Ocena teme:
  • 2 Glas(ov) - 1 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgrešen Stage
#41
   

Uporabno?  Smile
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#42
Gorica. Pohvala organizatorju, sodnikom ter tekmovalcem za lepo ter tekoco tekmo brez velikega cakanja med progami. Omenjeno progo sem z mojih 1.8m enostavno odstrelil. Bi pa tudi 20cm nizja barikada popolnoma opravila svoj pomen na progi, ki bi bila tako bolj enaka za vse.
Odgovori
#43
(16-05-2022, 07:03)Marks Napisal: mal se treba pohecat na jabolkov račun  Cool

Ma itak Hand neki mormo poiskat da ne zamre debata...bom videl sobota na Ortu če najdem kako podobno progo
med trinajstimi...tam bo težje ker niso pod SZPS in jim zadeve bolj grejo izpod rok zlasti kar se rezultatov tiče, so agilni v nulo...zadnji strel ekola rezultati.

Ni popravljanj pa rešutov z napačnimi štarti, pa pod pogoji ki jih pravila prepovedujejo, sodnik pa tega ne opazi ali noče opazit, to je bilo sedaj v Gorici porazno.

Res so proge laufale tekoče brez čakanja kot pravi sime toda kaj pomaga ko pol ko je konec tekme, pride na vrsto našteto + sodniško dokončanje prog kar se dogaja leta in se izgleda bo še v nedogled saj tudi novo SZPS vodstvo tega očitno ni sposobno rešit.

Jim pa uspeva najdet nekoga da organizira tekmo na Ortov termin...tu pa so sila uspešni.  Dumb
Odgovori
#44
(15-05-2022, 10:49)jabolko Napisal: Gorica, sobotna tekma PCC stage 2... njegov zaključek ki je neprimeren.

Zakaj, zato ker nismo vsi dvometraši ki ga lahko komot ustrelijo ČEZ PALETO...eni smo ga morali levo ali desno in ker je to omejeno
se spotoma nehote dotakneš z nogo površino preko talne oznake in se pol procedure veselo namnožijo. Dance

Barikada je skrivala tri tarče point tega j see da jih ne vidiš drugje, da moraš laufat do nje in jih ustrelit preko..

Ne razumem zakaj mora bit to nižjim tekmovalcem oteženo, da se izgublja čas ali se jih sili v napako po nepotrebnem. 
Barikada enake višine kot je levo desno [modra] bi to omogočala... Zakaj nihče ne pomisli na te zadeve. Questiončeč

PS. čestitam Martinu Clap zmaga z skori desetimi procenti je pa briljantna,
med to sicer sila izenačeno konkurenco tistih ta boljših za njim he he.

Zdaj je kar je, mogoče pa bi uspel s pravočasno pritožbo RM -u in bi ukrepal tako :     
Odgovori
#45
Sobota Gorica pokalna tekma SZPS pištola...
Tekma se je dogajala kar na pcc stage iz prejšnjega tedna kar ni nič narobe saj je organizator imel minimalno dela z postavitvijo.
Tu in tam malo spremenjeno dodano odvzeto ampak komaj opazno.

No z eno mini modifikacijo ki je bila v resnici ogromna in je spremenila zgrešen stage v vzoren stage celo ime so mu dal... Japko stage.  Clap
Kako je lepo da ima človk kolege strelce [ljutica apeliraj na vaše postavljalce] ki znajo  prisluhnit kritiki in modificirajo stage v korist vseh tekmovalcev 
ne glede na telesno konstitucijo posameznika...čista petica. Clap 

Zdej enim ni bilo po volji kao kvaliteta tekme, ker je bila postavitev  [ista] kot zadnjič...kaj pa vem, meni je bilo super in me to ni motilo navsezadnje tokrat pištola teden nazaj puška pcc kar je le razlika.
Tekma je pod streho, udeležba odlična vreme, pogoji kot v pravljici. 
Na račun zveze je tudi kapnilo željeno in bodimo pošteni ni bilo zapletov z rezultati in neprimernih dogodkov kot prejšnjič  Shifty

Kdor hoče kvaliteto, bo moral na [zaenkrat] prepovedane  ORTO LEVEL 3 TEKME...kjer je pa druga pesem, ki se dogaja na trinajstih stage 
na katerih nisem našel neki, da bi me motilo ali bilo neprimerno oziroma delalo razliko med tekmovalci.
Tu je zveza s svojim početjem brcnila v temo in ta madež bo ostal neizbrisan.

Potrebno bo SODELOVANJE ne nagajanje z podvojevanjem tekem na isti termin

Predlagam vsem da umirijo zadeve v dobro strelcev, oziroma poiščejo kompromis
ne pa tako bo in pika, ker pol je vojna namesto dialoga.  Pray

PS. Misteraš lej, te tri tarče so se streljale preko palete z prislanjanjem ustja cevi na njih. Dumb


Priponke Male slike
           
Odgovori
#46
Tudi z moje strani pohvala oganizatorju, da je prisluhnil pomislekom ( da ne pišem kritikam ;)
in ustrezno uredil progo.

