Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pošiljanje vloge za dovoljenje za nabavo orožja
#1
Pozdravljeni strelci,

kupujem prvi kos orožja in me država zajebava. Skratka vlogo za dovoljenje za nabavo orožja nameravam poslati na upravno enoto preko pošte in hočejo da jim nakažem denar, da vse sprocesirajo, ampak bančnega računa na katerega naj bi ta denar nakazal pa ne znajo napisat. 

Ali ima kdo izkušnje s tem postopkom in bi mi lahko povedal na kateri TRR moram nakazat? Pa prosim ne mi pošiljat vaših TRRjev, sej vem da je 40 evrov mamljivih

Hvala
Odgovori
#2
Za UE Lj je spodaj, druge UE imajo druge račune.
Sam sem ponavari dobil info in odgovor na mail

 Taksa se nakaže enotno na podračun enotnega zakladniškega računa Upravne enote Ljubljana, Tobačna ulica 5, 1000 Ljubljana, številka računa 01100-8450001482, sklicna številka 00 62243-7111010-201,  koda namena: GOVT, bic banke: BSLJSI2X.

Poslano z mojega SM-G970F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#3
Zdravo

Jaz nobene vloge nisem mogel poslati po pošti. Vedno sem mogu odnest osebno in potem še tam nakazal takso za plačilo. Tako da ne vem kako jo lahko ti pošleš po pošti S-clay ?
Odgovori
#4
(30-07-2021, 17:01)hanomag Napisal: Pozdravljeni strelci,

kupujem prvi kos orožja in me država zajebava. Skratka vlogo za dovoljenje za nabavo orožja nameravam poslati na upravno enoto preko pošte in hočejo da jim nakažem denar, da vse sprocesirajo, ampak bančnega računa na katerega naj bi ta denar nakazal pa ne znajo napisat. 

Ali ima kdo izkušnje s tem postopkom in bi mi lahko povedal na kateri TRR moram nakazat? Pa prosim ne mi pošiljat vaših TRRjev, sej vem da je 40 evrov mamljivih

Hvala

Najboljš da tja pokličeš...referenti vedo marsikaj :D
Odgovori
#5
(30-07-2021, 17:08)Taurus_689 Napisal: Zdravo

Jaz nobene vloge nisem mogel poslati po pošti. Vedno sem mogu odnest osebno in potem še tam nakazal takso za plačilo. Tako da ne vem kako jo lahko ti pošleš po pošti S-clay ?
Od covida naprej so ue osvojile tudi emaile, zdej gres samo še registrirat osebno

Poslano z mojega SM-G970F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#6
Jaz sem jo lahko poslal po mailu. Zadnjo stran sem skopiral, podpisal, skeniral in nato poslal še zadnjo podpisano stran.
Takso sem plačal ko sem šel iskat vlogo.
Odgovori
#7
(30-07-2021, 17:08)dlovro Napisal:
(30-07-2021, 17:01)hanomag Napisal: Pozdravljeni strelci,

kupujem prvi kos orožja in me država zajebava. Skratka vlogo za dovoljenje za nabavo orožja nameravam poslati na upravno enoto preko pošte in hočejo da jim nakažem denar, da vse sprocesirajo, ampak bančnega računa na katerega naj bi ta denar nakazal pa ne znajo napisat. 

Ali ima kdo izkušnje s tem postopkom in bi mi lahko povedal na kateri TRR moram nakazat? Pa prosim ne mi pošiljat vaših TRRjev, sej vem da je 40 evrov mamljivih

Hvala

Najboljš da tja pokličeš...referenti vedo marsikaj :D

Verjemi, da sem že probal poklicat, sam se ne znajo javit, oddelek za notranje zadeve je precej zaposlen. Na drugih upravnih enotah pa ne vejo.

(30-07-2021, 17:08)thesilos Napisal: Za UE Lj je spodaj, druge UE imajo druge račune.
Sam  sem ponavari dobil info in odgovor na mail

 Taksa se nakaže enotno na podračun enotnega zakladniškega računa Upravne enote Ljubljana, Tobačna ulica 5, 1000 Ljubljana, številka računa 01100-8450001482, sklicna številka 00 62243-7111010-201,  koda namena: GOVT, bic banke: BSLJSI2X.

Poslano z mojega SM-G970F z uporabo Tapatalk

Najlepša hvala za hiter odgovor!
Odgovori
#8
Res je žalostno kake referente imajo eni. Na moji UE sem poslal skenirano podpisano vlogo, nazaj dobil TRR in podatke kam nakazati, dobil čez nekaj dni po pošti dovoljenje. Skratka nekaj minut dela doma, če imaš scanner in printer.
Vse zato, da še zdaj poleti (ko je bilo le par okuženih na dan) delajo tako, da se moraš naročiti (ker imajo tako izgovor za covid dodatek).
Odgovori
#9
Malce kompliciraš tam, kjer ni potrebno ?

milans
Odgovori
#10
(01-08-2021, 09:39)milans Napisal: Malce kompliciraš tam, kjer ni potrebno ?

milans

V življenju ne želim komplicirati, mogoče pa sem malo nestrpen. Nerodno se mi zdi, da lahko dovoljenje za nabavo orožja urediš le na matični upravni enoti, ki je zame v Ljubljani, kar pomeni, da so stalno zasedeni. Da jih sploh lahko obiščem, rabim rezervirati termin, ki pa ga ne morem, če se mi ne javijo na telefon. Najlažji način urejanja tega dovoljenja bi bil, da jim vlogo pošljem po pošti, tu pa spet nastopijo težave.
Odgovori
#11
(01-08-2021, 20:55)hanomag Napisal:
(01-08-2021, 09:39)milans Napisal: Malce kompliciraš tam, kjer ni potrebno ?

milans

V življenju ne želim komplicirati, mogoče pa sem malo nestrpen. Nerodno se mi zdi, da lahko dovoljenje za nabavo orožja urediš le na matični upravni enoti, ki je zame v Ljubljani, kar pomeni, da so stalno zasedeni. Da jih sploh lahko obiščem, rabim rezervirati termin, ki pa ga ne morem, če se mi ne javijo na telefon. Najlažji način urejanja tega dovoljenja bi bil, da jim vlogo pošljem po pošti, tu pa spet nastopijo težave.

