21:24)jabolko Napisal: Poglejte si to dodelavo zastave...



https://www.youtube.com/watch?v=iKwvHxzkF8E

Bravo Valentin Clap Clap Clap

Ne ne nimam nič pri tem, pravilno bi bilo bravo Tomaž...Po domače je pa Pr Tinčku... in je preprosto ratalo Tinčk Arms  Dance
Odgovori
#13
45 stopinske varovalke. Za Američana in kloni
ter tudi za siga mpx Whistle


Priponke Male slike
   
Odgovori
#14
(24-06-2021, 22:15)jabolko Napisal: 45 stopinske varovalke. Za Američana in kloni
ter tudi za siga mpx Whistle


Zdaj bo treba sam se anglescino nastudirat ker na sliki je
Ambidextrous Safety Selector  Dumb
Odgovori
#15
(25-06-2021, 05:26)red_mamba Napisal:
(24-06-2021, 22:15)jabolko Napisal: 45 stopinske varovalke. Za Američana in kloni
ter tudi za siga mpx Whistle


Zdaj bo treba sam se anglescino nastudirat ker na sliki je
Ambidextrous Safety Selector  Dumb
Za Polentar taktikal je značilna obupna angleščina, imam pa občutek, da skušajo s pomočjo adidas oblačil zadevo zakamuflirati v 'mi sicer znamo, ampak delamo ''gopnik'' parodijo'. Samo še čepeti morajo med razlago, pa je to to. :P

https://en.wikipedia.org/wiki/Gopnik
Odgovori
#16
Ker iscem novo ... kje lahko kupis 45°varovalko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#17
(25-06-2021, 11:00)Kristian Napisal: Ker iscem novo ... kje lahko kupis 45°varovalko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Mislim, da pri  Robiju    Cool
Al pa če ma Tine kaj viška Dumb

(25-06-2021, 11:00)Kristian Napisal: Ker iscem novo ... kje lahko kupis 45°varovalko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

https://cesar-shop.com/firearm-parts-en/...str-90-45/
Odgovori
#18
(25-06-2021, 11:00)Kristian Napisal: Ker iscem novo ... kje lahko kupis 45°varovalko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Jaz sem zadnjič preko njihovega FB kontaktiral in naročil.
Odgovori
#19
(25-06-2021, 05:26)red_mamba Napisal:
(24-06-2021, 22:15)jabolko Napisal: 45 stopinske varovalke. Za Američana in kloni
ter tudi za siga mpx Whistle


Zdaj bo treba sam se anglescino nastudirat ker na sliki je
Ambidextrous Safety Selector  Dumb

Ti jo kar študiraj...tisti ki jo rabi ga ne briga kaj je na sliki, ker to preprosto ve 
verjetno je point v tem da jo dobi najcenej možmo...eni tud vejo kako... Dumb

(25-06-2021, 11:00)Kristian Napisal: Ker iscem novo ... kje lahko kupis 45°varovalko?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Mambaš ima Kristian če je to to pa ne vem ker je le v Angleščini neki bluzu in ne razumem.
Zasebca mu pošlji in  ker obema dobr sede Angleščina v deželi Slovenski, že prideta skupaj... Dumb
Odgovori
#20
Tine, hvala za prijaznost. A ne kok malo rabijo ljudje da so srečni...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)