Za duhovito poimenovanje proge pa si organizator zasluži čisto petko. Dumb
Odgovori
#47
Jabolko ti se kar sam zmeni, pri tem ne sodelujem več, en teden od jutra do noči na strelišču, ostane toliko, da še opreme ne moreš obnavljati, ob tem nergajo in najedajo gospodje, ki niti na tekmo ne pridejo, in tako naprej….Ne ljubi se mi več, če sem pošten.
Odgovori
#48
Ljutica ne obupaj, vstrajaj vse bo enkrat poplačano. Dumb
Odgovori
#49
ko že teče diskusija o načrtovanju prog, ki dajejo neupravičeno prednost določenim tekmovalcem, potem ne moremo mimo proge 1 na DP za PCC v Gorici. Več udeležencev tekme je bilo mnenja, da je Proga 1 pisana na kožo Jabolku, ki jo je lahko ustrelil stoje, medtem ko smo morali ostali tekmovalci poklekniti da smo lahko ustrelili tarče pod barikado zato je splošno mnenje, da je tekmovalec Jabolko bil deležen neupravičene prednosti.

   

(disclaimer: preden kdo vzame preveč zares, to je šala, samo šala...)
Odgovori
#50
(05-06-2022, 09:00)Kristian Napisal: ko že teče diskusija o načrtovanju prog, ki dajejo neupravičeno prednost določenim tekmovalcem, potem ne moremo mimo proge 1 na DP za PCC v Gorici. Več udeležencev tekme je bilo mnenja, da je Proga 1 pisana na kožo Jabolku, ki jo je lahko ustrelil stoje, medtem ko smo morali ostali tekmovalci poklekniti da smo lahko ustrelili tarče pod barikado zato je splošno mnenje, da je tekmovalec Jabolko bil deležen neupravičene prednosti.



(disclaimer: preden kdo vzame preveč zares, to je šala, samo šala...)

Čaki mal to je veljalo za Jereba Uroša običajno, je še neki manjši od mene in smo se šalili na ta račun, zdej si pa mene najdu na
isto foro...  

Poglej moj čas na tej vaji pa boš videl da nisem imel prednosti, sem namreč zadnji. Not  Dumb

Kako boš pa ocenil tale skori 50 metrski šprint ki sem ga v 25 letih IPSC ja doživel prvič in to pri mojih letih in 33 stopinjah a...
vsekakor vaja pisana na kožo, šprinterjem, tu ne bi pomagala pručka kvečjemu kak moped...za super seniorje  Pray


Priponke Male slike
   
Odgovori
#51
z vsem spoštovanjem do organizatorja in njegovega truda, to je bil najbolj nesmiselna proga kar sem jih videl. OK da imaš set moverjev in platk na 40m - sicer bi bilo fer do vseh ostalih če bi to pisalo na objavljenih progah - ampak da daš na progi 40metrov šprinta brez vmesnih strelskih nalog je milo rečeno nenavadno.
Odgovori
#52
(05-06-2022, 10:27)Kristian Napisal: z vsem spoštovanjem do organizatorja in njegovega truda, to je bil najbolj nesmiselna proga kar sem jih videl. OK da imaš set moverjev in platk na 40m - sicer bi bilo fer do vseh ostalih če bi to pisalo na objavljenih progah -  ampak da daš na progi 40metrov šprinta brez vmesnih strelskih nalog je milo rečeno nenavadno.

Drži...sej pri nas je marsikaj unikum...toliko nisem zadnjič na Ortovih trinajstih progah prelaufal kot tokrat tuki...na omenjeni. Dumb

Ampak tale simpl stage pa definitivno po moje ni ustvarjal nekih razlik med tekmovalci. Clap


Priponke Male slike
       
Odgovori
#53
Morda je bilo mišljeno kot uvod v “Brutality” Polenar/Lynx
Odgovori
#54
(05-06-2022, 11:05)jabolko Napisal: Ampak tale simpl stage pa definitivno po moje ni ustvarjal nekih razlik med tekmovalci. Clap

Razen, če ni bi na PCC - tekmi kak tekmovalec - morjeplovec "duge  plovidbe".
Ta bi bil zagotovo v veliki prednosti Razz
Odgovori
#55
(05-06-2022, 13:17)tastar Napisal:
(05-06-2022, 11:05)jabolko Napisal: Ampak tale simpl stage pa definitivno po moje ni ustvarjal nekih razlik med tekmovalci. Clap

Razen, če ni bi na PCC - tekmi kak tekmovalec - morjeplovec "duge  plovidbe".
Ta bi bil zagotovo v veliki prednosti Razz
ni pomagalo :)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)