Na UE Ljubljana ni teh težav.
Med to klinčevo Corono sem nabavil 4 kose orožja, odjavil 1 kos. Prepisal 1 kos na drug OL. Vse preko e pošte. Tko ,da pomoje preveč kompliciraš.
Odgovori
#12
Na UE v Ljubljani od zacetka korona situacije zadeva super dela.
Kupil in vpisal sem 3 kose v tem času . Vsakič nakazal in poslal mail. Za nabavna sem jih dobil v klasičnem roku cca. 1 tedna po pošti domov. Prvič, ko nisem nakazal, ker nisem vedel računa, so me po poslani vlogi poklicali oni (pripisal sem tel).
Ko sem kupil, sem samo po mailu spet poslal papir in potrdilo o nakazilu in so me poklicali in sem dogovoril termin za vpis. Nikoli nisem nič pošiljal po pošti.
Predzadnje sem termin dobil naslednji dan po poslanem mailu.
Nazadnje pa so me poklicali ob izdaji nabavnega, da gre tisti dan papir na pošto in kdaj mislim nabavit, če mi dajo takoj termin za vpis.

v UE Ljubljana so 3 ljudje s katerimi imam sam do sedaj z vsemi pozitivne izkušnje.


Poslano z mojega SM-G970F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#13
Na UE Ljubljana lahko vse pošlješ po mailu, tuxi potrdila o plačilu, sem tako lani nabavil 2 kosa. Za vpis boš moral pa osebno tja, se dogovoriš z referentom za datum in uro.
Odgovori
#14
(01-08-2021, 21:23)mkosir Napisal:
(01-08-2021, 20:55)hanomag Napisal:
(01-08-2021, 09:39)milans Napisal: Malce kompliciraš tam, kjer ni potrebno ?

milans

V življenju ne želim komplicirati, mogoče pa sem malo nestrpen. Nerodno se mi zdi, da lahko dovoljenje za nabavo orožja urediš le na matični upravni enoti, ki je zame v Ljubljani, kar pomeni, da so stalno zasedeni. Da jih sploh lahko obiščem, rabim rezervirati termin, ki pa ga ne morem, če se mi ne javijo na telefon. Najlažji način urejanja tega dovoljenja bi bil, da jim vlogo pošljem po pošti, tu pa spet nastopijo težave.

Na UE Ljubljana ni teh težav.
Med to klinčevo Corono sem nabavil 4 kose orožja, odjavil 1 kos. Prepisal 1 kos na drug OL. Vse preko e pošte. Tko ,da pomoje preveč kompliciraš.

(01-08-2021, 21:23)thesilos Napisal: Na UE v Ljubljani od zacetka korona situacije zadeva super dela.
Kupil in vpisal  sem 3 kose v tem času . Vsakič nakazal in poslal mail. Za nabavna sem jih dobil v klasičnem  roku cca. 1 tedna po pošti domov. Prvič, ko nisem nakazal, ker nisem vedel računa, so me po poslani vlogi poklicali oni (pripisal sem tel).
Ko sem kupil, sem samo po mailu spet poslal papir in potrdilo  o nakazilu in so me poklicali in sem dogovoril termin za vpis. Nikoli nisem nič pošiljal po pošti.
Predzadnje sem termin  dobil naslednji dan po poslanem mailu.
Nazadnje pa so me poklicali ob izdaji nabavnega, da gre tisti dan papir na pošto  in kdaj mislim nabavit, če  mi dajo takoj termin za vpis.

v UE Ljubljana so 3 ljudje s katerimi imam sam do sedaj z vsemi pozitivne izkušnje.


Poslano z mojega SM-G970F z uporabo Tapatalk

(01-08-2021, 21:25)romank Napisal: Na UE Ljubljana lahko vse pošlješ po mailu, tuxi potrdila o plačilu, sem tako lani nabavil 2 kosa. Za vpis boš moral pa osebno tja, se dogovoriš z referentom za datum in uro.

Ok, zgleda da stvar dela, mogoče sem izbral le slab dan. Hvala vam za nasvete.
Odgovori
#15
Pozdrav.

Preko katerega maila urejate nabavna dovoljena na UE Ljubljana? Bi še sam oddal vlogo in ne bi rad odkril tople vode na njihovi spletni strani.

Hvala!
Odgovori
#16
Najprej pokliči referenta,te bo vprašal za mail.
Pol ti na tvoj mail pošlje vlogo(obrazec),in št.TRR kam nakažeš....

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk

UE Ljubljana odd.orožje:013063265

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk
Odgovori
#17
Me zanima, če se da kar preko eUprave.

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava-...rozja.html
Odgovori
#18
Kar na uradni naslov upravne enote
Ue.ljubljana@gov.si

Poslano z mojega SM-G970F z uporabo Tapatalk
Odgovori
#19
(25-08-2021, 11:40)romunov Napisal: Me zanima, če se da kar preko eUprave.

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava-...rozja.html

Kolikor razumem ne.
Možni načini oddaje:
  • po pošti

  • osebno
Odgovori
#20
Če te država zajebava že pri prvem nabavnem priporočam vpis v SDS, če misliš, da se ti godi krivica na vsakem vogalu so menda pravi naslov :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)