Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Power X-Calibur
#1
No pa da predstavim novo pridobitev za IPSC tovarniško skupino... Grand Power X-Calibur v 9x19mm. 5" bull cev rezkana zaradi manjše mase, izredno olajšan zaklep, plastičen ročaj z inserti, s pomočjo katerih paše v vsako roko. Izredno lahka in vodljiva pištola, ki se po količini odsuna lahko primerja s precej težjimi železnimi kosi tisti, ki so jo že preizkusili so potrdili moje trditve. To gre na račun vrtljive cevi, posledično nižje osi in nizke mase zaklepa. SA proženje je odlično s kratkim resetom, DA je malce dolg in zaenkrat še pretrd, delam na tem...
Ima sicer eno hibo in sicer ljubi čistočo, če ni čista so zastoji, sicer ko bo pištola vdelana to ne bo več tak problem, vendar si upam že zdaj trdit, da se s to pištolo ne bo dalo ustrelit 500 kom svinca brez, da bi bila vmes očiščena...

Če koga mika, se lahko obrne na Belit d.o.o.

Pa še slikce....



Attached files [Image: 3846df3c0219a279382dbe0696615e.jpg] [Image: 4d3c98dbaaa29dc1d1ed7a4957b43f.jpg] [Image: d6a0a927091e1f05d10597cd6f9147.jpg] [Image: 1e5e2a6f1591f881979cbde5fa9598.jpg]
Odgovori
#2
To Maks že vidim kaj nam boš delal, upam da daš za en krog ob priliki...
Odgovori
#3
Itak.... Danes sem dal skoz par različnih laboracij, vsega skupi 120 kom. Vse BP.

Pa še grupa 5 strelov LOS 145gr in N320 3,4gr na 15m. Kaj bi šele blo, če bi bil jaz kaj prida za precizno.



Attached files [Image: 6497a4b6d51405ff6fa6d16ad46378.jpg]
Odgovori
#4
Cena v solarni valuti?("Pare na sunce"")
Odgovori
#5
> dimce1 said:
> Cena v solarni valuti?("Pare na sunce"")


Maks je eden redkih, ki je svoje IPSC znanje za naše razmere lepo unovču.
Kolikor vem je pištola sponzorska nič para na sunce, za ceno pa lahko pokličeš na Jesenice, kjer je zastopnik [BELIT] ali pa bo Maks povedal.
Odgovori
#6
LOS 145gr in N320 3,4gr = faktor?

katera luknja na disku?
Hvala,
lp
Odgovori
#7
Hoh, kolk si se razpištolil, Tine...nisem interesent za nakup, še z vsem tem, kar imam, nimam časa streljati, me pa vseeno zanima, koliko stane...glede na to, da jo Maks poseduje, pa makar sponzorsko, ima tudi sigurno informacijo o ceni in verjamem da mu tega ne bi bilo težko deliti z mano in ostalimi...tako da umiri se in ne popadaj na prvo žogo, ker sem cisto kulturno vprašal, pa tudi Maksa poznam, tako da vem za koga se gre..,
Odgovori
#8
Cena v trgovini pri nas okrog 1.100. Za točen podatek bi moral uvoznika vprašat, do te cene sem prišel na podlagi cen drugih grand power modelov pri nas in na slovaškem, sem lahko tudi v temo brcnil.

Ivan nimam lukenj tko da ne vem. PF je okrog 130, sem danes streljal čez krono pa so meritve precej nihale, obtožujem oblačno vreme z rahlim pršem...
Odgovori
#9
Evo, Maks je čisto ustrežljiv fant, mar ne?
Odgovori
#10
> dimce1 said:
> Evo, Maks je čisto ustrežljiv fant, mar ne?


Itak, sam cene pa še zmerom ne veš...
Odgovori
#11
Čist sem že nohte zgrizel zaradi tega...vem okvirno ceno in to je zame dovolj...kot sem rekel NISEM KUPEC...
lp
Odgovori
#12
> Ivan 22Lr said:
> LOS 145gr in N320 3,4gr = faktor?
>
> katera luknja na disku?
> Hvala,
> lp
>
To bi morala biti luknja .41

Drugače imaš tukaj podatek da kma N320 VMD 0.121. To pomnoži z težo v grein in dobiš volumen.

http://leeprecision.com/instructions.html
Odgovori
#13
Bobo a pištole pa ne boš pohvalu???
Odgovori
#14
Bobo hvala ..sem ugotovil danes kaj rabim, to je 3,6gre , po tvoji formuli rata točno luknja .43
Odgovori
#15
> NooB said:
> Bobo a pištole pa ne boš pohvalu???

Bo treba sprobat preden pohvalim. :-D drugače če sodim izgled pištole je pa zame fenomenalen.

Je imel že Breza nekaj "podobnega" pa se je tudi nisem mogel nagledat...
Odgovori
#16
Ja breza je imel X-trim, to pa je evolicija tiste pištole :(|)
Odgovori
#17
Ja saj. Zanima me kako se bo pokazala. Bomo videli konec naslednje sezone. :-D
Odgovori
#18
Mi je Maks včeraj omogoču par krogov odpelat z to pištolo...prvi vtis, izredno vodljiva pri prehodu iz tarče na tarčo zaradi manše teže in klub temu nisem opazu večjega odsuna od stock3 naprimer, ki je trenutno hit dinamike vsaj pri nas, presenetlivo lepa slika ob pogledu skozi merek na muho in tarčo, grupa odlična, reset vrhunski proženje isto, zaradi vrtljive cevi tudi lahko repetiranje pištole hudiča saj ne najdem nekaj kar bi me motilo, zna pa zahtevat prilagojeno municijo na mojo je bil koj zastoj, medtem ko Maksu na njegovo dela brez problemov celo tekmo...mi pa uvoznik še ni javu točne cene kljub obljubi upam da bo.
Odgovori
#19
Grand Power v akciji:
http://www.youtube.com/watch?v=HvkQwn4KwCs
Odgovori
#20
najs!
(ampak streljate pa kot bi patroni na drevju rastli :)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)