Strelec.si - Slovenski strelski forum
Novo pri nas!! Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Printable Version

+- Strelec.si - Slovenski strelski forum (https://www.strelec.si/forum)
+-- Forum: Oglasi trgovcev (https://www.strelec.si/forum/forum-8.html)
+--- Forum: Orožarna Rojal (https://www.strelec.si/forum/forum-41.html)
+--- Thread: Novo pri nas!! Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. (/thread-23690.html)

Pages: 1 2


Novo pri nas!! Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - www.rojal.si - 23-05-2019

Spoštovani strelci!

Z veseljem vas obveščamo da smo našo dejavnost malenkost razšiliri. Tako vam sedaj nudimo tudi: 

- Odkup orožja po konkurenčnih cenah
- Menjavo STARO za NOVO
- Menjavo STARO za STARO
- Komisijsko prodajo orožja


Postopek odkupa je preprost. 


Po predhodnem dogovoru, orožje prinesete v našo trgovino, kjer ga pregledamo in ocenimo. 

V primeru da sklenemo dogovor, vam takoj izdamo potrdilo o prodaji (na podlagi katerega vam na upravni enoti prodani kos izpišejo) ter nakažemo kupnino na vaš transakcijski račun. 


Vse rabljeno orožje pri nas je pregledano in ima 3 mesečno garancijo na brezhibno delovanje!

[Image: odkupwhite625x325.jpg]


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Marks - 23-05-2019

staro za keš ?


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - www.rojal.si - 23-05-2019

Figurativno.. Da. Raje kot keš sicer preferiramo nakazilo na TRR, lahko pa je tudi keš. Če seveda pridemo skupaj s ceno :)


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - maus - 23-05-2019

Super .. ravno zadnjič me je en spraševal, da bi prodal.
Hvala za informacijo.

lp
maus


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - www.rojal.si - 23-05-2019

Ni za kaj. Vabljeni! :)


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - nejc_rx - 23-05-2019

Morajo biti stare pokalice v delujočem stanju, čisto BP ali so lahko tudi bolj tako-tako.
Namreč meni se to železje že kopiči in po par kilo popokanih patronov,
sam še nagajajo in najedajo živce ;-)
Seveda bi jih nadomestil s kakšno bolj trpežno zadevo (kaliber 9x19 in .22lr)


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Hribi - 23-05-2019

To je pa super, samo da bo ocenitev kolk tolk realna, 
seveda mora trgovc neki zaslužit.


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - www.rojal.si - 24-05-2019

(23-05-2019, 21:43)nejc_rx Napisal: Morajo biti stare pokalice v delujočem stanju, čisto BP ali so lahko tudi bolj tako-tako.
Namreč meni se to železje že kopiči in po par kilo popokanih patronov,
sam še nagajajo in najedajo živce ;-)
Seveda bi jih nadomestil s kakšno bolj trpežno zadevo (kaliber 9x19 in .22lr)

Načeloma ja. Rabljeno orožje moramo tudi v doglednem času prodati, na kos tudi nuditi garancijo. Torej če zadeva deluje in je vizualno stanje slabše, bo najbrž tudi cena primerna, posledično kos še vedno zanimiv. 

Predlagam da pošljete slike na info@rojal.si oz. se oglasite, pa bomo poizkusili narediti kak dogovor :)


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Marks - 24-05-2019

...in vas bodo strelci in jagri zasuli s starimi rjami... Mrgreen


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - www.rojal.si - 24-05-2019

No, najbrž res. Upamo pa da se bo tudi kak zanimiv kos znašel vmes.. :)


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Zlatgol - 24-05-2019

(24-05-2019, 08:27)Marks Napisal: ...in vas bodo strelci in jagri zasuli s starimi rjami... Mrgreen

Mogoče ni pa nujno, še vedno imajo možnost zavrnitve ! Eek
Zanimivo bo predvsem za zbiralce..
LP


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - maus - 24-05-2019

še vedno je bolje tako prodajati, kot pa na bolhi, kjer te milijon čudnih tipov kliče, da bi pršu pogledat orožje


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Zlatgol - 24-05-2019

(24-05-2019, 10:13)maus Napisal: še vedno je bolje tako prodajati, kot pa na bolhi, kjer te milijon čudnih tipov kliče, da bi pršu pogledat orožje

Se seveda strinjam, res je


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - red_mamba - 25-05-2019

a lahk po slikah okvirno ocenite kolk ste pripravljeni dat, k v nm se mi ne da ravno vozit s polnim prtljaznikom orozja


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - www.rojal.si - 27-05-2019

Okvirno se da tudi preko maila na podlagi slik, seveda.


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - volodja - 03-06-2019

Pozdrav

   Glede ponudbe v firmi Rojal. Po predhodnemu dogovoru, poslal sliko puške in opis ter podatke, za cenitev le te. Odgovor ki sem ga dobil se glasi:

   # Žal glede na trenutne trende pri nas to ni aktualen kos, tako da nas odkup ne zanima#

   Tako da bi bilo dobro zvedeti kaj so aktualni kosi , pri trenutnih trendih za firmo Rojal, da nebi prihajalo do nepotrebnih pošiljanja in spraševanja ali pa zastonj vožnje v Novo Mesto.  Toliko v razmislek in informacijo.

lp


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Rokson - 03-06-2019

Moja izkušnja z njimi do sedaj je pozitivna.
Prodajalec je na moje maile odgovoril hitro in korektno.

L.p.
Z


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - bob78 - 03-06-2019

Pač jih kos ki ga nudiš ne zanima. Saj niso dolžni kupiti. Meni se zdi odgovor popolnoma korekten.


Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - Ronzi83 - 03-06-2019

Volodja, bogi ... niso kupili tvoje šare. Hotro pisat na forum. Ma dajj... che cazzo

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk


RE: Novo pri nas!!Odkup rabljenega orožja, menjava staro za novo,.. - zork - 04-06-2019

Hmm, nikjer ne omenjajo, da bodo ponujeni kos zagotovo odkupili. V kolikor je trgovec mnenja, da zadeve v doglednem času ne bo uspel prodati, je zagotovo ne bo odkupil oz. vzel v ceno, logična zadeva. 


Sicer ti trgovec da okvirno oceno na podlagi opisa in fotografije. To ti vzame pet minut časa, če mu zadeva ni interesantna ti to sporoči in konec zgodbe. V primeru interesa za odkup te pač povabi, da orožje prineseš v prodajalno, da se poda dokončna ocena.
 
Preprosto  Dohnobenih odvečnih kilometrov, nobene izgube časa