Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRAP PUŠKA..
#21
https://www.forum-lov.org/vsi-oglasi/6-o...-dt11-trap

evo, ni treba eguna gledat...
Odgovori
#22
Beretta DT11 trap ... teža 1580gramov
Huglu HT-14 ... teža 3,97 kg

Sj en morem verjet da je taka razlika v teži?
Odgovori
#23
Pa od kje ti vleces te podatke.....
Odgovori
#24
(17-11-2021, 19:13)borderuros Napisal: Beretta DT11 trap ... teža 1580gramov
Huglu HT-14 ... teža 3,97 kg

Sj en morem verjet da je taka razlika v teži?

Beretta DT11  Weight unloaded (g)   3880  Eek
Odgovori
#25
Takole je pa un prodajalec na lovskem forumu napisal:

---------------
Prodam Beretta DT11 trap, cevi 76cm teža 1580gramov, puška kakor nova izstreljenih manj kakor 15.000 strelov, vredna ogleda.
Prodam zaradi opustitve športa.
Cena ni zadnja.
---------------------
Shrug spešl edišn?
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#26
Sem gledal letošnje streljanje glinastih golobov na tekmi Lovske zveze Pomurje. 
Kot pripravnik sem vpisovali rezultate in sem tako videl vse strelce in puške.
En izmed strelcev je v predtekmovanju in polfinalu zadel 25 od 25 golobov. V finalu pa 23 od 25 in je bil na koncu 3.
Po tekmi sem se malo pozanimal, ker me je presenetila puška s katero je streljal. 
Zadnjih nekaj let je bil vedno med prvimi tremi. Drugih tekem se ne udeležuje. 

Puška. Stari lovski Rus na dva petelina. 
Glede na videno, bi ta strelec premagal več kot pol tekmovalcev tudi, če bi uporabljal šibro na črni smodnik.
Odgovori
#27
Shooter...
>>Pa od kje ti vleces te podatke.....

Ja on iz lovsekga foruma je napisal da je teza Beretta DT11 trap ... teža 1580gramov.... https://www.forum-lov.org/vsi-oglasi/6-o...-dt11-trap

Verjetno je mislil na tezo cevi. Skupna pa je nekje 3.8Kg.

>>Puška. Stari lovski Rus na dva petelina.

Veliko je odvisno tudi od posameznega strelca in nadarjenosti.
Odgovori
#28
(18-11-2021, 09:45)borderuros Napisal: Shooter...
>>Pa od kje ti vleces te podatke.....

Ja on iz lovsekga foruma je napisal da je teza Beretta DT11 trap ... teža 1580gramov.... https://www.forum-lov.org/vsi-oglasi/6-o...-dt11-trap

Verjetno je mislil na tezo cevi. Skupna pa je nekje 3.8Kg.

>>Puška. Stari lovski Rus na dva petelina.

Veliko je odvisno tudi od posameznega strelca in nadarjenosti.
>> Super   Doh   ko bom naslednjič prodajal kakšno puško, bom napisal "Zraven dam tudi jermen za nošenje. Teža 132 gramov"  

>> V naši LD imamo 3x letno trening tekmo streljanja glinastih golobov. Vedno streljam s "starim lovskih Čehom na 2 petelina", ki jo uporabljam na lisičjih jagah, tam mi včasih prav prideta 2 sprožilca, ko najprej sprožim drugo cev.  Kolega mi je parkrat ponujal za to trening tekmo svojo Beretto 682, pa raje ne sprejmem. Kako sem uspešen na tej trening tekmi? Nima veze, glavno da sem vajen puške, ki jo potem uporabljam.
"shoot what you carry"
Better be judged by twelve than carried by six
Gun Control is the comforting lies that people tell themselves in order to deal with media induced hoplophobia.
Odgovori
#29
(18-11-2021, 01:10)Prekmurc Napisal: Sem gledal letošnje streljanje glinastih golobov na tekmi Lovske zveze Pomurje. 
Kot pripravnik sem vpisovali rezultate in sem tako videl vse strelce in puške.
En izmed strelcev je v predtekmovanju in polfinalu zadel 25 od 25 golobov. V finalu pa 23 od 25 in je bil na koncu 3.
Po tekmi sem se malo pozanimal, ker me je presenetila puška s katero je streljal. 
Zadnjih nekaj let je bil vedno med prvimi tremi. Drugih tekem se ne udeležuje. 

Puška. Stari lovski Rus na dva petelina. 
Glede na videno, bi ta strelec premagal več kot pol tekmovalcev tudi, če bi uporabljal šibro na črni smodnik.
Ma ja muha enodnevnica..... Pelji tega z starim rusom na resno strelisce pa da ga vidimo junaka..... Glede na tvoj opis strelja vec ali manj na istem streliscu kjer ima nastudirane zadeve. Car pa je da si na vsakemu streliscu dober
Odgovori
#30
Kaj pravte na tole... https://www.proarmis.si/orozje/dolgocevn...trap-black
Odgovori
#31
Zagotovo zelo dobra puška, v samo kvaliteto ni nikakršnih dvomov, moraš pa vedeti ali boš streljal samo trap disciplino, ali morda tudi kakšen kompak ali kaj podobnega, saj si z trap modelom "omejen" na fiksne čoke. Če boš streljal v veliki večini trap, potem je to po mojem mnenju dobra izbira.
Odgovori
#32
(29-11-2021, 11:07)borderuros Napisal: Kaj pravte na tole... https://www.proarmis.si/orozje/dolgocevn...trap-black

Vem za enega Perazzija MX 8 in pa za Beretto 692 če te zanima kaj od tega! Lp
Odgovori
#33
Hodil gledat to pusko in po moji oceni ni vredna tega denarja. Ceprav uporabljena samo na eni demonstraciji pa vseeno steje nekaj let (2016), kar sicer nic ne pomeni... Nove so cenejse.
Odgovori
#34
(29-11-2021, 12:45)domina:: Napisal: Zagotovo zelo dobra puška, v samo kvaliteto ni nikakršnih dvomov, moraš pa vedeti ali boš streljal samo trap disciplino, ali morda tudi kakšen kompak ali kaj podobnega, saj si z trap modelom "omejen" na fiksne čoke. Če boš streljal v veliki večini trap, potem je to po mojem mnenju dobra izbira.

Fiksne čoke? Kaj na tej se ne da privijačit in odvijačit drugh?
Odgovori
#35
Ne, da lahko menjaš čoke, morajo biti menjalni čoki. Običajno imajo trap puške fiksne čoke, sportnig puške pa menjalne čoke.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)